Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2018
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.725x, což odpovídá cca 194.365-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Svědectví z Německa: Odkládejte zločiny migrantů, nařídili policii. Zmlátili učitele a řekli, že je rasista. Češi, dejte si pozor...
ROZHOVOR „Je naprosto skandální, že po dvaasedmdesáti letech v ulicích Berlína hořely židovské symboly, a za ještě skandálnější považuji skutečnost, že německým politikům trvalo dva dny, než se k této události veřejně vyjádřili,“ říká občanský aktivista a Čech žijící v Německu Zdeněk Chytra. Během rozhovoru upozornil na propastné rozdíly policejního přístupu k demonstrantům. Lidé účastnící se demonstrací proti migraci, islámu a režimu jsou označováni za nacisty a fašisty, zatímco pálení židovských symbolů takovou reakci nevyvolá. Demonstrace, kde se vyzývá k násilí, anebo dokonce k vyvražďování skupiny lidí, ať už je pořádá kdokoliv proti komukoliv, by měly být okamžitě ukončeny a takto jednající lidé by měli být rozhodně potrestáni, tvrdí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 19:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 17. 12. 2017

Související články

Konec keců, konec hry: Šokující oficiální čísla z Německa. Zločiny na počet migrantů, porovnáno s Němci
Německá veřejnost je krajně pobouřena statistikami, které se týkají kriminality přistěhovalců. Jak ukazuje zpráva Spolkového kriminálního úřadu (BKA), za pouhých devět měsíců v loňském roce spáchali uprchlíci více než dvě stě tisíc trestných činů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Žiju v Nizozemsku 50 let. Mysleli jsme, že Arabové a Turci se začlení, ale dopadlo to zle. Češi, dejte si pozor, varuje krajan
Publicista Marian Kechlibar se na svém webu podělil o reportáž ze setkání s inženýrem N., jenž prožil v Nizozemsku padesát let života.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Balíček od migrantů se pošťačce nelíbil, přivolala policii. Ta objevila sošku pro kancléřku
Dárek od dvou migrantů, otce a syna, kteří v Německu žádají o azyl, způsobil pozdvižení. Pošťačka totiž kvůli zásilce zavolala policii. O případu informuje server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Bavoři vytvoří v oblasti u Česka vlastní pohraniční policii s drony
Největší německá země Bavorsko, která sousedí s Českem a s Rakouskem, vybuduje vlastní pohraniční policii a azylový úřad. Rozhodla o tom dnes nová vláda tohoto spolkového státu. Policie má začít působit začátkem července a ke kontrole pohraničí chce využívat i drony. Od azylového úřadu se očekává zrychlení deportací migrantů, informovala agentura DPA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Budete dědit? Tak si dejte velký pozor. V Máte slovo se dozvíte proč
V rámci dědického řízení můžete přijít i o vlastní majetek. Kdy je bezpečné dědictví přijmout a kdy odmítnout? Jaká závěť je neplatná? Na co si dát pozor, aby se dědické řízení nevleklo? Na tyto a mnohé další otázky uslyšíte odpovědi dnes v pořadu Máte slovo moderátorky Michaely Jílkové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Tak to tady ještě nebylo. Čtveřice migrantů udělala něco, nad čím zůstává rozum stát
Server The Local hlásí bizarní pokus migrantů, jak se dostat do kýžené Velké Británie. Čtveřice albánských migrantů byla zajištěna policií těsně před tím, než se pokusila vzlétnout v malém letadle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Ve třídě, kde jsou z poloviny Arabové a Turci, to vypadá jako v pekle! Berlínskou policií otřásá svědectví instruktora z policejní školy
Německo se snaží integrovat stovky tisíc migrantů ze zemí Blízkého východu a Afriky také tím, že jim nabízí v podstatě stejné kariérní možnosti jako rodilým Němcům. Jak ale ukazuje příběh z berlínské policejní akademie, ne vždy se to vyplácí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Romský předák Holomek: Češi jsou tlustí a rasističtí. Já teď byl ve Španělsku a jak se tam chovají k Romům, to vůbec nejde srovnávat
Předseda nevládní organizace Společenství Romů na Moravě Karel Holomek se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz rozepsal o tom, že Španělé jsou tolerantní. Zjistil to poté, co se do země vydal, aby zde pro učitele a studenty středních škol podal svědectví o holocaustu českých a moravských Romů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Od Romů přes hubu? Po svědectví Romky je zde další drsné VIDEO z drsného severu. I s Policií ČR
O incidentu v Dubí, při kterém došlo ke rvačce mezi „bílou“ a romskou ženou a následně se do bitky zapojili i muži, se již napsalo mnohé. Nyní přináší server Romea.cz svědectví ženy, která tvrdí, že „bílá“ žena vše vyprovokovala. K bitce došlo také v Kadani.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Britské listy přinášejí smutný příběh z Londýna. Zmlátili tam imigranta
Sedmnáctiletý Kurd z Íránu leží v nemocnici ve vážném stavu. Stal se obětí šesti osob, čtyř mužů a dvou žen, kteří jej zmlátili v Londýně. Píší o tom Britské listy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist