Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2018
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.335x, což odpovídá cca 121.837-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Kazačok a Novičok
Když se v sobotu v časném dopoledni kolem půl dvanácté ozval ze sluchátka prezidentova telefonu jindy líbezný, dnes však chlapácky znějící hlas ministryně Šlechtové, Miloš Zeman vytušil, že jde o mimořádku.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.3.2018 v 12:40, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 18. 03. 2018

Související články

Důležité informace k jedu novičok. Vyjádřil se i toxikolog
Páteční Lidové noviny přinášejí další informace o jedu známém pod označením novičok. O smrtelně nebezpečné látce toho ve skutečnosti mnoho známo není. Chemické vzorce, podle kterých lze pravděpodobně novičok vyrobit, jsou dostupné na internetu. Znamená to, že si ho může vyrobit kdejaký „domácí kutil“? Podle odborníků rozhodně ne. Stojí přitom za pozornost, že novičok lze v Česku vyrobit legálně. Kvůli mezeře v zákoně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Zeman pověřil BIS, aby pátrala po tom, zda se v Česku vyvíjel či skladoval novičok
Prezident Miloš Zeman uložil šéfovi Bezpečnostní informační služby (BIS) Michalu Koudelkovi, aby BIS pátrala po tom, zda byl na území Česka vyvíjen nebo skladován jed novičok. Informoval o tom mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Koudelka přijel odpoledne za prezidentem do lánského zámku kvůli vyhoštění tří členů ruského diplomatického personálu z Česka spolu s ministryní obrany Karlou Šlechtovou (za ANO). Novičok byl použit v Británii při útoku na bývalého dvojitého agenta Sergeje Skripala a jeho dceru. Rusko dříve uvedlo, že ČR byla jednou ze zemí, které novičok vyvíjely.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Paroubek: Ďábel novičok
Hitem současných vztahů mezi Velkou Británií a státy Západu, jež se s ní solidarizovaly, a Ruskem, je použití útočného nervového plynu novičok k vražednému útoku na britském území.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Ministryně Šlechtová: Odmítám absurdní obvinění, že smrtící Novičok pochází z Česka
Komentář na facebookovém profilu k tvrzení Ruska, že jedním z možných původců látky Novičok je Česká republika
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Vích (SPD): Kauza novičok aneb Jak jsou ČR, Evropa a USA proti Rusku
Aktuálně mezinárodním společenstvím otřásá případ otravy chemickou látkou označovanou jako novičok. Z jejího použití na území Velké Británie je obviňována Ruská federace, jsou vzájemně vypovídáni diplomaté, jedná se v OSN, EU i NATO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Novičok? Tohle je ono. Vyrobíte to z toho, co volně koupíte. Vzorec, zážitky otráveného, pravda o zrádci. A česká stopa
Bojová látka přezývaná Novičok, kterou měl být ve Velké Británii otráven bývalý pracovník ruské vojenské rozvědky Sergej Skripal a jeho dcera, není v České republice úplně neznámá. V chodu dějin relativně novou binární chemickou zbraň s vyšší trvanlivostí, která je velmi obtížně detekovatelná, vyvíjel ještě v Sovětském svazu státní vědecko-výzkumný ústav organické chemie a technologie. Žádné nové vyvinuté látky zatím Novičok silou toxicity nepřekonaly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Novičok? Tohle je ono. Vyrobíte to z toho, co volně koupíte. Popis, zážitky otráveného, pravda o zrádci. A česká stopa
Bojová látka přezývaná Novičok, kterou měl být ve Velké Británii otráven bývalý pracovník ruské vojenské rozvědky Sergej Skripal a jeho dcera, není v České republice úplně neznámá. V chodu dějin relativně novou binární chemickou zbraň s vyšší trvanlivostí, která je velmi obtížně detekovatelná, vyvíjel ještě v Sovětském svazu státní vědecko-výzkumný ústav organické chemie a technologie. Žádné nové vyvinuté látky zatím Novičok silou toxicity nepřekonaly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Senátoři důrazně odmítají nařčení o původu chemické látky Novičok
Prohlášení senátorů k nařčení ruského ministerstva zahraničí o původu chemické látky Novičok
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Mimořádná obludnost. Kdo druhému jámu kopá. Idiot Babiš, mělo ho trknout, že Kalousek... Okamura, Filip a Keller o tom, že se neprokázalo, že novičok byl z Ruska
ANKETA Jak informoval Independent, britští vědci z vládních vojenských laboratoří v Porton Down po svém výzkumu nezjistili nic o původu novičoku, kterým měl být otráven agent Sergej Skripal – nepotvrdili tedy verzi, že novičok byl z Ruska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Strach, jako by se mělo něco stát. Smrtící projekt Foliant. Záhada jedu novičok, který měl otrávit ruského agenta Skripala
Bojová látka nazývaná novičok, kterou měli být ve Velké Británii otráveni bývalý agent ruské vojenské rozvědky Sergej Skripal a jeho dcera, není v České republice úplně neznámá. V chodu dějin relativně nová binární chemická zbraň s vyšší trvanlivostí, která je velmi obtížně detekovatelná, vyvíjel ji ještě v Sovětském svazu Státní vědecko-výzkumný ústav organické chemie a technologie. Žádné nové vyvinuté látky zatím novičok silou toxicity nepřekonaly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist