Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Ivo Strejček: Schulz v propadlišti dějin. Naštěstí
Na mimořádném sjezdu německé SPD byl loni v březnu zvolen jejím předsedou. Získal 99% podporu všech delegátů, neboť byl v této chvíli považován za spasitele přicházejícího zachránit německé socialisty. Tatáž členská základna jej „do roka a do dne“ prokoukla a ve vlastním zájmu se jej správně zbavila. Po „komunisticku“ nenápadně – zato snad definitivně – zmizel Schulz v propadlišti politických dějin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2018 v 12:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 14. 02. 2018

Související články

Zbyněk Fiala: G-7 mizí v propadlišti dějin?
Schůzka vedoucích představitelů Německa, Francie, Británie, Itálie, Japonska a Kanady s americkým prezidentem Donaldem Trumpem vztahy s partnery spíše vyhrotila. Ono taky o čem jednat, když tam chybí Rusko a Čína.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Jestli půjdu sedět, promluvím a to ČSSD zlomí vaz
ČSSD si už nemůže před nadcházejícími volbami do Poslanecké sněmovny PČR dovolit žádnou aféru, jelikož by skončila v propadlišti dějin a tak to vypadá, že bude pan David Rath volný jako pták.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Levová (SPD): Miroslav Poche jako eso ČSSD na ministerstvo?
Povolební sebereflexe ČSSD žádná a ještě se nám její politici cpou do médií, kde naše hnutí SPD poučují a nálepkují? A co jejich hlavní předvolební programový bod „Antibabiš“? Za příslib ministerských koryt bod Antibabiš skončil v propadlišti dějin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Ivan Bednář: Martin Schulz nebude ministrem zahraničí, Gott sei Dank!
Německý list Bild v pátek informoval, že Schulz podlehl tlaku vysoce postavených kolegů v SPD, a nakonec do vznikající velké koalice CDU/CSU a SPD vedené kancléřkou Angelou Merkelovou nakonec Schulz vůbec nevstoupí. Současně Schulz končí jako předseda SPD. Zdá se, že to co mu procházelo za potlesku bruselských fanatiků, v Německu socialisté odmítají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Josef Provazník: ČSSD škoda nebude. Plně si zaslouží skončit v propadlišti dějin
Na rozdíl od mnoha jiných si nemyslím, že je nutné, aby se ČSSD vzmátořila. Vždyť právě socialisté jsou ti, kteří v Evropě otrávili veřejný prostor politickou korektnosti, multikulti, dotačním byznysem, genderismem, regulacemi, zadlužováním, kvótami a podobným neomarxistickým balastem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Dopadnete jako Libeňský most. A nikomu nebudete chybět. Nebude-li dohoda o vládě, bude to váš krach. Jasný vzkaz Hamáčkově ČSSD. A Špidla tenkrát u kafe...
ROZHOVOR Pokud sociální demokracie nakonec odmítne účast ve vládě s hnutím ANO, neskončí podle politické analytičky Ireny Ryšánkové pouze v opozici, ale skončí v propadlišti dějin. „A nejvtipnější bude, že ji nikdo nebude litovat,“ uvádí pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Nejlepší Zemanovo vánoční poselství. Není co vytknout, k národu mluvil skutečný státník. Jeho soupeři mají problém, soudí znalec mediální scény
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ „Naprosto vyvážený, státnický projev,“ hodnotil vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana pro ParlamentníListy.cz mediální expert Jiří Mikeš. V něm Zeman například zadoufal, že koncept migračních kvót skončí v propadlišti dějin, či že nevypíše předčasné volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Totálně propadlý Schulz: Uprchlíky jsme přijali z lásky
Volební lídr německé sociální demokracie Martin Schulz naznačil po volebním debaklu své strany, že SPD míří do opozice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Pomůže Macron postavit V4 do latě?
Sliboval to, Schulz také. I když to v září vyhraje Merkel, Schulz se do vlády dostane. A bude otázka času kdy společně s Francií zavedou v EU pořádek. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.5.2017 v 06:40, zobrazit podobné
Strejček od Klause promluvil k demonstracím: Je tu část veřejnosti vedená kýmsi
Hostem pořadu Dvacet minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl Ivo Strejček, člen správní rady Institutu Václava Klause a bývalý poslanec Evropského parlamentu. Mohou demonstrace, jako byla ta nedělní v Praze na Letné, zneklidnit a rozeštvat společnost, jak tvrdí exprezident Václav Klaus? Měli by protestující respektovat výsledky voleb a od projevů nespokojenosti upustit? Nepatří demonstrace k běžným nástrojům demokratické výměny názorů? Na to vše Strejček odpovídal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist