Doma v Africe prý sériově vraždil, do Evropy utekl před spravedlností. Další šokující informace o imigrantovi, který brutálně zneužil polskou turistku v Rimini
Guerlin Butungu, konžský žadatel o azyl, obviněný ze znásilnění polské dívky a peruánského transsexuála v italském Rimini, by nakonec mohl být i sériovým vrahem. Monica Pilloni, bloggerka žijící v Itálii doplnila pro ParlamentníListy.cz nejaktuálnější informace, z nichž mrazí. Během včerejšího výslechu totiž 17letý Butungův spoluvězeň uvedl, že Butungu z Afriky uprchl do Itálie proto, že v Kongu „zabil mnoho lidí a bál se, že ho zatknou“. Pilloni to ParlamentnímListům.cz sdělila s odvoláním na italská média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2017 v 13:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 06. 10. 2017

Související články

Novinky z Itálie, ze kterých vám bude zle. Třeba z toho, jak vůdce gangu, který znásilnil a málem utopil Polku, dělal v neziskovce
ROZHOVOR Itálie stále více kolabuje pod záplavou migrantů z Afriky. Případ z Rimini, kde čtveřice mužů původem z Afriky kolektivně znásilnila a poté se pokusila utopit polskou turistku, zatímco jejího přítele zmlátili do bezvědomí, šokoval již dost otrlou Evropu. Podrobnosti o čtveřici pachatelů, které přináší úspěšná česko-italská blogerka Monika Pilloni, vás nejspíš konsternují ještě více. A není to jediný šokující příběh z dnešní Itálie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Doma se z něj stal boháč, protože vraždil lidi. Seznamte se s „chudákem“ pákistánským migrantem
Ačkoli tento fakt příznivci liberální přistěhovalecké politiky popírají, do Evropy se často dostávají v rámci uprchlické vlny také teroristé a uprchlíci před zákonem, kteří ve svých zemích porušovali zákony Jeden z nich byl nyní chycen v Maďarsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Senátní kandidát Kos má problém: Zneužil prý radniční databázi
Senátní kandidát ve volebním obvodě Praha 11 Ladislav Kos má těsně před volbami další závažný problém. Ve volební kampani údajně zneužil mailovou databázi místní radnice Jižního Města a rozeslal stovkám lidí výzvu, aby ve 2.kole voleb volili právě jeho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Senátní kandidát Kos má problém: Zneužil prý radniční databázi. Je to lež, sdělil nám
AKTUALIZOVÁNO Senátní kandidát ve volebním obvodě Praha 11 Ladislav Kos má těsně před volbami další závažný problém. Ve volební kampani údajně zneužil mailovou databázi místní radnice Jižního Města a rozeslal stovkám lidí výzvu, aby ve 2.kole voleb volili právě jeho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Pokud zkolabují Turecko a Egypt, je to pro Evropu konec. Turecký profesor, který utekl před Erdoganem, otevřeně promluvil o tamní situaci
Profesor politologie Gokhan Bacik utekl z Turecka před čistkami prezidenta Recepa Erdogana. Deník Referendum s tímto mužem před časem přinesl první část rozhovoru, v němž Bacik vykreslil poměrně pochmurný obraz současného Turecka. Ve druhé polovině rozhovoru profesor politologie varoval samotnou Evropu. Hrozí jí prý kolaps.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jela domů z párty. Afghánec ji znásilnil, škrtil a utopil. A ukázalo se: Ještě doma znásilnil chlapce. A jako nebohý uprchlík v Řecku jiného
Před krajským soudem v německém Freiburgu proběhlo páté přelíčení s mladým afghánským násilníkem Husseinem K., který loni na podzim brutálně znásilnil a zavraždil německou studentku medicíny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Šokující dokument o Saúdské Arábii. Takto brutálně se chová údajně nejbližší spojenec Západu
Lidskoprávním aktivistům ze Saúdské Arábie se podařilo natočit dokument, který odhaluje zoufalé poměry panující v zemi, která je považována za největšího spojence Západu z muslimského světa. Jak vyplývá z natočených záběrů, veřejné popravy, bití žen a pošlapávání základních lidských práv jsou zde na denním pořádku. Bližší informace o dokumentu přináší britský deník Daily Mail.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Afrika kolabuje. Do Evropy míří další exodus biblických rozměrů. Co na to EU?
V Africe je 15 miliónů uprchlíků před válkou nebo hladomorem. Díky vítací politice vidí v EU svůj cíl. EU dnes představila plán, jak se chce vypořádat s migrační vlnou, nesrovnatelně větší než vše, co tu doposud bylo. No, plán...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.6.2016 v 15:40, zobrazit podobné
Andrej Babiš se v předvečer Štědrého dne rozepsal: Ve Sněmovně si připadám jako ve filmu Sám doma. A ty šokující věci na Úřadu vlády...
V pátek se sešel kabinet Andreje Babiše už v půl sedmé ráno a měl napilno. Řešily se například personální změny na ministerstvech, návrh na odklad e-receptů, návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Teď si premiér na sociální síti postěžoval, že si v parlamentu připadá jako ve filmu Sám doma. „Všichni se stáhli do opozice a všechna práce je teď na našem hnutí. Vidím teď nové a častokrát šokující věci na Úřadu vlády,“ rozepsal se premiér v komentáři na svém facebookovém účtu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Imigrant stojí před soudem kvůli znásilnění, už poněkolikáté. Mám hroznou smůlu, vysvětloval
Soud ve Vídni předevčírem řešil další z mnoha případů znásilnění, které mají na svědomí migranti. V tomto případě je obviněn ze sexuálně motivovaného násilí dvaatřicetiletý afghánský migrant, který zneužil opilosti třiadvacetileté ženy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist