Bernášek (ČSSD): Práci automechaniků mám ve velké úctě
Asi každého malého chlapce bavilo hrát si s auty, motorkami nebo koly a některým to vydrželo do dospělosti. Téměř 160 takových žáků, ale i několik žákyň studuje na Střední škole automobilní v Holicích učňovský obor Mechanik opravář motorových vozidel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 06:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 13. 02. 2018

Související články

Bernášek (ČSSD): Atmosféra v dětských domovech je sváteční
Na předvánoční návštěvu do dětských domovů v Pardubicích a také v Holicích zavítal radní Bohumil Bernášek. Ten dětem donesl drobné sladkosti a při té příležitosti se seznámil s tím, jak v domovech tyto svátky probíhají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Bernášek (ČSSD): Podporujeme spolupráci škol a průmyslových firem
Pro zaměstnavatele, manažery, podnikatele, ředitele škol a zástupce veřejné správy bylo určené diskuzní odpoledne s názvem Vzdělávání pro zítřek, kterého se v minulém týdnu zúčastnil radní Pardubického kraje pro oblast školství Bohumil Bernášek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Bernášek (ČSSD): Slučování škol nechystáme. Zaměříme se na provázání s praxí
Oblast školství bude v následujících letech v Pardubickém kraji řídit z pozice krajského radního Bohumil Bernášek. Dnes již bývalý místostarosta Lanškrouna není ve školství žádným nováčkem. Několik let působil na Střední průmyslové škole a Středním odborném učilišti v Lanškrouně jako učitel, zástupce ředitele a nakonec ředitel. Jaké jsou jeho priority v oblasti krajského školství a vzdělávání? Plánuje kraj rozšiřovat spolupráci se zaměstnavateli? I na tyto otázky odpovídal nový krajský radní Bohumil Bernášek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Průzkum STEM: Veřejnost častěji než dříve považuje nezaměstnané za lidi bez skutečného zájmu o práci
Jasná většina veřejnosti (70 %) se domnívá, že stát by měl zajistit práci těm, kteří chtějí pracovat. Třípětinová většina občanů (59 %) považuje určitou míru nezaměstnanosti za pozitivní prvek, který vede lidi k úctě k práci. Nadpoloviční většina české veřejnosti (57 %) si myslí, že většina nezaměstnaných jsou lidé bez opravdového zájmu o práci. Od minulého průzkumu v roce 2014 se výrazně zvýšil podíl lidí, kteří tento názor zastávají (o 18 procentních bodů).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2016 v 10:34, zobrazit podobné
A jaký je náš prezident? Ehm, nemohu si stěžovat pane Ondráčku...
Šedesátčtyři, zřejmě smyslů zbavených, poslanců chce národ učit úctě k majestátu. Kdo ale naučí majestát úctě k národu? Je to snad pokus o odstěhování naší země někam do střední Asie? Co kdyby si prezident úctu národa zasloužil?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 16.11.2016 v 11:40, zobrazit podobné
Sehnalová (ČSSD): Daně a strach
V reakci na naznačený směr příští sociálně demokratické politiky, která se chce zaměřit na daňové změny, tak aby byly více zdaněny velké nadnárodní firmy, zareagoval předseda hnutí ANO jasnou mediální zkratkou: ČSSD chce ze země vyhnat firmy, které dávají lidem práci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Proč ztrácí levice a jak z toho ven
Někdo tvrdí, že se politika již neodlišuje na levicovou a pravicovou. Labour party, ani já, si to nemyslíme. Levicové myšlení je moderní, založené na spravedlnosti, solidaritě, úctě k lidem a k ochraně životního prostředí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Písemné maturity odstartovaly! V Pardubickém kraji absolvuje zkoušku dospělosti přes tři tisíce žáků
V úterý začalo končícím středoškolákům maturitní období. Jako první měli na programu slohovou práci z českého jazyka, v květnu je pak čekají zkoušky z ostatních předmětů a didaktické testy. Zkoušku dospělosti začali krátce po 12. hodině skládat také žáci na Gymnáziu Vysoké Mýto, kam zavítal také krajský radní pro školství Bohumil Bernášek. „Všem maturantům přeju hodně úspěchů,“ řekl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Lesy Praha: Na staré skládce ve Velké Chuchli bude vysazeno 40 tisíc dřevin
Vysadíme 20 tisíc stromů a 20 tisíc keřů, to je náš tříletý plán pro druhou etapu revitalizace skládky ve Velké Chuchli, která se díky naší práci dočká nové zeleně i terénních úprav. Stará skládka se po dlouhých letech dočká zaslouženého nového kabátu a doufáme, že se v budoucnu tato část Velké Chuchle stane oblíbeným místem pro rekreaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Němec (ČHNJ): Obnovujeme svou politickou činnost
Cíl je jasný – suverénní Česká republika, založená na úctě k tradičním hodnotám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist