Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.002x, což odpovídá cca 208.819-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Senát opět ukázal svou zbytečnost. Glosátor Junek odhalil, že někteří členové komory jsou zcela mimo realitu
TÝDENNÍ GLOSÁŘ PETRA JUNKA Státem řízená likvidace hospod a veřejného života pokračuje. Nebo přesněji řečeno, není žádná vůle ji zastavit. Všechny restrikce, které zavedla minulá hrůzovláda, zůstávají, i přes mnohé snahy demokratických stran zachovat svobodu v této zemi. Nebudou žádné výjimky ani v EET, ani protikuřáckém zákoně. K tomu nám mimo jiné berou právo držet zbraň, to asi abychom je tam nevystříleli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 22:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 14. 12. 2017

Související články

Zbyněk Fiala: Mimo realitu
Začátek vyjednávání o Brexitu ukázal, že Londýn přecenil svoji sílu. Navíc si to zkomplikoval předčasnými volbami, které se rozbíhají ve zcela jiné atmosféře, než premiérka Theresa Mayová předpokládala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Merkelová je prý mimo realitu. Čím dál více
Komentátor Stanislav Kliment zkritizoval německou kancléřku Angelu Merkelovou. Podle něj je stále více mimo realitu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Jaroslava Janderová: Ministr Pelikán prý žije mimo realitu. Zkušená politička si nebere servítky
Ministr spravedlnosti Pelikán říká, že české soudy fungují rychle a největší problém českého soudnictví je nyní ,,nerovnost“ příležitostí žen v justici. Musím se smát, protože to jsou slova někoho, kdo žije absolutně mimo realitu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Jaroslava Janderová: Ministr Pelikán žije mimo realitu a nikdy nenesl skutečnou odpovědnost
Ministr spravedlnosti Pelikán říká, že české soudy fungují rychle a největší problém českého soudnictví je nyní ,,nerovnost“ příležitostí žen v justici. Musím se smát, protože to jsou slova někoho, kdo žije absolutně mimo realitu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Petr Junek: Pro Babiše jste jen zdrojem příjmů. Vždyť on sdírá Ukrajince z kůže za pár korun. Přijde vám to ještě vtipné, voliči ANO?
TÝDENNÍ GLOSÁŘ PETRA JUNKA Spisovatel a glosátor Petr Junek se ve své trojici pravidelných glos pro ParlamentníListy.cz zabývá reportážním snímkem dokumentujícím podnikání bývalého ministra financí a předsedy ANO Andreje Babiše, smyšleným článkem o státním vyznamenání pro mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka a státní „schizofrenií“ týkající se jen několik měsíců trvajícího protikuřáckého zákona.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Jiří X. Doležal: Komunisté jsou zcela nepoučitelní fašisté. Jakešův rozhovor pro ruská média to zase potvrdil
Někdejší generální tajemník komunistické strany Miloš Jakeš si posteskl v rozhovoru pro ruská média, že Michail Gorbačov svou perestrojkou leccos zkazil, protože otevřel příliš mnoho prostoru ke kritice režimu. Podle Jiřího X. Doležala Jakeš ukázal, že i ve vysokém věku „jsou komunisté zcela nepoučitelní fašisté“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Alláh je ten jediný: Do ČSSD vstoupil muslim z Kavkazu, někteří členové nemají dobrý pocit...
ParlamentníListy.cz zjistily, že do pražské sociální demokracie vstoupil muslim z Čečenska. Dle našeho zdroje s tím měli někteří členové strany problém...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Pokus o svržení Donalda J. Trumpa! Zcela vážně. Jsou zde konkrétní informace
Ani po čtrnácti dnech od vyhlášení voleb někteří příznivci a členové Demokratické strany nepřijali vítězství Donalda Trumpa. Podle informací, které se šíří médii, hodlají tlačit na republikánské členy Sboru volitelů, aby Trumpovi nedali svůj hlas.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Ombudsmanka: Povinnost pamatovat si kód průkazu je zbytečnost
Veřejná ochránkyně práv Anna Šabatová míní, že povinnost uložená zákonem pamatovat si bezpečnostní osobní kód (BOK) občanského průkazu je zbytečnost, lidem kód k ničemu není. V tiskové zprávě to dnes uvedla mluvčí ochránkyně Iva Hrazdílková. Povinnost pamatovat si kód se pojí s vyřizováním nového občanského průkazu od 1. ledna 2012.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Zeman vystoupí ve Sněmovně k pravidlům pro národní parky
Poslanci budou dnes odpoledne opět hlasovat o sporných pravidlech pro národní parky, které jim s úpravami vrátil Senát. Znění horní komory přijde do Sněmovny podpořit prezident Miloš Zeman. Na programu je také mimo jiné druhé čtení návrhu nového památkového zákona, jenž podle ministerstva kultury umožní zefektivnit péči o památkový fond.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist