Český rozhlas: Zemřel šéfredaktor Rádia Junior Petr Zettner
O tomto víkendu tragicky zemřel šéfredaktor Rádia Junior Petr Zettner. Vedení stanice Českého rozhlasu pro nejmenší posluchače se ujal 1. září. Před tím působil jako redaktor, editor, moderátor či vedoucí redakce Radiožurnálu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2017 v 14:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 19. 11. 2017

Související články

Šéfredaktorem Rádia Junior bude Petr Zettner
Rádio Junior, stanici Českého rozhlasu pro nejmenší posluchače, povede jako šéfredaktor od 1. září Petr Zettner. Personální změnu ve vedení stanice dnes vzala na vědomí Rada Českého rozhlasu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Český rozhlas bude mít nového šéfa Výroby, Rádia Junior a ČRo Hradec Králové a Pardubice
Vedení Českého rozhlasu dozná od ledna příštího roku několika personálních změn. Dojde k nim na postech ředitele Výroby, šéfredaktora Rádia Junior a ředitele regionálních studií ČRo Hradec Králové a ČRo Pardubice. Rada Českého rozhlasu dnes na svém veřejném zasedání vzala první dvě opatření na vědomí a odsouhlasila také návrh na změnu v čele hradeckého a pardubického rozhlasového studia. Všechny personální změny se uskuteční k 31. prosinci 2016.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Český rozhlas: Zemřel Otakar Bílek, režisér více než stovky rozhlasových činoher
Český rozhlas České Budějovice v sobotu 20. srpna po 18. hodině zavzpomíná na rozhlasového režiséra Otakara Bílka, který zemřel v pátek 12. srpna 2016 ve věku 84 let. Jeho osobnost v archivním pořadu připomene Aleš Vrzák, někdejší českobudějovický kolega a současný šéfrežisér Českého rozhlasu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Český rozhlas: Stanice Vltava bude mít nového šéfredaktora
Z vedení stanice Vltava odchází k 30. červnu její dlouholetý šéfredaktor Lukáš Hurník. Na uvolněné místo vypíše Český rozhlas otevřené výběrové řízení. Profesních zkušeností Lukáše Hurníka bude Český rozhlas využívat i nadále, a to na pozici šéfproducenta hudební tvorby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Český rozhlas oslaví Světový den rádia speciálním vysíláním
Světový den rádia, který vyhlásilo UNESCO, oslaví Český rozhlas speciálním vysíláním. V pondělí 13. února se budou moci posluchači dozvědět, jak vypadá vývoj rozhlasového dokumentu, a nahlédnou pod pokličku vzniku nové rozhlasové inscenace Tango. Seznámí se také s tím, jak vnímají rádio a audio mladí posluchači a jak se mění konzumace rozhlasového obsahu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Noc s Andersenem na Rádiu Junior a ČRo Dvojka
V pátek 31. března odvysílají Rádio Junior a Český rozhlas Dvojka od 19.00 do 24.00 hodin unikátní pětihodinové vysílání Noc s Andersenem. Připojí se tak k celosvětové akci, která oslavuje dánského pohádkáře Hanse Christiana Andersena, radost ze čtení a pohádek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Český rozhlas: Rádio Junior baví děti už tři roky
V úterý 1. března oslaví Rádio Junior třetí narozeniny. Vysílání této stanice Českého rozhlasu je určeno především dětem ve věku od tří do dvanácti let, část zábavného a vzdělávacího programu je však koncipována také pro jejich rodiče a společné volnočasové aktivity.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.2.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Český rozhlas se posluchačům otevře v noci
Český rozhlas se v sobotu 11. června poprvé zapojí do projektu Pražská muzejní noc. Návštěvníkům zpřístupní běžně nepřístupná studia, Galerii Vinohradská 12, studio Radia Wave a Reprezentační prodejnu Českého rozhlasu. Program začne v 19.00 hodin a skončí hodinu po půlnoci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Český rozhlas oslaví Den dětí na Zlín film festivalu s posluchači i hvězdami
Písničky, divadlo, večerní koncert i živé vysílání přináší Den s Českým rozhlasem na 57. Mezinárodním festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně. Program je určen nejen pro rodiny a děti. 1. června se na náměstí Míru představí Rádio Junior, Český rozhlas Dvojka a Radiožurnál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Ve vysílání Radiožurnálu a Rádia Junior startuje letní hra pro děti
Radiožurnál, Rádio Junior a skauti připravili na letošní první prázdninový měsíc originální výpravnou hru pro děti. Cílem je nevšední zábava bez digitálních technologií a potřeby internetu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist