Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2017
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
3101724 
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.551x, což odpovídá cca 133.108-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Manipulace při volbách nejsou nijak neobvyklé. Teď se přepočítává půl kraje a je to prý jen špička ledovce
Je možné, aby ve volebních místnostech došlo k pochybením a manipulacím? Nebo dokonce k podvodům, zkreslujícím volební výsledek? Experti tvrdí, že ano. Hovoři totiž o tom, že výsledky voleb nejsou pokaždé shodné s hlasováním občanů. Na tuto skutečnost poukazuje případ ze Středočeského kraje, kde aktuálně Nejvyšší správní soud přepočítává preferenční hlasy v polovině okrsků. Je zde totiž podezření, že je volební komise špatně sečetla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2017 v 10:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 11. 11. 2017

Související články

Jan Hamáček: Proč tolik křiku kolem bankovní daně? Investujme do budoucnosti
Sektorové daně nejsou neobvyklé, nejsou nijak výjimečné. Má je řada zemí v různých oblastech – Francie, Španělsko, Rakousko, Slovensko, Maďarsko… Konec konců u nás máme sektorovou daň dávno a zatěžuje hazardní průmysl.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 22.2.2017 v 10:41, zobrazit podobné
Miroslav Horák: Export a zákon
Búšehr je jenom špička ledovce... aneb Jak doopravdy politici podporují podnikání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Existují "umírnění"? Nebo je to jen sluníčková fikce?
Ve Švédsku jedna sluníčková pomáhala a za to ji opakovaně skupina těch opatrovaných znásilnila. A dotyčná váhala (týden), zda to má ohlásit, aby "nepřilévala" olej do ohně! V Německu podobně pomáhající sluníčkové děvče muslim znásilnil a zabil. A mohl bych pokračovat min. stovkami podobných zvěrstev z celé Evropy a to při vědomí, že je to jen špička ledovce a mnohé případy nejsou nahlášeny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Ulité peníze: Toto je jen špička ledovce. Ve skutečnosti jde o částku, kterou si ani neumíte představit
Kauza Panama Papers, která rozkrývá utajování majetků v daňových rájích, se dotýká i Česka, přesněji 283 osob v čele s nejbohatším Čechem Petrem Kellnerem. Ministr financí Andrej Babiš (ANO) oznámil, že finanční správa už požádala o příslušné dokumenty a všechny Čechy v nich obsažené prověří. V problémech by se mohli ocitnout i mnozí Rusové či Ukrajinci, včetně prezidenta Petra Porošenka. Neklidné spaní budou možná mít i drogoví bossové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2016 v 08:35, zobrazit podobné
EDUin: Kdo nastavuje obtížnost maturitních testů?
Je překvapivé, že vedení ministerstva zatím nijak nereagovalo na debatu o přípustnosti manipulace s bodováním úloh v maturitních testech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Jan Vysočina: Někteří lidé by chtěli poškodit Zemana zasláním haléřů na jeho účet
Nějak jim nedošlo, že i haléře budou užitečné, zvláště pokud jsou od negativně naladěných voličů. Zemana tyto částky nijak nepoškodí, protože nejsou bankou příchozí platby z tuzemska na tento účet nijak zpoplatněny. Více zatíží řadu odesilatelů z kamenných bank, které vybírají poplatky i za odeslání peněz do jiné tuzemské banky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Šafránková (SPD): Mediální manipulace - o pravdě a lži
Z médií se vytratilo neutrální zpravodajství, novináři si pletou zprávy s komentářem a různými hybridními propagačními experimenty. Mainstreamová média označují agresora za mírotvůrce, závislost je vydávána za svobodu a manipulace za pravdu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Špička penisu... Opravdu silný komentář o Miloši Zemanovi
Redaktor Deníku Referendum Petr Bittner dává za pravdu novému lídrovi Strany zelených Matěji Stropnickému, který označil Miloše Zemana za prezidenta slabochů. Bittner se o tom přesvědčil v restauraci Na Rychtě mezi obyvateli Újezdu, kam prezident Zeman zavítal v rámci návštěvy Jihomoravského kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Uprchlíci z Řecka chtějí do bohaté země EU, hlásí český velvyslanec Luboši Palatovi
Česká republika je první zemí Visegrádské čtyřky, která v praxi přistoupila k realizaci přerozdělování migrantů podle kvót. A hned zkraje se ukazuje, že k nám mnoho uprchlíků vůbec nechce. Do srdce Evropy mělo přicestovat sedm uprchlíků, kteří prošli bezpečnostním sítem. A tři z nich se cestě do srdce Evropy vyhnuli. Velvyslanec v Řecku Jan Bondy Luboši Palatovi z MF Dnes prozradil, že to není nijak neobvyklé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2016 v 09:34, zobrazit podobné
Okamura (SPD): Vůbec se nebudeme ohlížet na výsledky průzkumů veřejného mínění. Jsou součástí manipulace
Činnost agentur pro výzkum veřejného mínění ohledně preferencí politických stran je dlouhodobě součástí cílené manipulace s občany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2016 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist