Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2018
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt181522 
291623 
So3101724 
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.337x, což odpovídá cca 226.298-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Rýsuje se spolupráce ANO s KSČM a SPD, míní ostatní strany
zdroj: domaci.eurozpravy.cz, přidáno 11.11.2017 v 06:01, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 11. 11. 2017

Související články

V KSČM vypadl těsně před volebním sjezdem ze skříně tento kostlivec
Uvnitř KSČM rezonuje skandál. Ačkoliv s nechvalně známou lobbistkou a „mediální guru“ Janou Mrencovou z Mariánskolázeňska již mělo vedení strany dávno ukončit spolupráci – respektive prostřednictvím firem Profil s.r.o., Futura a.s. a Futura Art s.r.o., zdá se, že spolupráce pokračuje v tichosti dále, a to přes výslovný zákaz ústředního výboru, který v jednom ze svých usnesení, které mají ParlamentníListy.cz k dispozici, zavazuje své členy k okamžitému ukončení spolupráce s touto kontroverzní osobou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe: Miloš Zeman a zrada na voličích
Prezident Miloš Zeman míní, že formování širokých koalic proti vítěznému hnutí ANO ve vyjednávání o krajských vládách, je zradou na voličích. Anebo přinejmenším „nesportovním chováním“. Co na tom, že jedním z rysů poměrného volebního systému, který se u nás používá, je, že vedle dobrých volebních výsledků musejí mít strany také koaliční potenciál. To znamená, že ostatní strany musejí chtít s tou kterou stranou spolupracovat. …
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 13.10.2016 v 08:41, zobrazit podobné
Víme, co by mohlo vážně ohrozit Filipa v čele KSČM a jak jsou rozdány karty. Přečtěte si o zajímavém zákulisí sjezdu strany
O víkendu 14. až 15. května 2016 se bude konat v Praze IX. sjezd KSČM. Na jeho programu budou volby předsedy a místopředsedů ÚV KSČM a také předsedů rozhodčí a revizní komise KSČM. Rozhodovat se má dle tiskové sdělení strany rovněž o programovém zaměření strany pro další období. ParlamentníListy.cz zjišťovaly uvnitř KSČM, jak vypadá situace ve straně a kdo má jaké šance být zvolen do vedení strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Filip (KSČM): Obchodní válka a diktát ze strany USA
Spojené státy a jejich zahraniční politika ve znamení nesmyslných sankcí, zákazů a nátlaku na ostatní státy jsou učebnicovou ukázkou nedemokracie a autoritářství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Je třeba z Česka deportovat všechny přivandrovalce od počátku roku 2015
Oproti tomu, co ve své době znamenali republikáni, jsou dnes ostatní nové strany jen slabý účelově vzniklý odvar. Jelikož ale o nás nějaký čas nebylo slyšet a náš program je skutečně kvalitně napsaný již v letech 1990–92, tak není divu, že s ním uspěli i plagiátoři, míní Miroslav Sládek (SPR-RSČ). S předsedou strany jsme si povídali nejen o volbách a cílech strany, ale i o její minulosti a o struktuře dnešního financování. Proč je přesvědčen o tom, že vláda stranu v roce 1998 okradla a co jí vyčítá dnes? Proč označuje Sobotku s Ficem za lháře? Vyjádřil se k ústavní stížnosti, kterou chystá. A nejen k tomu…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Tak soudruzi, jak s tím Babišem? Zákaz přímé spolupráce? Zachytili jsme rokování ve štábu KSČM
Okamžitě po uzavření volebních místností se ve volebním štábu KSČM začali novináři tázat na to, jak to případně bude s povolební spoluprací komunistů s hnutím ANO. Úplně ty první výsledky totiž naznačovaly, že KSČM by se za hnutím Andreje Babiše mohla opravdu umístit na druhém místě. Odpovědi dvou místopředsedů KSČM ale byly poněkud neurčité. „V tomto směru zatím nemáme zapovězeno vůbec nic, oficiálně jsme o tom ještě nejednali. Jediné, co mohu říct, je, že pro nás je nepřijatelná spolupráce s ODS, TOP 09 a KDU-ČSL,“ zmínil k dotazu první místopředseda KSČM Petr Šimůnek. Místopředseda Jiří Dolejš mu jen přitakával. „Pochopitelně tam je problém se stíháním pana Babiše,“ zdůraznil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Šance získat post hejtmana na Vysočině je vysoká, domnívá se lídr KSČM
Celostátní zemědělská politika včetně nastavených podmínek našich zemědělců při vstupu do EU byla velmi špatná. Díky tomu náš rádoby bramborářský kraj velmi trpí poklesem produkce nejen brambor, ale i hovězího i vepřového masa, pěstují se hlavně řepka a kukuřice – proč asi, ptá se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Milan Plodík (KSČM). Naši redakci zajímalo také zákulisí spolupráce KSČM s vládnoucí ČSSD. A nepatrně v čase jsme se vrátili k minulosti strany, ale vzpomněli i rok 1989.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2016 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist