Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.168x, což odpovídá cca 165.302-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Sobotko, ven ze Sněmovny, přečetl. A sál zvedl ruce. Teď politik ČSSD přiznává, co slyšel mezi lidmi o migraci, inkluzi či kouření
ROZHOVOR ČSSD ve vládě lidem zakazovala, nařizovala, neměla jasný názor na migraci a pozitiva si lidé spojili s Babišem. Musíme se vrátit k tradičním tématům a do vedení zvolit nové tváře. ParlamentnímListům.cz to řekl jihomoravský sociální demokrat Pavel Blažík, který na sobotní krajské konferenci přednášel usnesení vyzývající premiéra Sobotku, aby odešel ze Sněmovny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2017 v 13:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 27. 11. 2017

Související články

Senátor Valenta odepsal čtenářům. Ptali se ho na uprchlíky, kouření v hospodách i inkluzi
Z PROFILŮ Podnikatel a uherskohradišťský senátor Ivo Valenta odpovídal na dotazy čtenářů. Ti vyjadřovali svoje obavy z následků současné uprchlické krize. Ptali se jej ale také na jeho názor na inkluzi a protikuřácký zákon.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2016 v 19:35, zobrazit podobné
„Za chvíli nás vyhodí z práce všechny jenom proto, že jsme bílí.“ Případ pokladní s hákovým křížem na ruce zvedl ze židle Miroslava Sládka
Republikán Miroslav Sládek se ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz vyjádřil ke kauze propuštěné pokladní z Kauflandu, jež se provinila tím, že měla na ruce vytetovaný hákový kříž.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Zločinci, teroristé, blázni... Milan Chovanec mezi lidmi bez okolků o imigrantech. Naštvaní občané se možná divili
REPORTÁŽ Desítky většinou starších lidí se v Berouně zúčastnily besedy o migraci, na kterou dorazil ministr vnitra Milan Chovanec a poslanec za ČSSD a místopředseda bezpečnostního výboru Sněmovny Richard Dolejš. Padala nesmlouvavá, tvrdá čísla a informace, které nebyly vůbec optimistické. „Snažit se řídit ministerstvo pouze z budovy ministerstva bez zpětné vazby od lidí je cesta do pekel. Je potřeba slyšet názory lidí. Debata s lidmi je osvěžující, daleko příjemnější než debata v Poslanecké sněmovně,“ uvedl na samý začátek Chovanec a pak už se plně věnoval migrační krizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2016 v 12:34, zobrazit podobné
Jaromír Tasáry: Na co slib, když se pak hlasuje podle rozkazu?
Včera jsme spolu se členy petičního výboru a s lidmi co petici podepsali, dorazili do poslanecké sněmovny. Našim cílem bylo přesvědčit poslance o nesmyslnosti zákona o kouření v hospodách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Bartošek (KDU-ČSL): Větší starost o děti ve škole, nebo přenášení výchovy na učitele?
Prosím, pojďme polemizovat! V novinách jsem si přečetl, že se „za posledních deset výrazně zvedl počet rodičů, kterým záleží na tom, jak se daří jejich dětem ve školách“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
SANEP: Zákaz kouření
I přesto, že se zákazem kouření panuje většinová spokojenost, kouření před restauracemi a hospodami většině Čechům vadí a převládá rovněž názor, že by si o zákazu kouření měli rozhodovat majitelé restauračních zařízení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
„Teď sem slyšel v hospodě: Tak Malá prej neopisovala...“ Po dramatické tiskovce ministryně to mezi lidmi dále vře
Na tiskovou konferenci ministryně spravedlnosti Taťány Malé (ANO), na níž odmítla rezignovat a pouze uvedla, že diplomové práce konzultovala se svými vedoucími, zareagovali mnozí čeští politici. A příliš lichotivá slova to nejsou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Byzantský katolický patriarchát: Čiňte pokání a věřte evangeliu - Obrácení, osobní vztah k Ježíši Kristu, část 4
Kdybychom mladému člověku položili otázku: „Chceš být šťasten?“ určitě by řekl: „ANO!“ a zvedl by i obě ruce na souhlas.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jan Čulík si přečetl, co prohlásil americký generál o uprchlících. A spustil kanonádu
Jan Čulík se na Britských listech rozčílil nad tvrzením amerického generála a velitele NATO Philipa Breedlovea. Ten totiž tvrdí, že mezi lidmi mířícími do Evropy jsou i „teroristé, zločinci a žoldnéři“. Což je tvrzení, které není podložené žádnými daty. Přesto jej však lidé berou vážně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Mezi kraji a ministryní školství došlo ke shodě: Zářijové spuštění novely neznamená plošnou inkluzi
Kraje garantují financování sítě škol a stabilitu jejich fungování, uvedl předseda Asociace krajů a jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD) k naplánovaným změnám v přístupu ke společnému vzdělávání. Kraje, Svaz měst a obcí i Sdružení městských samospráv se s ministryní školství Kateřinou Valachovou (ČSSD) shodly na tom, že zářijové spuštění novely neznamená plošnou inkluzi a že běžné i speciální školy jsou potřebnou součástí českého vzdělávacího systému. Uvedly to ve společném prohlášení, které dnes zveřejnilo ministerstvo školství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2016 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist