Centrum bez šmejdů: Požadujeme úpravu směnárenského zákona
Výzva poslankyním a poslancům České republiky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 21:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 16. 11. 2017

Související články

Nechceme kácet stromy na náměstí v Hloubětíně
My, občané České republiky, nesouhlasíme s plánovaným vykácením vzrostlých stromů na náměstí nového Hloubětína a požadujeme úpravu návrhu na revitalizaci tohoto náměstí tak, aby tyto stromy zde zůstaly zachovány.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Senátor Michálek: Advokáti různých šmejdů často šermovali listinou práv a svobod
Projev na 5. schůzi Senátu dne 9. 3. 2017 k senátnímu návrhu ústavního zákona senátora Libora Michálka, kterým se mění zákon č. 1/1993 Sb., Ústava České republiky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Zelení: Krotitelé nepoctivých směnáren v Česku slaví první úspěchy
Po 4 dnech nenásilné informační blokády možná nejhorší směnárny v Praze potažmo v Česku, která z důvěřivých turistů dlouhé roky lákala eura, za která jim dávala pouhých 15 Kč, slaví organizátoři kampaně Centrum bez šmejdů (www.centrumbezsmejdu.cz) první úspěchy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
USBS: Požadujeme přijetí zákona o soukromé bezpečnostní činnosti
Poslanecká sněmovna Parlamentu má na svém programu 23. března 2016 první čtení návrhu zákona o soukromé bezpečnostní činnosti. Jde o zákon, který v českém právním řádu citelně chybí a zástupci soukromých bezpečnostních služeb o jeho přijetí bojují již od roku 2008.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Komunisté chtějí úpravy zákona o dětské skupině
Do tzv. dětských skupin by měly chodit děti nejvýše do pěti let věku, před zahájením povinné školní docházky by musely navštěvovat obvyklou mateřskou školu nebo přípravný ročník základní školy. Úpravu zákona o dětské skupině navrhly poslankyně opoziční KSČM. Komunisté v minulosti už dvakrát podobný návrh neprosadili, a to při schvalování zákona ani při jeho novelizaci, jež odvracela hrozbu zániku zejména lesních školek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Výjimku pro odchod velvyslanců do výslužby na míru Klausové neušili (jdvorak)
Pod zprávou, že senát „posvětil“  sněmovní úpravu služebního zákona a velvyslanci mohou přesluhovat i nad 70 let věku, se v diskusi objevily pochybovačné až zlehčující hlasy.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.1.2016 v 16:40, zobrazit podobné
Výjimku pro odchod velvyslanců do výslužby nikomu na míru neušili (jdvorak)
Pod zprávou, že senát „posvětil“  sněmovní úpravu služebního zákona a velvyslanci budou moct přesluhovat i nad 70 let věku, se v diskusi objevily pochybovačné až zlehčující hlasy.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.1.2016 v 15:40, zobrazit podobné
Senátoři ODS budou dnes bojovat za individuální svobodu a za rozumný přístup k ochraně NP Šumava
Senát dnes na svém zasedání bude projednávat protikuřácký zákon. Občanští demokraté upozorňují na zbytečnou a nesmyslnou přísnost zákona, která nemá ve srovnání s ostatními evropskými zeměmi obdobu. ODS bude také usilovat o úpravu návrhu zákona o ochraně životního prostředí a bránit tak NP Šumava před jeho devastací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Petice „za změnu územního plánu v části Jihozápadního města“
My, níže podepsaní, požadujeme změnu územního plánu v části rozvojového území Jihozápadního města v obci Mnichovo Hradiště. Požadujeme změnu stávající plánované zástavby z „čisté bydlení městského typu středněpodlažní hromadné“ maximálně na „čisté bydlení městského typu nízkopodlažní“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Dezinformace! Chovancovo centrum ukázalo zprávu. Týká se Klause a EU
Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH) upozornilo na jednu z dezinformací, která se objevila na serveru Pravda.ru. Svůj poznatek týkající se Česka a Evropské unie centrum zveřejnilo na svém twitterovém profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist