Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.668x, což odpovídá cca 139.212-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Šéf hradního zahraničního odboru: Zeman zemi na východ rozhodně netáhne. Do Ruska jezdí celá řada západních politiků
Ředitel zahraničního odboru prezidenta republiky Rudolf Jindrák prozradil, jaká bude zahraniční politika Miloše Zemana v následujících pěti letech. Prezidentův tým už prý dává dohromady základní východiska pro nadcházející období. „Počítáme s tím, že bude namístě nějaká kontinuita. Na druhou stranu je druhé období příležitost, jak stanovit nové priority a akcenty,“ uvedl v pořadu Interview Plus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 22:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 06. 02. 2018

Související články

Zeman že je eurofederalista? Vždyť do našich spojenců pořád kope. Táhne nás na východ, do Ruska a Číny. Telička se vysmíval Kmoníčkovi, Moravec přitakal
Ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Hynek Kmoníček a europoslanec Pavel Telička, expert na zahraniční politiku hnutí ANO Pavel Telička proti sobě zasedli v nedělních Otázkách Václava Moravce České televize. Takřka hodinová debata se změnila v tvrdý zápas o prezidenta Zemana. Napřed ovšem Kmoníček vysvětloval chování ruského prezidenta Putina v Sýrii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Zeman: Kmoníčka na Hradě nahradí Rudolf Jindrák
EXKLUZIVNĚ Prezident Miloš Zeman už má vybranou náhradu za šéfa hradního zahraničního odboru Hynka Kmoníčka, který míří jako český velvyslanec do USA. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz prezident uvedl, že zahraniční odbor po Kmoníčkově odchodu převezme Rudolf Jindrák, bývalý letitý velvyslanec ČR v Německu a exnáměstek ministra zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Zeman ocenil Perese. Byl podle něj nadějí na mír na Blízkém východě
Zesnulý exprezident Izraele Šimon Peres byl symbolem státu i nadějí na spravedlivý a mírový Blízký východ, napsal český prezident Miloš Zeman v kondolenci svému izraelskému protějšku. Stejně jako řada světových i českých politiků Zeman ocenil Peresovu snahu najít cestu k urovnání vztahů mezi Izraelem a Palestinou. Podle české hlavy státu byl Peres jedním z nejvýznamnějších státníků a politiků této doby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Lang (ODS): V Praze už čepičářství netáhne. Tak přicházejí ruská kola
Vždycky se někde najde někdo, kdo využije turismus k tzv. oživení lokality. Bývá to počátek jejího konce. Namísto oživení se z ní stane mrtvý a hlavně hnusný kýč. Zamyslel se někdo z odpovědných, proč řada domorodců město opustila či opouští?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Zeman bude chtít mluvit s francouzským prezidentem i o mzdách pro řidiče kamionů
Prezident Miloš Zeman bude chtít se svým francouzským protějškem Françoisem Hollandem mluvit mimo jiné o vynucování francouzské minimální mzdy od českých řidičů kamionů, kteří jezdí přes francouzské území. Jednání obou prezidentů by se mělo týkat i teroristické hrozby. ČTK to před středeční návštěvou Hollandea v Praze řekl ředitel zahraničního odboru prezidentské kanceláře Hynek Kmoníček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Zeman jako prezident navštívil přes 30 zemí. Cestoval méně než Klaus a Havel
Ačkoli současný český prezident Miloš Zeman cestoval do zahraničí méně často než jeho předchůdci Václav Havel a Václav Klaus, přesto stihl během svého volebního období navštívit přes tři desítky zemí. Jeho zahraniční cesty mířily kromě zemí Evropské unie především na východ, velkou pozornost vyvolávaly jeho návštěvy Ruska a Číny, připomíná ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Že nás prý táhne na Východ? I Anglie, Francie, USA si pravidelně zvou státníky z Ruska a Číny. Obchod je až na prvním místě, promlouvá starosta obce, kde znají Zemana jako chalupáře
ROZHOVOR Nikdo by neměl znevažovat informace o svém zdraví a zdraví ostatních lidí. Z tohoto důvodu předpokládám, že pan prezident o svém zdravotním stavu informoval pravdivě, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz starosta obce Nové Veselí na Vysočině Zdeněk Křivánek, kde má Miloš Zeman svou chalupu. ParlamentníListy.cz se starosty zeptaly i na často zmiňované tvrzení, že Zeman táhne naši zemi na Východ.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Kmoníček vyslal důležitý vzkaz vládě ohledně plánovaného přijetí uprchlíků z Turecka
V tuto chvíli není rozumné přijímat z Turecka osm desítek migrantů, jak o tom nyní uvažuje česká vláda. V rozhovoru pro dnešní Právo to uvedl Hynek Kmoníček, šéf hradního zahraničního odboru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Zeman by mohl příští rok jet do Mexika, Vietnamu či Jižní Koreje
Prezident Miloš Zeman by v příštím roce mohl navštívit několik zemí Jižní a Střední Ameriky, Jižní Koreu nebo Vietnam. Chce se zúčastnit zahájení výstavy Expo Astana v Kazachstánu, summitu NATO nebo Valného shromáždění OSN. ČTK to řekl ředitel zahraničního odboru Hradu Hynek Kmoníček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Kmoníček uhranul studenty diplomacie. Prozradil jim skutečný počet imigrantů v naší zemi
REPORTÁŽ „Ekonomika a politická moc se stěhují na Východ. Bude uzbrojená euroamerická civilizace zanedlouho pro smích, nebo máme naději? OSN jako lednička. Rozdíl mezi teroristou a národněosvobozeneckým bojovníkem může být jen v Nobelově ceně míru.“ Mezi středoškoláky a vysokoškoláky, kteří se sjeli na tzv. Diplomatickou simulaci do Plzně, zavítal Hynek Kmoníček, ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky, dlouholetý diplomat, jenž pracoval i v OSN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2016 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist