Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.996x, což odpovídá cca 156.327-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
My tu řešíme prezidenty, a mezitím Merkelová s Macronem pořádně přitahují šrouby. Řítí se na nás katastrofa, o které nikdo nemluví, varuje ekonom
Vypadá to, že současná společnost je rozdělena jako před občanskou válkou. Podle ekonoma Vladimíra Pikory na české politické scéně hazí špínu jeden na druhého, zatímco my nemáme pomalu ani tušení, co se děje v zahraničí. „Merkelová chystá něco, co se nás dotkne naprosto zásadně, ať se naším prezidentem stane kdokoli,“ upozorňuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 21:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 19. 01. 2018

Související články

Na svět se řítí ekonomická katastrofa. Slavný ekonom přesně předpověděl finanční krizi a teď vidí blízko další
Bývalý ekonomický poradce prezidenta Clintona a spolupracovník prestižních světových finančních institucí Nouriel Roubini varuje před dalšími globálními otřesy finančních trhů. Další světová krize svět letos patrně nepotká, ale i bez ní může být v roce 2016 „pořádně horko“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Ekonom Pikora varuje: Eurozóna si jen hraje na bohatou, nesedejte politikům na lep
Ekonom Vladimír Pikora se před volbami nestačí divit pohádkám o evropské společné měně euro, které před volbami šíří především levicoví politici. V komentáři pro Reflex.cz Pikora voliče varuje, aby politikům v této věci dvakrát nevěřili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Katastrofa přijde z Německa. Juncker si dá panáka a řekne, že má řešení. Jen tak dál, takhle tu čtvrtou říši vážně rozbijete, vítá Merkelovou senátor Kubera
ROZHOVOR „Jestli přijde nějaká katastrofa, tak z Německa, protože Němci jsou daleko více náchylnější k agresivitě a poslušnosti. Pokud se tam objeví nějaký novodobý ‚Dolfík‘…,“ varuje senátor Jaroslav Kubera (ODS) před stranami, které „vylezou“ v momentě, kdy bude veřejnost dostatečně naštvaná. A že by mohla návštěva z Německa pohnout názory prezidenta? „Znám Miloše Zemana asi 25 let a na něj by nezapůsobil ani Obama, ba ani Trump, natož paní kancléřka Merkelová. Jeho nepřesvědčí.“ K výrokům, které zní z Bruselu, pak Kubera zmínil: „Politici mají jen kecy. Juncker si dá panáka a říká, že má řešení, přitom žádné nemá.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Ekonom z Mezinárodního měnového fondu varuje Česko: Rychlé přibližování k západním ekonomikám skončilo
Přiblížení se ekonomické úrovni států západní Evropy se mnoha zemím ve střední a východní Evropě vzdaluje, varuje ekonom z Mezinárodního měnového fondu Poul Mathias Thomson.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Naštvaní autodopravci poslali dopis Sobotkovi: Nikdo s námi nemluví o rozšiřování mýta
O rozšiřování mýta na silnice nižších tříd s námi opět nikdo nemluví. Počty kilometrů potenciálně zpoplatněných komunikací si politici účelově cucají z prstu. To a mnoho dalšího se ozývá z otevřeného dopisu, který naštvaní autodopravci ze sdružení ČESMAD BOHEMIA poslali premiéru Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Kubera má skvělou zprávu pro fanoušky Zemana. Tohle ještě nikdo neřekl ani nenapsal
ROZHOVOR „Vše proti Andreji Babišovi vlastně hnutí ANO ve volbách pomohlo a doplatil na to i Kalousek,“ komentuje volební výsledky senátor za ODS Jaroslav Kubera. Tvrdí, že Babiš ani koaličního partnera nepotřebuje, vycucá si z programů ostatních stran, co mu vyhovuje, a ony mu pomohou ke schválení. Devět stran v Poslanecké sněmovně je podle něj katastrofa. ,,Nikdo však nemluví o tom, jak volby posílily prezidenta Zemana. Tím má skoro jisté, že funkci obhájí. Volební elektorát Zemana je velmi podobný volebnímu elektorátu Babiše," sdělil populární senátor, který sám měl prezidentské ambice, ParlamentnímListům.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Upocené sazby a hrozící katastrofa
České úrokové sazby jdou optimisticky nahoru, ale svět se řítí někam, pro co je marno hledat slušné jméno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Blíží se další ekonomická krize, varuje ekonom Pikora. A přikládá důkazy
Ekonom Vladimír Pikora v komentáři pro server Reflex.cz píše, že nás čeká další ekonomická krize. Když se dívá kolem sebe, vidí signály o přehřátí ekonomiky, které zaznamenal už v roce 2008. Tehdy všechno skončilo velkou ekonomickou krizí, ze které se Česko vzpamatovávalo ještě v roce 2013.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Vyměňte Merkelovou, jinak nás nic dobrého nečeká. EU si za to může sama. Ilona Švihlíková ukazuje na věc, o které se u nás nemluví
Není divu, že se hovoří o další krizi eurozóny. Například na dlouhodobé problémy Finska u nás nikdo neupozorňuje, myslí si ekonomka Ilona Švihlíková. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se věnuje otázce dusícího se Řecka, od něhož se odvrátila mediální pozornost, a kompetentnosti evropských elit, o nichž má jasno. „Pokud nebudou evropské elity, na prvním místě Angela Merkelová, rychle vyměněny, tak nás nic dobrého nečeká,“ sděluje rezolutně docentka Švihlíková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Merkelovou nikdo do Prahy neměl zvát. Erdogan je jako Putin, oba chtějí ovládnout Evropu. Promlouvá ekonom Kohout
ROZHOVOR Merkelová je podle známého ekonoma Pavla Kohouta nejhorší hlava německé vlády v poválečném období. „Že je to sebestředná osoba bezmezně bažící po moci, je ještě relativně normální věc, takových politiků je hodně. Merkelová je ale slon v porcelánu. Zničila odkaz všech svých předchůdců a z dříve solidní, seriózní, konzervativní CDU udělala neomarxistickou, ve své podstatě extremistickou politickou sílu,“ říká Pavel Kohout v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2016 v 06:34, zobrazit podobné
TOPlist