Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.006x, což odpovídá cca 209.027-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Svědectví z Německa: Odkládejte zločiny migrantů, nařídili policii. Zmlátili učitele a řekli, že je rasista. Češi, dejte si pozor...
ROZHOVOR „Je naprosto skandální, že po dvaasedmdesáti letech v ulicích Berlína hořely židovské symboly, a za ještě skandálnější považuji skutečnost, že německým politikům trvalo dva dny, než se k této události veřejně vyjádřili,“ říká občanský aktivista a Čech žijící v Německu Zdeněk Chytra. Během rozhovoru upozornil na propastné rozdíly policejního přístupu k demonstrantům. Lidé účastnící se demonstrací proti migraci, islámu a režimu jsou označováni za nacisty a fašisty, zatímco pálení židovských symbolů takovou reakci nevyvolá. Demonstrace, kde se vyzývá k násilí, anebo dokonce k vyvražďování skupiny lidí, ať už je pořádá kdokoliv proti komukoliv, by měly být okamžitě ukončeny a takto jednající lidé by měli být rozhodně potrestáni, tvrdí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 19:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 17. 12. 2017

Související články

Masakr v Nice, útok sekerou v Bavorsku, pobodané Francouzky v Alpách... Pozor na kolektivní vinu, zločiny muslimů posuzujme jednotlivě, varuje publicista
Publicista Daniel Veselý se na serveru Britské listy zastal migrantů a muslimů. „Posuzujme zločiny migrantů a muslimů individuálně, nikoliv na základě kolektivní viny,“ uvedl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Žiju v Nizozemsku 50 let. Mysleli jsme, že Arabové a Turci se začlení, ale dopadlo to zle. Češi, dejte si pozor, varuje krajan
Publicista Marian Kechlibar se na svém webu podělil o reportáž ze setkání s inženýrem N., jenž prožil v Nizozemsku padesát let života.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Ve Francii muslimové surově zmlátili učitele. Dovolil si napomenout svoji žačku
Ve Francii údajně došlo k dalšímu útoku neznámých vyznavačů islámské víry vůči „jinověrcům“. Tentokrát si podle všeho vzali „do prádla“ učitele žáků páté třídy základní školy z pařížského předměstí Argenteuil. Učitele zbili přímo před zraky žáků a křičeli přitom, že jedinou autoritou pro lidi je Alláh. Informuje o tom server francouzského deníku Le Parisien.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Konec keců, konec hry: Šokující oficiální čísla z Německa. Zločiny na počet migrantů, porovnáno s Němci
Německá veřejnost je krajně pobouřena statistikami, které se týkají kriminality přistěhovalců. Jak ukazuje zpráva Spolkového kriminálního úřadu (BKA), za pouhých devět měsíců v loňském roce spáchali uprchlíci více než dvě stě tisíc trestných činů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Balíček od migrantů se pošťačce nelíbil, přivolala policii. Ta objevila sošku pro kancléřku
Dárek od dvou migrantů, otce a syna, kteří v Německu žádají o azyl, způsobil pozdvižení. Pošťačka totiž kvůli zásilce zavolala policii. O případu informuje server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Okamura: Policisté jsou naprosto bezmocní proti imigrantským gangům. Děti migrantů terorizují učitele, učitelé marně žádají ochranu a pomoc
ROZHOVOR Podle předsedy SPD Tomia Okamury Evropané budou v budoucnu prchat před muslimy ze Západu k nám. Jediné, co se dá dělat, je dle něj udržet národní státy maximálně evropské a maximum neevropských muslimských migrantů vyhostit v co nejrychlejším čase. Islám je dle něj rasismus v té nejnegativnější formě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Budete dědit? Tak si dejte velký pozor. V Máte slovo se dozvíte proč
V rámci dědického řízení můžete přijít i o vlastní majetek. Kdy je bezpečné dědictví přijmout a kdy odmítnout? Jaká závěť je neplatná? Na co si dát pozor, aby se dědické řízení nevleklo? Na tyto a mnohé další otázky uslyšíte odpovědi dnes v pořadu Máte slovo moderátorky Michaely Jílkové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Bavoři vytvoří v oblasti u Česka vlastní pohraniční policii s drony
Největší německá země Bavorsko, která sousedí s Českem a s Rakouskem, vybuduje vlastní pohraniční policii a azylový úřad. Rozhodla o tom dnes nová vláda tohoto spolkového státu. Policie má začít působit začátkem července a ke kontrole pohraničí chce využívat i drony. Od azylového úřadu se očekává zrychlení deportací migrantů, informovala agentura DPA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Romský předák Holomek: Češi jsou tlustí a rasističtí. Já teď byl ve Španělsku a jak se tam chovají k Romům, to vůbec nejde srovnávat
Předseda nevládní organizace Společenství Romů na Moravě Karel Holomek se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz rozepsal o tom, že Španělé jsou tolerantní. Zjistil to poté, co se do země vydal, aby zde pro učitele a studenty středních škol podal svědectví o holocaustu českých a moravských Romů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Hlas z Izraele: Češi, pozor. Váš Zeman má pravdu
Příliv uprchlíků je nutné zastavit. Islámská radikalizace se nemusí vyhnout ani Česku. To uvedl v posledním vydání časopisu Téma židovský rabín David Bohbot, který je bývalým členem izraelských ozbrojených sil. V současné době žije v Praze a dělá konzultanta české policii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2016 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist