Hovory z Lán: Hyena a blbeček
Miloš Zeman je zpátky ve formě. Přesvědčit se o tom mohli diváci TV Soukupov v pořadu Týden s prezidentem. O zábavu nebyla nouze: Padala i taková slova jako "hyena" a "blbeček". Adresáty byli Jiří Pehe nebo Fero Fenič.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.2.2018 v 21:40, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 08. 02. 2018

Související články

Hovory z lánů. Jurečka jako zemědělec paroduje Zemana
Ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) umístil na svůj facebookový profil novoroční projev. Nazval jej Hovory z lánů, podle názvu Hovory z Lán, jak se jmenoval dřívější pořad Českého rozhlasu vysílaný ze sídla prezidentů na lánském zámku. V něm se dotkl jak prezidenta Miloše Zemana, tak předsedy hnutí ANO Andreje Babiše a předsedy hnutí Blok proti islámu Martina Konvičky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2016 v 18:35, zobrazit podobné
MZV zve na hovory s velvyslanci
Ministerstvo zahraničních věcí České republiky vás srdečně zve na Hovory s velvyslanci. Široké veřejnosti svoji práci představí čeští velvyslanci a velvyslankyně, kteří během své mnoholeté praxe na ministerstvu působili po celém světě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2016 v 21:34, zobrazit podobné
Generálmajor Hynek Blaško: Okamurovy "Hovory na pravici"
Nechutný předvolební souboj začal...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Kdo udělá chibu, je blbeček?
Přiznal jsem v jednom článku, že nevím, že se důchody přidávají poměrně. Kdo má hodně, dostane víc, kdo málo, ten méně. Myslel jsem, že když si přečtu, že vláda přidá důchodcům 300 Kč, že to je všem stejně. Spletl jsem se.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 29.9.2016 v 08:40, zobrazit podobné
Primátorovy nové šaty (smetankova)
Císařovy nové šaty v českém vydání aneb kdyby měl Pavel Bém aspoň jedno procento normální schopnosti sebereflexe a pokání, připadala bych si jako daňový poplatník míň jako úplnej blbeček. Ano, mluvím o Opencard.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.1.2016 v 10:40, zobrazit podobné
"Blbeček a idiot" Johnson. Touto fotografií se Libor Rouček vysmívá britskému ministrovi
Český bývalý europoslanec za ČSSD Libor Rouček zveřejnil na svém facebookovém profilu velmi nelichotivou fotografii nového britského ministra zahraničí Borise Johnsona.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2016 v 20:34, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Hovory od bazénku - O moravanství i Katalánsku
Zdeněk Škromach si k Hovorům od bazénku pozval rektora vysoké školy Zdeňka Koudelku. Oba jsou Moravané a hovořili o moravanství, Katalánsku i Skotsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Konec roamingu v EU! Na co si dát pozor a co nastavit?
Nejpozději od 15. června 2017 museli všichni operátoři ve všech 28 členských zemích Evropské unie na základě nařízení zrušit poplatky za roaming. Zákazníci tak mohou nově na cestách po EU využívat služby (hovory, SMS a internet) za stejné ceny jako ve své domovské síti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist