Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.490x, což odpovídá cca 182.103-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
David Zábranský: Až zemřou staří, bude dobře? To připomíná buldozery z Osvětimi, pane Pehe. Chcete-li spokojené stáří a milosrdnou smrt, nechte toho
ROZHOVOR Pálení volebních lístků Miloše Zemana a podobné projevy během voleb? Nevkus, uvádí spisovatel a dramatik David Zábranský. „Já se dokonce domnívám, že v tom konečném výsledku voleb krom voličů hraje roli i jakási nepoznaná vyšší moc, která těm bláznivým paličům volebních lístků prostě nedá do ruky ten dáreček, o který tolik stojí. Dokud se nepolepší, mají smůlu, holt,“ říká v první části povolebního rozhovoru pro ParlamentniListy.cz, ve kterém komentuje i propíraný výrok politologa Jiřího Pehe.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2018 v 06:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 04. 02. 2018

Související články

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna: I ve stáří si hlídejte, co jíte
Prožívat své stáří v dobré fyzické i psychické kondici a v relativním zdraví je přáním každého z nás. Kvalitu stárnutí a stáří významně ovlivňuje výživa. I senioři by si proto měli hlídat, aby jim nechyběly některé živiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Urban (ČSSD): Stáří je v Česku mezi mladými nepopulární
Stáří nemá mezi lidmi dobrý zvuk a staří lidé to nemívají ve společnosti lehké. Společnost si jich neváží, zažívají diskriminaci nejen kvůli věku. Starým lidem se i hůře shání práce. To jsou negativa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Michael Rada: Nechte je zemřít, vyplatí se nám to!
Tak přesně dle tohoto hesla se chovají politické špičky našich města obcí. Za každou smrt, mají malou domů a co je doma, to se přeci počítá, nemám pravdu? A když je tento proces tak populární, tak proč ho nerozšířit a namísto čekání na stáří, jej neaplikovat i na neposkvrněné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Uchytil (Svobodní): O tom, jak staří hlupáci zničili Evropu
Brexit! Tak se z novin dovídám to, že staří, chudí a hloupí venkované zničili budoucnost, mladým, chytrým a bohatým.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Jiří Jírovec: Zabezpečení občanů ve stáří
Když "letní" ministr financí, Ivan Pilný, prohlásil, že "český důchodový systém přestane jednou fungovat, a staří lidé budou muset podle svých možností pracovat", strhla se vřava v níž zanikla druhá část ministrova výroku: "pokud se s důchodovým systémem něco neudělá".
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Útoky na prezidenta jsou projevem všeobecné neúcty ke stáří. Já ho obdivuji, že to vydrží, říká režisér Jan Kačer
Režisér Jan Kačer je roztrpčený z toho, že si česká společnost příliš neváží starých lidí. Dobře je to vidět třeba na tom, jak média píší o prezidentu Miloši Zemanovi. Novináři prý na hlavu státu neustále útočí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Ministryně Marksová: Aktivní senioři dokazují, že i ve stáří lze vytvářet krásné věci
I stáří může být velmi tvůrčím obdobím, jak dokazuje soutěžní výstava – „Šikovné ruce našich seniorů“, nad kterou ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová převzala záštitu. V Lysé nad Labem, kde byly v pátek prezentovány práce seniorů, ministryně rovněž předávala jednu z cen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Kunc (TOP 09): Chceme zajistit členům Třetího odboje důstojné stáří
Právo na důstojné stáří by mělo patřit k základním pilířům moderní liberálně-demokratické společnosti. Jakkoli se musí každý občan na svém zajištění důchodu spolupodílet, existují skupiny lidí, kterým by měl stát pomoci a jejichž činnosti během aktivního života by si měl obzvláště vážit – to se týká například členů odboje proti totalitním režimům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Vladimír Dlouhý: Senioři si zaslouží důstojné stáří, ne život v chudobě
Společnost se musí umět postarat nejen o děti, ale také o občany v důchodovém věku. Současný penzijní systém ani jednorázové navýšení důchodů jim ale prožít podzim života důstojně neumožní a dlouhodobě ani nezajistí. Hospodářská komora proto volá po reformě penzijního systému tak, aby současní důchodci i dnešní mladší ročníky mohli doufat, že dosáhnou i ve stáří na kvalitní život.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Smrčka (SPO): Stáří kam se podíváš…
Ministerstvo zdravotnictví chce zrušit geriatrii jako studijní lékařský obor. Nejsem lékařem, nechci spekulovat, zda je to z hlediska vysoce specializovaného vzdělávání dobře nebo špatně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2016 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist