Nadace ČEZ: Lidé sportující s aplikací EPP přispěli hasičům z Lochenic na vybavení
Bezpečnost zachraňovaných osob i dobrovolných hasičů při dopravních nehodách bude posílena díky novým stabilizačním prostředkům, na které jednotce poskytla finanční podporu Nadace ČEZ spolu s jednotlivci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2018 v 16:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 09. 02. 2018

Související články

Loňský ZLÍN FILM FESTIVAL pomohl nedonošeným dětem
Rodiče nedonošených dětí ve Zlínském kraji už nemusí své děti v inkubátorech pouze navštěvovat. Díky nově zrekonstruovaným a vybaveným pokojům na novorozeneckém oddělení v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně s nimi mohou trávit celé dny. Na vybudování pokojů přispěli lidé ve veřejné sbírce a mnoho dalších partnerů, například Zlínský kraj, Nadace Synot, Nadační fond Kapka naděje i návštěvníci loňského festivalu filmů pro děti a mládež ZLÍN FILM FESTIVAL šlapáním na speciálních rotopedech, jež s sebou v rámci Charitativní akce Pomáhej pohybem přivezla Nadace ČEZ.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Vídeň spustila aplikaci podobnou té, kterou chystá Praha
Vídeň v rámci digitální strategie spustila aplikaci, která obyvatelům umožňuje během půl minuty poslat jakýkoli podnět. Zaslané návrhy přímo na místě vyřeší zásahová skupina a případ v aplikaci označí za vyřešený. Podobnou aplikaci chystá i Praha.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Vstup do školy v Cholticích bude bezbariérový díky mobilní aplikaci EPP Pomáhej pohybem
V pátek 8. dubna převzali zástupci Základní školy Choltice společně se starostou Tomášem Bolkem šek od Nadace ČEZ na 39 tisíc korun, které škole pomohou upravit vstup do bezbariérové podoby. Peníze jí pomohli získat aktivní uživatelé mobilní aplikace EPP Pomáhej pohybem, jež pro ni sportováním získali potřebný počet bodů. Celkem už s aplikací EPP pomáhá pohybem téměř 154 tisíc lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2016 v 15:34, zobrazit podobné
Michálek (Piráti): Město by mělo mít jednu aplikaci pro občany
Vyjádření k nové aplikaci Moje Praha
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Dolínek (ČSSD): Chytrý způsob komunikace občanů s úřadem se osvědčil
ž čtvrtý měsíc mohou lidé posílat své podněty, stížnosti a pochvaly v oblasti pražské dopravy přes aplikaci a webové stránky zmente.to. Do dnešního dne přišlo už 2 972 vzkazů. Za aplikaci usnadňující komunikaci občanů s úřadem získala Praha dokonce ocenění od IT specialistů – finalista Microsoft Awards 2017 v kategorii Rozvoj moderního města.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj: Kompresor, dron a GPS navigace pomohou hasičům na Zakarpatí při zvládání krizových situací
V rámci spolupráce s partnerským regionem na Zakarpatí předala v Užhorodě delegace Pardubického kraje tři věcné dary, které budou využity ke zlepšení technického vybavení profesionálních hasičů v této nejvýchodnější části Ukrajiny při zvládání krizových situací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Čeští sportovci obhajují na deaflympiádě v Samsunu medaile
Tým české reprezentace si od účasti na největší sportovní události neslyšících v tureckém Samsunu slibuje dobré výsledky. Nadace ČEZ přispěla Českému paralympijskému výboru na jejich přípravu a vybavení částkou 1 milion korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Moravskoslezský kraj má novou mapovou aplikaci o pivovarech
Milovníci zlatavého moku si mohou prohlížet přehlednou aplikaci, která je pozve do pivovarů a minipivovarů v Moravskoslezském kraji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Nadace SYNOT: Nadační granty tradičně pomůžou celému Zlínskému kraji
Nadace SYNOT rozjíždí i v letošním roce své tradiční grantové programy. Navíc opět navýšila celkový objem peněz, které rozdá stovkám neziskových organizací z celého Zlínského kraje. Nadace vyčlenila pro 5 podporovaných oblastí celkem 7 milionů Kč. Další miliony nadace rozdá na přímou pomoc dlouhodobě podporovaných subjektů a akcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Vánoční koncert nadace Pečovatel pomohl znevýhodněným lidem a seniorům
První benefiční akce Nadačního fondu Pečovatel vynesla nadaci částku 71 772 Kč, která pomůže zaplatit asistenční péči zdravotně znevýhodněným lidem a seniorům. Úspěšný vánoční charitativní večer přišlo podpořit osm desítek hostů, kteří koupí vstupenky přispěli konkrétním klientům fondu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2016 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist