Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
181522 
So291623 
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.001x, což odpovídá cca 208.766-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Sobotko, ven ze Sněmovny, přečetl. A sál zvedl ruce. Teď politik ČSSD přiznává, co slyšel mezi lidmi o migraci, inkluzi či kouření
ROZHOVOR ČSSD ve vládě lidem zakazovala, nařizovala, neměla jasný názor na migraci a pozitiva si lidé spojili s Babišem. Musíme se vrátit k tradičním tématům a do vedení zvolit nové tváře. ParlamentnímListům.cz to řekl jihomoravský sociální demokrat Pavel Blažík, který na sobotní krajské konferenci přednášel usnesení vyzývající premiéra Sobotku, aby odešel ze Sněmovny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2017 v 13:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 27. 11. 2017

Související články

„Za chvíli nás vyhodí z práce všechny jenom proto, že jsme bílí.“ Případ pokladní s hákovým křížem na ruce zvedl ze židle Miroslava Sládka
Republikán Miroslav Sládek se ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz vyjádřil ke kauze propuštěné pokladní z Kauflandu, jež se provinila tím, že měla na ruce vytetovaný hákový kříž.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2017 v 22:35, zobrazit podobné
SANEP: Zákaz kouření
I přesto, že se zákazem kouření panuje většinová spokojenost, kouření před restauracemi a hospodami většině Čechům vadí a převládá rovněž názor, že by si o zákazu kouření měli rozhodovat majitelé restauračních zařízení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Jaromír Tasáry: Na co slib, když se pak hlasuje podle rozkazu?
Včera jsme spolu se členy petičního výboru a s lidmi co petici podepsali, dorazili do poslanecké sněmovny. Našim cílem bylo přesvědčit poslance o nesmyslnosti zákona o kouření v hospodách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
To je úplně jako Jakeš na Červeném Hrádku, zíral Petr Žantovský. Pak si přečetl, co si mezi sebou píší internetoví práskači a došla mu slova
TÝDEN V MÉDIÍCH Nejotřesnější mediální zážitek tohoto týdne připravil server Seznam Zprávy. Autoři článku se podle Petra Žantovského dostali do pozice Miloše Jakeše na Červeném Hrádku, když vypočítával příjmy Hany Zagorové a jiných umělců. Naopak výtečné hodnocení si vysloužil europoslanec Tomáš Zdechovský za text pro Security magazín, v němž se věnoval inkluzi jinokulturních jedinců a skupin do evropského prostředí. V souvislosti s migrací se jen málo zmiňuje skutečnost, že většina z těch lidí, kteří se derou do Evropy, porušuje zákon. Ale my se k nim chováme, jako by tomu tak nebylo a jako by tady dokonce byli právem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Když politik odmítá migraci, říká se o něm, že je populista. Tomáš Zdechovský má ale úplně jinou zkušenost
Do křesla pro hosta čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu usedl lidovecký europoslanec Tomáš Zdechovský, který se znovu rozpovídal o dvou paktech – o paktu o migraci a o paktu o uprchlících. Podle Zdechovského je mezi nimi rozdíl a vysvětlil, proč proti paktu o uprchlících nic nemá, zatímco pakt o migraci odmítá. Při té příležitosti zaútočil na předsedu vlády Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Bartošek (KDU-ČSL): Větší starost o děti ve škole, nebo přenášení výchovy na učitele?
Prosím, pojďme polemizovat! V novinách jsem si přečetl, že se „za posledních deset výrazně zvedl počet rodičů, kterým záleží na tom, jak se daří jejich dětem ve školách“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
„Teď sem slyšel v hospodě: Tak Malá prej neopisovala...“ Po dramatické tiskovce ministryně to mezi lidmi dále vře
Na tiskovou konferenci ministryně spravedlnosti Taťány Malé (ANO), na níž odmítla rezignovat a pouze uvedla, že diplomové práce konzultovala se svými vedoucími, zareagovali mnozí čeští politici. A příliš lichotivá slova to nejsou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Byzantský katolický patriarchát: Čiňte pokání a věřte evangeliu - Obrácení, osobní vztah k Ježíši Kristu, část 4
Kdybychom mladému člověku položili otázku: „Chceš být šťasten?“ určitě by řekl: „ANO!“ a zvedl by i obě ruce na souhlas.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Babiš přiznává chyby
Andrej Babiš je úspěšný politik. Jinak nelze hodnotit člověka, který založil stranu roku 2012, za rok s ní skončí v poslaneckých volbách druhý, stane se ministrem financí a v dalších volbách 2017 vyhraje a stane se premiérem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Krumer (SPO): Inkluze už i v parlamentu
Parlament jako příklad pro inkluzi na školách. Asistenti poslancům poradí, poslouží. Zruší poslanci inkluzi na školách?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist