Kdo je Šuman, který pouští nahrávky o Babišovi? Stopy prý vedou k ODS
Když Janek Kroupa, novinář Českého rozhlasu Radiožurnálu, pátral po tom, kdo se skrývá za skupinou Šuman, jež na Twitteru zveřejňuje tajně pořízené nahrávky Andreje Babiše (ANO), narazil podle svých slov na bývalé i současné policisty s vazbami na podnikatele a někdejší politiky ODS. Píše o tom nyní v Reportér Magazínu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 10:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 13. 09. 2017

Související články

Skupina Šuman přináší další únik od Andreje Babiše. Tentokrát jde o Čapí hnízdo
Vzpomínáte si na nahrávky, na kterých Andrej Babiš diskutuje s dnes již bývalým novinářem MF Dnes Markem Přibilem? Nahrávky se objevily na twitterovém účtu skupiny, která se skrývá pod označením Julius Šuman. Babiš měl po jejich zveřejnění co vysvětlovat. A teď se zdá, že bude mít zaděláno na další problém. Julius Šuman uveřejnil audit k firmě Čapí hnízdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Zděšený Martin Fendrych: Ony ty nahrávky Babišovi spíše pomáhají. A ta poslední, o Havlovi a KGB, to byla taková špína...
Komentátor Martin Fendrych se na serveru Aktuálně.cz vyjádřil k nahrávkám, které se objevují na twitterovém účtu Skupiny Šuman. Ty se týkají šéfa hnutí ANO a exministra financí Andreje Babiše (ANO). "Skupina Šuman funguje jako soukromá StB," uvedl Fendrych.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Skupina Šuman přináší další únik od Andreje Babiše. Tentokrát jde o Čapí hnízdo. Audit nic nenašel, potvrdil, že je dotace v pořádku, uvedl šéf ANO
Vzpomínáte si na nahrávky, na kterých Andrej Babiš diskutuje s dnes již bývalým novinářem MF Dnes Markem Přibilem? Nahrávky se objevily na twitterovém účtu skupiny, která se skrývá pod označením Julius Šuman. Babiš měl po jejich zveřejnění co vysvětlovat. A teď se zdá, že bude mít zaděláno na další problém. Julius Šuman uveřejnil audit k firmě Čapí hnízdo. Skupina Agrofert vzápětí reagovala a její závěry máme k dispozici a rovněž uveřejňujeme. ParlamentníListy.cz navíc hovořily s Andrejem Babišem, který uvedl, že audit nic nenašel, a potvrdil, že je dotace v pořádku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
To jste pokazili, to Andreji Babišovi jen pomůže. Tajemný "Julius Šuman" prý šlápl úplně vedle
Advokát Aleš Rozehnal se ve svém komentáři pro server HlídacíPes.org zamyslel nad dokumenty, které zveřejňuje tajemná skupina Julius Šuman na Twitteru. Zveřejněné údaje podle něj mohou Andreji Babišovi (ANO) spíše pomoci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Erik Best napsal, kdo by mohl stát za anonymní skupinou Šuman
Nad tím, kdo stojí za anonymní skupinou Šuman, jež na svém twitterovém účtu zveřejnila nahrávky reportéra MF Dnes Marka Přibila s šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem, se zamyslel americký novinář Erik Best na svém webu FSfinalword.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Zmrdi, dluží státu 200 milionů... Další AUDIO Andreje Babiše obnáší už i jméno „Pitr“
Světlo světa spatřila další nahrávka, která neudělá radost šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Na twitterovém účtu ji zveřejnila skupina Julius Šuman, která už zveřejnila i předchozí kontroverzní nahrávky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Stopy z Barcelony vedou do střední Evropy... Ale řidiče – vraha prý stále nemají
Čtvrteční teroristický útok v Barceloně stále nemusí být uzavřen. Katalánská policie totiž prý stále pátrá po jednom ze členů teroristické skupiny, která jej měla spáchat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
O tom, kdo je to Julius Šuman?
Zatím co některé politické strany, jako třeba Tomia Okamury, by mohly získat voliče díky Čapímu hnízdu, pak na akci skupiny Šuman bude hlavně ČSSD tratit. Na sociálních sítích už se říká panu Chovancovi z legrace Julius Šuman. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 31.8.2017 v 06:40, zobrazit podobné
Ta firma dluží státu 830 milionů! odvrací Babiš ,,klekací“ nahrávku. Noviny zjistily, že je vše jinak
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se v dnešních Lidových novinách vyjádřil k nejnovější nahrávce, která unikla prostřednictvím skupiny Šuman na jejich twitterovém účtu. Babiš podle nahrávky věděl o tom, že Finanční správa se zaměřuje na společnost FAU, jež byla konkurentem Agrofertu. Nyní se však ukazuje, že vše bylo trochu jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist