Přijde ještě strašnější Majdan. Ukrajinec, po 524 dní vězeň dnešního režimu, říká: Stát jen šíří strach. Bože, zachraň Ukrajinu!
PŘÍBĚH Ukrajina je v chaosu. Nechci být černým prorokem, ale hrozí jí diktatura. To prohlásil exkluzivně pro ParlamentníListy.cz ukrajinský novinář Ruslan Kocaba, který informoval z obou stran konfliktu na Donbase. Na YouTube vydal prohlášení, v němž žádal ukonční ozbrojeného konfliktu na východu země a vyjádřil se proti mobilizaci. Byl obviněn z vlastizrady, strávil půl roku ve vazbě a nyní soud rozhodl o jeho nevině. "Ale není všem dnům konec, prokuratura zase něco vymyslí," řekl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2018 v 06:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 05. 04. 2018

Související články

Legrace z Tomio Okamury. Na plakátě se přiznává, že lže a šíří strach
Lídr SPD Tomio Okamura přiznává na plakátech, že lže a šíří strach. Jde o však o legraci, kterou si z lídra hnutí dělají ti, kteří dané plakáty vylepili po mnoha výlepových plochách České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Američtí novináři šíří lži a nikomu to nevadí. Dokonce si spletli Rusko a Ukrajinu
Analytik P. C. Roberts kroutí hlavou nad tím, jak snadno se údajně šíří lži po Spojených státech. Roberts tvrdí, že šíření lží o Rusku je asi pro Američany v pořádku, ale běda, je-li to naopak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Profesoři z Harvardu šíří lži a nikomu to nevadí. Dokonce si spletli Rusko a Ukrajinu
Analytik P. C. Roberts kroutí hlavou nad tím, jak snadno se údajně šíří lži po Spojených státech. Roberts tvrdí, že šíření lží o Rusku je asi pro Američany v pořádku, ale běda, je-li to naopak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Okamurův bratr se rozjel. Tomio ve společnosti jen šíří strach. A pak přišla žaloba
Před pár dny se v TV Seznam utkali dva kandidáti do Senátu na Praze 8 - Hayato Okamura za lidovce a Luděk Kula za SPD. Hayato Okamura na dálku obvinil svého mladšího bratra a šéfa hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamuru, že ve společnosti šíří strach. A věc pokračuje. Advokát a aktivista vystupující pod pseudonymem Prasman Dunka podal na Okamuru trestní oznámení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Zeman navrhl dalšího kandidáta do protitotalitního ústavu. Nejspíš bude zase veselo
Prezident Miloš Zeman navrhl Senátu nového člena rady Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR), měl by se jím stát předseda Jazzové sekce a někdejší politický vězeň Karel Srp. Před časem Zeman neúspěšně navrhoval spisovatelku Lenku Procházkovou, tu však senátoři neschválili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
EU vyprovokovala Majdan, rozeštvala Ukrajinu, a teď se na ni vykašle. Strašení ruským nebezpečím může být jen záminka k vlastnímu útoku. Čtěte rozbor zkušeného Milana Syručka
Provokace NATO v Pobaltí může vyprovokovat Rusko nikoliv k přímé reakci, protože dnes to podle bývalého novináře a odborníka na Rusko a Ukrajinu Milana Syručka vypadá jako dráždění medvěda špendlíkem, ale k něčemu, co může sloužit Západu jako záminka – podívejte, jak jsou Rusko a Putin zlí… V rozhovoru pro ParlamentniListy.cz se bývalý zpravodaj Mladé fronty obsáhle věnuje rusko-čínským vztahům a čínským historickým konsekvencím především ve vztahu k bývalému Vietnamu. Jednoznačně z toho vychází, že Země draka není pro Ruskou federaci nijak „kamarádská“, ale je zde ekonomická nezbytnost, když se Evropa vzdaluje od Moskvy. A Ukrajina? Evropa prý vyprovokovala tzv. Majdan, rozeštvala Ukrajince a Rusy a nyní nechá zemi na pospas velmocem, které o ní vlastně mnoho nevědí…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová: Banka bank má strach - Není otázkou zda, ale kdy to přijde
Ryba vždycky páchne od hlavy. Takže když se banka všech bank ozve, že má strach o osud světové ekonomiky, něco tu evidentně bude prohnilého.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Filozof: ČT je baštou rodícího se totalitního režimu, šíří nenávist a strach. 17. listopad byl manipulace. Obhájci liberální demokracie se chtějí zbavit Zemana stejně jako komunisté Beneše
ROZHOVOR Reakční kontrarevoluční filozof Jiří Hejlek míní, že nynější situace v mnohém připomíná režim tzv. třetí republiky před únorem 1948. „Vznikne opravdu nová Národní fronta. Její propaganda bude vskutku pravdivá a nedemagogická, jak řekla ta poslankyně, zatímco protivníci jsou předem označeni za demagogy, hlupáky a lháře. A je tu opět ta směšná víra v osvětu. Oni si opravdu myslí, že jen jejich názor je správný a že každý, kdo jej nesdílí, je buď nepřítel, nebo je jen přechodně pomýlený a dá se přesvědčit. Jedná se tedy zase o převýchovu. Zatím ještě bez převýchovných zařízení, ale na jak dlouho?“ varuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
České volby můžou vyhrát lidé šířící strach z Evropy, píší v Německu
Parlamentní volby v Česku mohou vyhrát lidé, kteří šíří strach před otevřenou Evropou, píše server magazínu Zeit v narážce Andreje Babiše a jeho hnutí ANO, které je favoritem pátečního a sobotního hlasování, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Alena Vitásková: Zločin na D1 - strach z trestní represe vládne Českem
Co vše se ještě musí stát, kolik nevinných lidských životů musí být zmařeno na dálnici smrti D1?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist