Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2018
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 955x, což odpovídá cca 49.831-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Herečka Taťána Vilhelmová přiznává: Lidé ve velkých městech žijí ve společenské bublině
Barbora Tachecí v Českém rozhlase zpovídala herečku Taťánu Vilhelmovou, která se na televizních obrazovkách a na plátnech kin objevuje již čtvrt století. Dámy se však spolu nebavily jen o životě českých hereček, ale také o české politice. A padala zajímavá slova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 18:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 16. 10. 2017

Související články

ČT: Jiřího Langmajera doplní Tatiana Vilhelmová a Jan Hájek. Začalo natáčení Labyrintu II.
Režisér Jiří Strach začal v brněnském studiu České televize natáčet druhou řadu úspěšného kriminálního seriálu Labyrint. Autorem scénáře sedmi nových dílů je opět Petr Hudský. V hlavních rolích se vedle Jiřího Langmajera v roli majora Remeše nově představí Jan Hájek a Tatiana Vilhelmová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Česká krajina: V rezervaci velkých kopytníků se dnes natáčel televizní Herbář o bylinkách
Připravovaná pátá řada pořadu Herbář České televize zavede diváky také do rezervace velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice. Herečka Kateřina Winterová, která je jednou z průvodkyň Herbářem, dnes navštívila pastvinu divokých koní a praturů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Karel Machovec: ČSSD hrozí posun na národně socialistické a nacionalistické pozice
Lidé již delší dobu sledují vývoj v ČSSD, která se ráda pasuje do role mluvčího lidu. Delší dobu se jim ale zdá, že tato strana, její představitelé žijí někde jinde a ani si nedokáží představit, jak žijí u nás obyčejní lidé a co od politiků požadují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Šlechtová přiznává: Dostávám výhrůžné dopisy od voličů Okamury
Podepisování velkých zakázek, dokud nedostane vláda důvěru, se obává ministryně obrany Karla Šlechtová. Uvedla to v rozhovoru pro deník Právo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
ČT: Já, Mattoni se vrací k tradici velkých historických seriálů
David Švehlík a Tatiana Vilhelmová i Alois Švehlík a Taťjana Medvecká ztvárnili ústřední dvojici nového výpravného historického seriálu České televize Já, Mattoni. Příběh muže ochotného dosahovat svých cílů i za cenu fatálních osobních selhání, který se stává obrazem společenských proměn druhé poloviny devatenáctého století, vznikal v režii držitele Českého lva Marka Najbrta. Divákům se poprvé představí na ČT1 v pátek 2. září ve 20.00.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Porodnost klesá, lidé řeší nesmysly jako Me Too. Neziskovky rozdávají naše zdroje konkurenčnímu etniku. Cesta do pekel! Ekonomka Šichtařová vzývá poslední naději
Ekonomka Markéta Šichtařová tvrdí, že si lidé v západní euroatlantické civilizaci žijí velmi dobře. Žijí si prý dokonce natolik dobře, že řeší hlouposti, jako je kampaň Me Too, a unikají jim podstatné problémy. Pokud bude tento trend pokračovat, podle Šichtařové nás to zabije.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Ministerstva na Moravu
Ministerstva lze umístit nejen v Praze, ale i ve velkých městech na Moravě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Vladimír Kučera: Václav Havel: pro dobrotu na žebrotu
Původně jsem k osmdesátému výročí narození pana Václava Havla nechtěl nic psát. Necítím potřebu zúčastňovat se všeobecných pozdvižení. Navíc – co říci? Že to byla jedna z mála opravdu velkých osobností naší historie? Vyjádření až banální. A že bychom potřebovali (čímž myslím nejen my, Češi, Moravané a Slezané, ale lidé leckde) právě v této době, čase společenské ubohosti Havla reinkarnovat? (Čímž nemyslím pouze Havla prezidenta, ale…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 5.10.2016 v 10:41, zobrazit podobné
Skopeček (ODS): Bydlení zejména ve velkých městech je stále méně dostupné
Komentář na facebookovém profilu k růstu cen bydlení
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Známá levicová herečka vzpomíná na zážitek s Milošem Zemanem... A hodně vybočuje z řady umělců stanovisky k dnešku
ROZHOVOR Herečka Jaroslava Obermaierová míní, že je škoda, že se lidé nezajímají o politiku. U politiků jí zase vadí to, že se nedokáží dohodnout a hádají se jak malé děti. „Jsem levicová volička, pro mne je třeba ODS nevýrazná. Zeman? Ať je to, jak chce, tak hlava státu je hlava státu. Je mi velmi protivné, když ho někdo uráží. Je to ale asi móda, chtělo by to víc ohleduplnosti,“ říká známá herečka s tím, že česká politika - a hlavně ta evropská - by potřebovala nějakého silného politika, jehož třeba získala Amerika v podobě Donalda Trumpa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist