Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.463x, což odpovídá cca 180.694-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
My tu řešíme prezidenty, a mezitím Merkelová s Macronem pořádně přitahují šrouby. Řítí se na nás katastrofa, o které nikdo nemluví, varuje ekonom
Vypadá to, že současná společnost je rozdělena jako před občanskou válkou. Podle ekonoma Vladimíra Pikory na české politické scéně hazí špínu jeden na druhého, zatímco my nemáme pomalu ani tušení, co se děje v zahraničí. „Merkelová chystá něco, co se nás dotkne naprosto zásadně, ať se naším prezidentem stane kdokoli,“ upozorňuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 21:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 19. 01. 2018

Související články

Ekonom Pikora varuje: Eurozóna si jen hraje na bohatou, nesedejte politikům na lep
Ekonom Vladimír Pikora se před volbami nestačí divit pohádkám o evropské společné měně euro, které před volbami šíří především levicoví politici. V komentáři pro Reflex.cz Pikora voliče varuje, aby politikům v této věci dvakrát nevěřili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Upocené sazby a hrozící katastrofa
České úrokové sazby jdou optimisticky nahoru, ale svět se řítí někam, pro co je marno hledat slušné jméno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Kubera má skvělou zprávu pro fanoušky Zemana. Tohle ještě nikdo neřekl ani nenapsal
ROZHOVOR „Vše proti Andreji Babišovi vlastně hnutí ANO ve volbách pomohlo a doplatil na to i Kalousek,“ komentuje volební výsledky senátor za ODS Jaroslav Kubera. Tvrdí, že Babiš ani koaličního partnera nepotřebuje, vycucá si z programů ostatních stran, co mu vyhovuje, a ony mu pomohou ke schválení. Devět stran v Poslanecké sněmovně je podle něj katastrofa. ,,Nikdo však nemluví o tom, jak volby posílily prezidenta Zemana. Tím má skoro jisté, že funkci obhájí. Volební elektorát Zemana je velmi podobný volebnímu elektorátu Babiše," sdělil populární senátor, který sám měl prezidentské ambice, ParlamentnímListům.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Ekonom z Mezinárodního měnového fondu varuje Česko: Rychlé přibližování k západním ekonomikám skončilo
Přiblížení se ekonomické úrovni států západní Evropy se mnoha zemím ve střední a východní Evropě vzdaluje, varuje ekonom z Mezinárodního měnového fondu Poul Mathias Thomson.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Blíží se další ekonomická krize, varuje ekonom Pikora. A přikládá důkazy
Ekonom Vladimír Pikora v komentáři pro server Reflex.cz píše, že nás čeká další ekonomická krize. Když se dívá kolem sebe, vidí signály o přehřátí ekonomiky, které zaznamenal už v roce 2008. Tehdy všechno skončilo velkou ekonomickou krizí, ze které se Česko vzpamatovávalo ještě v roce 2013.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Jaderná katastrofa. Hrozné, v jakých jsme rukou. Profesor Krejčí má přesná fakta, co teď začíná hrozit
ROZHOVOR „Izrael vytváří vojenskou rovnováhu na Blízkém východě prostřednictvím jaderných zbraní a o tom se vůbec nemluví. Tedy, pardon, nemluví se o nich v západním světě.“ Profesor Oskar Krejčí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz analyzuje situaci v souvislosti s tvrzením izraelského premiéra o porušování dohody o omezení íránského výzkumu jádra. „Někdo intenzivně pracuje na tom, aby se nesmysly o konfliktu civilizací staly realitou. Představa o tom, že všechny donutíme silou dělat to, co chceme, je prostě naivní,“ říká také politolog.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Úřad dozorující politické strany může výrazně zasáhnout do voleb. Obeznámený Bohumil Pečinka varuje
Komentátor Bohumil Pečinka varuje, že nadcházející sněmovní volby se mohou ještě pořádně zkomplikovat. Ne však kvůli šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi, prezidentu Miloši Zemanovi nebo dosluhujícímu premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD). Volbami může pořádně zamíchat úřad, jenž se nedávno obul do prezidenta Zemana – Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Sasová (Svobodní): Nenadávejte na neziskovky, nadávejte na sebe
Neziskovky byl pojem velmi diskutovaný, nebo spíše zatracovaný, především v předvolení rétorice politiků, ale i veřejnosti. Je po volbách a neziskovky už netáhnou. Nikdo o nich nemluví, nikdo o nich nepíše, nebo jen výjimečně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
H-System byl v devadesátých letech standard, ne výjimka. Ekonom připomněl děsivé věci, o kterých se nemluví
Ekonom Petr Gočev představil na webu A2larm.cz svůj pohled na kauzu H-System. Podle něj se nejedná o žádný křiklavý exces, naopak bohužel spíše o standard českého polistopadového vývoje, zejména devadesátých let. Proto by uvítal, kdyby sledovaný případ přinesl systémové změny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Merkelová v kaši, Salvini si dovolil na papeže. Italský lid promluvil. Žhavé migrační novinky
Německá kancléřka Angela Merkelová se dostala do nezáviděníhodné pozice. Její koaliční partner Horst Seehofer s ní odmítá dále spolupracovat. Angela se prý uzavřela do sebe a čte knihy o kolapsech dávných říší. Mezitím v Itálii Salvini nabírá na popularitě a schází se s odpůrci současného papeže Františka. Blíží se konec kancléřky?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist