Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2018
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.753x, což odpovídá cca 143.648-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Politik z ANO: Nefunguje to tak, že pokud někdo zkritizuje novináře, někdo ho zastřelí. Nejsou neomylní, kritika by měla být normální
ROZHOVOR Podle poslance za ANO Milana Ferance by referend mělo být jako šafránu. „Měli bychom z něj vyloučit otázky mezinárodních závazků včetně Evropské unie, lidských práv a daní,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. K vládnímu vyjednávání vysvětlil, že Andrej Babiš jedná se všemi, kdo chtějí jednat. Ideální by podle Ferance byla vláda s menšinovou podporou či tolerancí. Spolupracovat na programu se prý dá napříč politickými stranami a předčasné volby by nejvíce ohrozily politiky potácející se na pětiprocentní hranici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 21:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 13. 03. 2018

Související články

Volfová (ANO): Dětská hra na osm? Politika
Znáte to. Jedna hračka, hodně dětí a každé z nich ji chce vlastnit a ovládat. Někdo bojuje, někdo to sleduje zpovzdálí, někdo tvoří koalice, někdo kuje pikle a pomlouvá ostatní, jen aby tu hračku získal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Lenka Dusilová a prezident
Vystoupení Lenky Dusilové na Andělech je chápáno různě. Někdo ji haní, někdo chválí, někdo jí i uráží či vyvyšuje do nebe. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.4.2016 v 06:40, zobrazit podobné
Senátor Doubrava: Někdo to rád blbé
Pokud někdo letos vyhraje bobříka blbosti, bude to občan Sobotka, toho jména Bohuslav. Zaměstnanec Strakovy akademie v Praze. Dočasně tam působící za vrátnicí jako premiér vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Jak dlouho potrvá, než někdo vezme kámen nebo vystřelí? Oni nechtějí demokracii. Režisér Svoboda navazuje tam, kde posledně skončil
ROZHOVOR Pokud existuje politik, který svými názory nevyhovuje určité skupině lidí, nabývá nátlak na něj na síle a na hulvátství, říká v rozhovoru pro ParlamentniListy.cz uznávaný režisér Jiří Svoboda a uvádí jako příklad házení vajíček na čtyři prezidenty 17. listopadu 2014. Což je dle něj příklad demokracie spíše jihoamerické či africké. „Jak dlouho bude trvat než někdo hodí kámen? A jak dlouho bude trvat než si někdo řekne, že nejsnazší je vzít si pistoli a někoho zastřelit? Ti lidé stále mluví o demokracii. Ale oni chtějí svoji demokracii, ne tu, která vznikla volbami,“ domnívá se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Drsný starosta: Pokud u nás někdo bude řvát Alláhu Akbar, bude na místě zastřelen
Starosta Benátek Luigi Brugnaro podle britských The Times poslal teroristům důrazné varování. Pokud někdo na Náměstí sv. Marka vykřikne Alláhu Akbar neboli v arabštině Bůh je veliký, nestihne udělat ani čtyři kroky, protože bude zastřelen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Není normální, aby někdo, kdo nemá ve sněmovně většinu, sestavoval vládu
Komentář předsedy ODS na facebookovém profilu k sestavování vlády Andrejem Babišem
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Kritika Evropské unie (broul)
Čím dál více lidí si začíná uvědomovat, že Evropská unie nefunguje tak jak by měla. Důvodů je mnoho, hlavně se ale odcizila evropským hodnotám a pravému duchu evropského projektu. Tím je volný pohyb osob, společný trh a spolupráce
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.1.2016 v 10:40, zobrazit podobné
Teď tu byl. Konvička si chtěl zaregistrovat název strany, ale někdo ho předběhl
Martin Konvička má smůlu. Chtěl si zaregistrovat Alternativu pro Česko a začít od začátku, poté, co ukončil spolupráci s Úsvitem - Národní koalicí. Ale chyba lávky. Někdo už Konvičku předběhl. Název „Alternativa pro Česko“ už zaregistroval někdo jiný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Někdo Zemana porazit dokáže, navádí Magda Vášáryová
Každá politická strana, která chce ovlivňovat dění v prostoru, by měla přijít s kandidátem na prezidenta. Zemana určitě někdo porazit dokáže, řekla Magda Vášáryová v rozhovoru s Martinem Veselovským na DVTV. Kde však takového člověka najít, to nikdo doopravdy neví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2016 v 18:34, zobrazit podobné
Zase sprosté slovo. Hovoří prezident
Jak se hodláte postavit k nárůstu zločinů páchaných na novinářích? „To, že je někdo novinář, ještě nutně neznamená, že ho někdo nemůže zavraždit, zejména pokud se jedná o zkurvysyna,“ prohlásil nedávno zvolený do funkce prezidenta Filipín Rodrigo Duterte. Toto téma se na Filipínách stalo znovu aktuální poté, co byl minulý týden zastřelen jeden z reportérů v hlavním městě Manile.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2016 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist