Chalupa (ANO): Křečovitá hysterie klientelistického systému
....jediný, kdo v demokratickém státě určuje VINU či NEVINU je SOUD....
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2017 v 20:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 13. 08. 2017

Související články

Grebeníček (KSČM): Neztrácet tvář
Mnozí voliči nevnímali v těchto volbách KSČM a obecně levici jako hlasitou a výraznou, jako možnou alternativu a vůdčího oponenta systému klientelistického a korupčního kapitalismu, který ovládá Českou republiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Je hysterie kolem okupace v roce 1968 na místě?
Jsem velmi rozladěný a smutný z našeho pokrytectví, z našeho myšlení „ode zdi ke zdi“, z naší neschopnosti objektivního posuzování věcí, z davové psychózy zneužívané našimi politiky, kteří nejsou schopni uchopit témata, která nás SKUTEČNĚ trápí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2018 v 21:34, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Když to jde v Brazílii, proč ne u nás?
Komentář na facebookovém profilu k systému voleb v Brazílii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Ministerstvo životního prostředí: Blíží se lednová odstávka systému ISPOP
Od pátku 12. 1. 2018 do čtvrtka 18. 1. 2018 dojde k plánované provozní odstávce systémů Integrovaného systému plnění ohlašovacích povinností ISPOP a informačního systému EnviHELP. Přerušení jejich provozu je nezbytné k údržbě systému a zkvalitnění jeho hardwarové výbavy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Ne nejvyšší čas začít méně mluvit a o to víc něco konkrétního dělat
Pokud k sobě budeme racionální, otevření a upřímní, pak můžeme, díky vzájemné výměně informací a zkušeností, velice přesně identifikovat rezervy, které v našem systému ochrany obyvatelstva existují a pak je napravit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Jiří Dolejš: Exhibice klientům H-systému nepomohou
Letní připomínka kausy zkrachovalé firmy H-systém zatím slouží spíše předvolebnímu exhibování. Výkřiky o justičním matrixu a šoku z nespravedlivosti nic nevyřeší. Navíc od těch, co se na tomto stavu léta v různých rolích podíleli. Začít je třeba diagnózou bez politické hysterie, uvědomit si právní stav a nabídnout řešení, která nebudou jen divadlem pro některé a nezpůsobí nové nespravedlnosti.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 30.7.2018 v 20:41, zobrazit podobné
Poslanec Chalupa se už nedostal na kandidátku. Prý se mu mstí za to, že podpořil policejní reorganizaci
Bohuslav Chalupa (ANO) možná ještě bude litovat toho, že nehrál podle not připravených Andrejem Babišem. Předseda hnutí ANO opakovaně tvrdil, že reorganizace policie z loňského roku byla ve skutečnosti útokem ČSSD na elitního vyšetřovatele Roberta Šlachtu. Sněmovní komise k reorganizaci policie však Babišův názor odmítla. Členem komise byl i Chalupa, pod verdikt komise se podepsal a teď kvůli tomu zřejmě vypadne ze sněmovny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
MŽP a CENIA upozorňují: Lednová odstávka systému ISPOP
Od pátku 12. 1. 2018 do čtvrtka 18. 1. 2018 dojde k plánované provozní odstávce systémů Integrovaného systému plnění ohlašovacích povinností ISPOP a informačního systému EnviHELP.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Krycí heslo: "Česko - země naším vystrašeným západním přátelům zaslíbená"
prchajícím Evropanům zaručme, že při splnění několika málo podmínek typu maturita či vysokoškolské vzdělání, nějaký kapitál našetřený na účtu (aby nečerpali z našeho sociálního systému) atp./jako v Austrálii/ budou mít u nás dveře doslova dokořán
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Zbytečná hysterie, klidnil Dolejš rozbouřené emoce, když se komunisté rozhodli pro podporu vlády. Pak to ale přišlo: Vy zmije odporné...
V sobotu KSČM na ústředním výboru rozhodla o tom, že podpoří vznik menšinové vlády ANO a ČSSD. Někteří kritici této vládní sestavy zvedají ukazováček a varují, že to, že se komunisté od roku 1989 přiblížili nejblíže k vládnímu rozhodování, nevěstí nic dobrého. Podle vyjádření ekonomického experta a komunisty Jiřího Dolejše na sociální síti je však taková hysterie naprosto zbytečná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist