Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.476x, což odpovídá cca 233.551-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Hillary Clintonová měla opět problémy na schodech. Dopadlo to jen tak tak
Někdejší ministryně zahraničí Spojených států a později také neúspěšná prezidentská kandidátka Hillary Clintonová se opět stala terčem spekulací, které panují nad jejím zdravotním stavem. Naposledy hned dvakrát upadla na schodech při své návštěvě Indie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 13:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 13. 03. 2018

Související články

Jan Urbach: Clintonová by měla skončit, škodí demokratům
Šest z deseti Američanů soudí, že Hillary Clintonová by už měla odejít z politiky. Vyplývá to z průzkumu společnosti „Rasmussen Reports“, který se konal ve dnech 10. a 11. září na vzorku tisíce oprávněných amerických voličů, Statistická chyba činí tři procenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Kurva, komu na něm záleží? Odhaleno, jak se Hillary Clintonová chovala během prohraného boje o Bílý dům
Rozzuřená Hillary Clintonová sprostě nadávala a vyhrožovala ostatním, jedno, zda byli z její strany, nebo ne. Takový obraz bývalé první dámy a soupeřky Donalda Trumpa v prezidentských volbách předkládá kniha s názvem Zdrcená: Uvnitř zoufalé kampaně Hillary Clintonové, která právě vyšla v USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Hillary Clintonová a George Soros se s porážkou nesmířili: Nové informace o jejich akcích
Jak nasvědčuje zjištění serveru Daily Caller, Hillary Clintonová a její podporovatelé se stále nesmířili s vítězstvím Donalda Trumpa v prezidentských volbách. Clintonová ohlásila návrat do veřejného života a filantrop George Soros se chystá ve větší míře financovat uskupení, která vystupují proti Trumpovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Trumpe, ty hnusáku, dej si odchod. Hillary Clintonová napsala knihu o tom, jak prohrála volby. Nahlédněte, stojí to za to
Neúspěšná kandidátka na prezidentku Spojených států amerických Hillary Clintonová napsala novou knihu. Publikace s názvem „Co se stalo“ (What Happened) má shrnovat dojmy političky z její neúspěšné prezidentské kampaně v roce 2016. Clintonová se v ní kromě jiného nelichotivě vyjadřuje i na adresu svého tehdejšího soupeře Donalda Trumpa, kterého v ní nazvala „hnusákem, který rád zastrašuje ženy“. Kniha, která se hojně věnuje i široce diskutovanému údajnému vměšování Rusů do loňských prezidentských voleb, by měla v USA vyjít 12. září. A podle některých indicií v médiích z ní velkou radost nemají paradoxně ani někteří členové Demokratické strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Clintonová se znovu hlásí o slovo: Chci pomoci lidem načerpat sílu
Bývala první dáma a neúspěšná prezidentská kandidátka Hillary Clintonová o sobě dává znovu vědět. Oznámila, že je připravena „vyjít z lesa“ a opět se zapojit do veřejného života. Chce pomoci spojit rozdělenou americkou společnost. Uvažuje také o tom, že bude kandidovat na starostku New Yorku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Clintonová: měli ji zvolit, protože je žena?
Bývalá americká ministryně zahraničí a kandidátka Demokratické strany v loňských prezidentských volbách Hillary Clintonová dnes přednesla první veřejný projev od své volební porážky.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.2.2017 v 19:40, zobrazit podobné
VIDEO Nejde zvuk, nejde zvuk. Demokraté chtěli demonstrovat proti Trumpovi, ale dopadlo to špatně. A Donald z nich měl legraci
Američtí demokraté nezažívají v poslední době zrovna nejlepší chvíle ve své historii. Nejprve server WikiLeaks zveřejnil jejich e-maily, následně Hillary Clintonová neuspěla v prezidentských volbách. Demokraté „ztratili“ nejenom Bílý dům, ale i Senát, Kongres či Nejvyšší soud. Aktuálně koluje internetem video, které demokraty opět nepotěší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Image bezúhonné a čestné Hillary Clintonové je v troskách. Podívejte se, co ušila na Trumpa
Hillary Clintonová a američtí demokraté čelí velké ostudě. Ukázalo se, že platili před prezidentskými volbami „externímu dodavateli“ za to, aby vyrobil „kompro“ na Donalda Trumpa, které se týká jeho údajných styků s Ruskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Tohle jste o Hillary Clintonové snad raději ani nechtěli vědět. Uznávaný server zveřejnil politický profil hrůzy
Server Politico.eu přinesl článek o tom, jak Hillary Clintonová převzala kontrolu nad Výborem Demokratické strany – celonárodním uskupením jedné ze dvou velkých stran ve Spojených státech amerických. Stalo se to takto...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
V Česku žije až 70 procent ubožáků, mohla by prý říct Clintonová
Americký novinář žijící v Česku Erik Best se ještě jednou vrací k americkým prezidentským volbám z roku 2016 a k českým sněmovním volbám z letošního podzimu. Našel mezi nimi jednu paralelu. Hillary Clintonová by prý o českém národě mohla říci, že je až ze sedmdesáti procent tvořen ubožáky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist