Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2017
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
3101724 
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.449x, což odpovídá cca 127.785-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Herečka Taťána Vilhelmová přiznává: Lidé ve velkých městech žijí ve společenské bublině
Barbora Tachecí v Českém rozhlase zpovídala herečku Taťánu Vilhelmovou, která se na televizních obrazovkách a na plátnech kin objevuje již čtvrt století. Dámy se však spolu nebavily jen o životě českých hereček, ale také o české politice. A padala zajímavá slova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 18:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 16. 10. 2017

Související články

ČT: Jiřího Langmajera doplní Tatiana Vilhelmová a Jan Hájek. Začalo natáčení Labyrintu II.
Režisér Jiří Strach začal v brněnském studiu České televize natáčet druhou řadu úspěšného kriminálního seriálu Labyrint. Autorem scénáře sedmi nových dílů je opět Petr Hudský. V hlavních rolích se vedle Jiřího Langmajera v roli majora Remeše nově představí Jan Hájek a Tatiana Vilhelmová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Česká krajina: V rezervaci velkých kopytníků se dnes natáčel televizní Herbář o bylinkách
Připravovaná pátá řada pořadu Herbář České televize zavede diváky také do rezervace velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice. Herečka Kateřina Winterová, která je jednou z průvodkyň Herbářem, dnes navštívila pastvinu divokých koní a praturů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
ČT: Já, Mattoni se vrací k tradici velkých historických seriálů
David Švehlík a Tatiana Vilhelmová i Alois Švehlík a Taťjana Medvecká ztvárnili ústřední dvojici nového výpravného historického seriálu České televize Já, Mattoni. Příběh muže ochotného dosahovat svých cílů i za cenu fatálních osobních selhání, který se stává obrazem společenských proměn druhé poloviny devatenáctého století, vznikal v režii držitele Českého lva Marka Najbrta. Divákům se poprvé představí na ČT1 v pátek 2. září ve 20.00.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Ministerstva na Moravu
Ministerstva lze umístit nejen v Praze, ale i ve velkých městech na Moravě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Vladimír Kučera: Václav Havel: pro dobrotu na žebrotu
Původně jsem k osmdesátému výročí narození pana Václava Havla nechtěl nic psát. Necítím potřebu zúčastňovat se všeobecných pozdvižení. Navíc – co říci? Že to byla jedna z mála opravdu velkých osobností naší historie? Vyjádření až banální. A že bychom potřebovali (čímž myslím nejen my, Češi, Moravané a Slezané, ale lidé leckde) právě v této době, čase společenské ubohosti Havla reinkarnovat? (Čímž nemyslím pouze Havla prezidenta, ale…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 5.10.2016 v 10:41, zobrazit podobné
Známá levicová herečka vzpomíná na zážitek s Milošem Zemanem... A hodně vybočuje z řady umělců stanovisky k dnešku
ROZHOVOR Herečka Jaroslava Obermaierová míní, že je škoda, že se lidé nezajímají o politiku. U politiků jí zase vadí to, že se nedokáží dohodnout a hádají se jak malé děti. „Jsem levicová volička, pro mne je třeba ODS nevýrazná. Zeman? Ať je to, jak chce, tak hlava státu je hlava státu. Je mi velmi protivné, když ho někdo uráží. Je to ale asi móda, chtělo by to víc ohleduplnosti,“ říká známá herečka s tím, že česká politika - a hlavně ta evropská - by potřebovala nějakého silného politika, jehož třeba získala Amerika v podobě Donalda Trumpa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Babiš (ANO): Dotace na vozy s alternativními pohony pomohou ulevit ovzduší
V posledních dnech nás trápí smogová situace ve většině krajů a především ve velkých městech. Pocítil to pravděpodobně každý z nás.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Michael Rada: Vzhůru dolů
Tak nějak si člověk připadá při pročítání zpráv o tuzemské ekonomice. Lidé, kteří ji řídí, hovoří o nejlepších letech. Lidé, kteří ji sledují, hovoří o největších problémech, a lidé, kteří v ní žijí, přemýšlí, proč si čínský šéf dává k snídani lososa a on jen housku u předvčerejška.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Pošahaný islám. Ne uprchlíkům, rozjela se česká herečka
O svém strachu z terorismu a o uprchlické krizi pohovořila na serveru Super.cz česká herečka Miluše Bittnerová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
"Hejtman samopal" Martin Půta o Zemanovi: Alespoň někdo vidí, že i na venkově žijí lidé. Občas přestřelí, ale protistrana se chová velmi podobně jako on
„Vážím si toho, že pro pana prezidenta nekončí svět na Hradě, a chápe, že i v regionech a na venkově žijí lidé,“ říká v rozhovoru pro ParlamentniListy.cz hejtman Libereckého kraje Martin Půta (Starostové). Hájí ho i v kauze „kalašnikov“, naopak ho kritizuje pro jeho vystoupení po boku Martina Konvičky. „Mám to tak, že s některými věcmi zásadně nesouhlasím, u jiných pro to můžu mít pochopení. Je to o jednotlivých názorech a tématech. Není to o tom, že by si člověk měl kohokoliv zařadit do škatulky nepřítel a vše co řekne, je špatně,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2016 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist