Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2018
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt181522 
291623 
So3101724 
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.302x, což odpovídá cca 224.472-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Pavel Telička hodnotí Babišovo vystupování v Bruselu: Velmi krátkozraké a nešťastné
Hnutí ANO v prezidentské volbě podpořilo současného prezidenta Miloše Zemana a dalo si tím gól do vlastní brány, alespoň tak to vidí europoslanec Pavel Telička, který je znám svým kritickým postojem k premiéru Andreji Babišovi i vztahu České republiky k Evropské unii. „Vyvoláváme strach a nejsme schopni nabídnout řešení. Vše, co je špatné, se u nás prezentuje jako vina Evropské unie,“ řekl ve Výzvě na serveru seznamzprávy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2018 v 10:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 02. 02. 2018

Související články

Česko si nevede dobře. Někdo v Bruselu nám to možná omlátí o hlavu, varoval Telička
V úterních Dvaceti minutách Radiožurnálu usedl proti moderátorovi Janu Moláčkovi český europoslanec zvolený za hnutí ANO Andreje Babiše, místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička. Česká republika podle jeho názoru prosazuje krátkozraké politické postoje a neuvědomuje si, že vyjednávací pozice naší země v EU je čím dál slabší. On nám asi nikdo nic nebude chtít mlátit o hlavu, i když někteří možná ANO, varoval Telička.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Jsou skuteční uprchlíci, o které bychom se měli postarat, apeloval v ČT Telička, který dostal v Bruselu na starost lidská práva
Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička dnes se Zuzanou Tvarůžkovou debatoval v Interview ČT24 nejen o tom, jak hodnotí zprávu OLAF, ale také o tom, co říká na žalobu Evropské komise na Česko kvůli kvótám. „Naše vyjednávací pozice je slabší,“ řekl v rozhovoru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
ČR podle Teličky nesmí být v EU černý pasažér
Česko nesmí být v Evropské unii černý pasažér, členství pro ni má strategický význam. Na sněmu hnutí ANO to řekl místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (ANO), který zároveň kritizoval i vystupování některých českých ministrů na jednáních v Bruselu. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Pavel Telička na VIDEU bez obalu: Zeman neplní své sliby. Dělá i horší věci
Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička se na videu vyjádřil k činům prezidenta Zemana. Europoslanec byl vůči hlavě státu velmi kritický. Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Já Babiše neobhajuji, udělal chybu. Rebel z ANO Telička vysvětloval, co chce teď dělat, Zahradil z ODS se jenom smál
Vládní krize běží na plné obrátky. Jak nakonec skončí? V nedělní Partii FTV Prima o tom debatovali dva evropští poslanci – Pavel Telička zvolený za Babišovo hnutí ANO a Jan Zahradil z ODS. Ten nechápe, proč Babiš vykřikuje, že by se raději nechal zabít, než aby odstoupil z politiky. Kroutil hlavou také nad tím, jak se teď Evropský parlament chová vůči Česku. Telička prozradil, že dnes dopoledne jednal necelé dvě hodiny s Babišem. Co se dozvěděl?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Europoslanec Telička: Odsuzovat terorismus už nestačí. Je potřeba udělat tohle
„Poslední teroristické útoky v Bruselu opětovně potvrzují, že odsuzovat terorismus už dávno nestačí,“ uvedl europoslanec Pavel Telička (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Pavel Telička rozjíží kampaň proti Zemanovi
Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestraník zvolený za ANO) zahájil na sociálních sítích iniciativu, v níž chce v nadcházejících týdnech poukazovat na nesplněné sliby prezidenta Miloše Zemana. Chce tak ukázat, že Zeman není politikem, který by měl být dalších pět let v čele státu. Telička to dnes uvedl na svých internetových stránkách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Telička (ANO): O paradoxech Zemanovy zahraniční politiky
Pavel Telička v pořadu ČT Otázky Václava Moravce upozornil na několik paradoxů zahraniční politiky prezidenta Miloše Zemana. „Prezident Zeman se deklaruje jako eurofederalista. Ale eurofederalista by respektoval, na čem se EU shodla,“ uvedl Pavel Telička vizi EU jako federace nesdílí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Pavel Telička: S Babišem si už rozumím méně. Odmítám, aby ANO podporovalo Zemana
Zejména o svém vztahu s lídrem hnutí ANO Andrejem Babišem hovořil europoslanec Pavel Telička (ANO) v rozhovoru, který poskytl serveru Seznam.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2016 v 08:35, zobrazit podobné
„To je doslova nehorázný úlet!“ Pavel Telička se rozčílil nad dotazem čtenáře
Z PROFILŮ Na otázky týkající se situace v Sýrii, které se objevily na jeho profilu na serveru ParlamentníListy.cz, odpovídal v těchto dnech europoslanec Pavel Telička (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist