Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.391x, což odpovídá cca 229.116-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Spisovatel Olšer: Je zde hrozba celosvětového konfliktu. Na první pohled by se mohlo zdát, že nic takového nehrozí, ale...
ROZHOVOR „Pokud by měl někdo jiný než Miloš Zeman vyhrát prezidentské volby 2018, byla by to tragédie pro celý český národ,“ myslí si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz publicista a spisovatel Břetislav Olšer, šéfredaktor serveru Rukojmi.cz. Vyjadřuje se i k situaci na Ukrajině, či v Katalánsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2017 v 06:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 29. 12. 2017

Související články

Zájmy velmocí v Sýrii jsou úplně jiné, než se říká. Islamisté mají podporu u tohoto dlouholetého spojence USA. Zde je pohled "obyčejného Syřana"
ROZHOVOR Na zajímavou úlohu malého Kataru při podpoře Muslimského bratrstva za masivní podpory Obamovy administrativy ukazuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalý opoziční činitel, Syřan žijící a podnikající od sedmdesátých let minulého století v naší republice, ing. Mazen Maialeh. Uvádí též, že Spojeným státům nejde tak o podporu Kurdů, jak by se mohlo na první pohled zdát, a že hrozba Donalda Trumpa Bašáru Asadovi, aby se vyvaroval dalšího použití chemických zbraní je jen nepodloženým gestem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Jan Ferenc: Zapeklitý paradox s diesely
Aktuální problémy všech automobilek s plněním stále přísnějších emisních norem mají mnohem hlubší příčiny, než by se na první pohled mohlo zdát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Na novém portálu Argumentor.cz se řeší kino, očkování ale i tuning aut
Na první pohled by se mohlo zdát, že tu vznikl další ze serverů, kde je možné diskutovat pod články a dlouze si vyměňovat názory s dalšími diskutujícími.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Chyby v rozsudku nad Dalíkem. Co mohlo stát za tím, že jej v týdnu propustili?
O tom, že Nejvyšší soud (NS) bude muset kvůli závažným chybám zrušit rozsudek nad Markem Dalíkem, psal týdeník Euro už loni v září. Příběh lobbisty a někdejší pravé ruky expremiéra Topolánka totiž není tak černobílý, jak by se mohlo na první pohled zdát. Píše o tom server Euro.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Západní Evropa je ztracená. Vrací se doba temna, kdy bohaté elity manipulovaly s lidmi. Spisovatel Olšer přináší ohromující výčet jejich zvrhlostí jen za posledních pět let
ROZHOVOR „Západní Evropa je, zdá se, ztracená. S lidmi jako Hollande, Merkelová či Obama nemá šanci se invazi běženců ubránit. Zvláště když byli do EU v podstatě pozvaní,“ myslí si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz spisovatel a publicista Břetislav Olšer a dodává: „Dobytí Aleppa je jedinečný výkon Putina, který tak odčinil vyhnání vojáků SSSR z Afghánistánu v 80. letech, kdy Sověti vedli jako první protiteroristický boj proti mudžahedínům. Z nichž pak vznikly Tálibán a al-Káida, potažmo současný Islámský stát.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Smrt demokratů. Jste amatéři, odsoudil Babišovu opozici komentátor
To, co teď předvádějí demokratické strany brojící proti vítězi voleb Andreji Babišovi (ANO) může být ještě zoufalejší, než by se na první pohled mohlo zdát, Naznačuje to publicista a pedagog David Klimeš ve svém textu na blogu Aktuálně.cz
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Nejde jen o kouření. Zde je seznam, o čem všem se koalice hádá
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a jeho dva vicepremiéři Andrej Babiš (ANO) a Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) si teď nemohou přijít na jméno. Může za to protikuřácký zákon, který poslanci ANO smetli po dvou letech práce ze stolu. Není to ovšem zdaleka poprvé, co si jdou koaliční lídři po krku. Pohled do historie dokládá, že vztahy v koalici nejsou zdaleka tak idylické, jak by se mohlo zdát na první pohled. Ostré spory bývají spojené s Babišem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Jaroslav Michal: Komu patří vítězství v boji o Vojenskou zdravotní pojišťovnu?
Na první pohled by se mohlo zdát, že spory o vedení Vojenské zdravotní pojišťovny, které se vloni rozhořely mezi členy správní rady dosazené za rezorty spravované hnutím ANO, za odborové organizace, a za ministerstvo zdravotnictví vedené ČSSD, jsou u konce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Kdyby tuto zprávu uprchlíci viděli dříve, do Německa by se asi tak nehrnuli
Německo je často zmiňováno jako pomyslný „motor“ evropské ekonomiky. Právě proto přitahuje většinu tzv. ekonomických imigrantů ze Sýrie, Afghánistánu či Nigérie. Jak ale dokazují statistiky zveřejněné magazínem Zeit, situace v Německu zdaleka není tak příznivá, jak by se mohlo na první pohled zdát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Zdeněk Lanz: Neuvěřitelná domýšlivost a arogance ředitele ČT Dvořáka?
Generálním ředitelem České televize byl na šestileté funkční období znovu zvolen Petr Dvořák. Na první pohled by se tedy mohlo zdát, že už je to za námi. Pár „drzounů“ sice tuto „kavčíhorskou“ frašku zkritizovalo, ale ČT si pojede dalších šest let ve starých kolejích. Zcela v duchu pořekadla „psi štěkají, karavana táhne dál“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist