Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.765x, což odpovídá cca 144.274-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
BPI: V právním oddělení ČT je zaměstnána JUDr. Polednová-Brožová?
Česká televize podala trestní oznámení na naši stranu, Blok proti islamizaci – Obrana domova. Obsah trestního oznámení nám není znám, nemůžeme se tedy k němu nijak vyjádřit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 22:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2017

Související články

ČEPRO odvrátilo šikanózní insolvenci
Společnost ČEPRO zvítězila v právním sporu s JUDr. Vladimírem Bartošem. Městský soud v Praze dnes potvrdil, že Bartošův insolvenční návrh není důvodný, neboť společnost ČEPRO prokázala, že je ve výborné hospodářské kondici a nebylo osvědčeno, že by JUDr. Bartoš a alespoň jedna další osoba měla za společností ČEPRO splatnou pohledávku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Nižší soudy ve věci bývalého soudce Knotka nesprávně vyhodnotily právní kvalifikaci jednotlivých skutků
Nejvyšší soud v mediálně sledované věci obviněných soudců Okresního soudu v Litoměřicích JUDr. Josefa Knotka, JUDr. Ladislava Jelínka a dalších spoluobviněných zrušil v neveřejném zasedání dne 26. dubna 2017 rozsudky nižších soudů, konkrétně Okresního soudu v Jičíně a Krajského soudu v Hradci Králové. Okresnímu soudu v Jičíně zároveň Nejvyšší soud přikázal věc v potřebném rozsahu znovu projednat, odstranit přitom vytýkané vady a řídit se právním názorem dovolacího soudu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Knot (TOP 09): Držitelkou ocenění Žena regionu se stala porodní asistentka Hana Brožová
Vítězkou devátého ročníku prestižního ocenění Žena regionu se za Jihočeský kraj stala Hana Brožová, porodní asistentka doprovázející ženy k porodům po celém Jihočeském kraji. Slavnostní předání se uskutečnilo v pondělí 10. září v budově Krajského úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích. Ocenění jí za přítomnosti zástupců soutěže předal 1. náměstek hejtmanky Jihočeského kraje Josef Knot.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Karlovarské právnické dny také letos přinesly ocenění soudcům Nejvyššího soudu
Senát č. 29 občanskoprávního a obchodního kolegia Nejvyššího soudu ve složení JUDr. Filip Cileček (předseda senátu), JUDr. Petr Šuk a JUDr. Jiří Zavázal si z Karlových Varů odvezl ocenění Pocta judikátu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Pojďme se domluvit než demonstrovat a šířit agresi a zlo, vyzvala Kateřina Brožová. Neprošlo jí to
Demonstrace za pošlapávání demokratických ústavních hodnot ze strany hlavy státu, boj o veřejnoprávní média, protesty proti trestně stíhané osobě ve vládě, jinými slovy, střípky ze současné situace na české politické scéně. Jednou z několika postav tohoto „dějství“ je také majitel komerční televize TV Barrandov Jaromír Soukup. O rozruch se na sociálních sítích postarala dnes jeho partnerka Kateřina Brožová. Ta zaobaleně a skrytě ve svém komentáři na pozadí rozjímání nad krásou přicházejícího jara zkritizovala demonstrace, které šíří zlo a agresi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Ano, budeme právním státem
Jak rád bych volil novou stranu, která by se jmenovala „ANO budeme právním státem“. Domnívám se, že by tato strana mohla získat značné preference.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
FN Brno: Spolek Pomáháme daroval pět monitorů pro neonatologické oddělení
Ve čtvrtek 15. února 2018 převezme Neonatologické oddělení Fakultní nemocnice Brno pět monitorů pro oddělení intermediární péče ke sledování životních funkcí. Dar ve výši 300 tis. Kč předají zástupci spolku Pomáháme, z.s., v čele s předsedou Markem Chýlou neonatologickému oddělení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
ČEPRO stále čelí nezákonným útokům, boj se zločinem mapuje na svém webu pro veřejnost
Městský soud v Praze již poněkolikáté odložil rozhodnutí ve sporu JUDr. Vladimíra Bartoše se společností ČEPRO, a to na základě další žádosti JUDr. Bartoše o odročení jednání, kterou zdůvodnil tím, že aktuálně podstupuje lázeňskou léčbu. JUDr. Bartoš za společností ČEPRO uplatňuje neexistující pohledávku; insolvenční návrh podal už v roce 2011. Ačkoliv jde o typický příklad šikanozní insolvence, kterou soud už v minulosti zamítnul, kvůli obstrukcím ze strany JUDr. Bartoše a dřívějším procesním chybám však soudy případ dosud neuzavřely.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Klaudiánova nemocnice: Dětské oddělení opět otvírá pokoje pro děti s doprovodem
Od pátku 1. září dětské oddělení Klaudiánovy nemocnice znovu otevírá v přízemí budovy oddělení dětí s doprovodem. Toto oddělení bylo uzavřeno od března letošního roku kvůli personálním problémům. V současnou chvíli má nemocnice tento nedostatek vyřešen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Volby do Senátu
Horní komora Parlamentu by měla být zárukou toho, že republika je právním státem. Senátoři by měli přemýšlet nad současnými právy občanů. Uvádím následující důvody, proč se domnívám, že republika není právním státem:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist