Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 23x, což odpovídá cca 1.200-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Putin už vyhrál. Šokující zprávy ze západního tisku
Ať už se v Helsinkách stane cokoli, Putin vyhrál. Tak zní titulek komentáře americké novinářky ruského původu Anny Arutunyanové v magazínu Time k příležitosti chystaného setkání Donalda Trumpa s Vladimirem Putinem. Trochu jiný obrázek má ale samotný Donald Trump, jak tvrdí server Bloomberg.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 08:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 07. 2018

Související články

Jan Campbell: Putin, protesty a volby
Před 17 roky, 26. března 2000 se uskutečnily prezidentské volby v Ruské federaci. Přesvědčivě je vyhrál Vladimír Putin před Gennadijem Zjuganovem. Ten obdržel 29% hlasů. Čtyři roky později, 2004, prezident Putin vyhrál opět, s výsledkem 71,31%. Pak byla čtyřletá pauza, než se vrátil do Kremlu. Připomínám Putina proto, že stojí za to si představit, co udělal za pouhých 17 let u moci pro Rusko, pro světový mír, a v neposlední řadě i pro srovnávací analýzy týkající se nejenom vývoje EU, ale i voleb v EU. Jen málokdo z veřejnosti opravdu zná skutečné poměry v Rusku roku 2000 a dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Britská média komentují aféru Corbyn, líčí "šokující" podrobnosti
Aféra kontaktů vůdce britských labouristů Jeremyho Corbyna s československou tajnou policií má i dnes prominentní místo na stránkách britského tisku. Deník The Sun označil tvrzení „bývalého sovětského špiona“ Jána Sarkocyho o Corbynových vazbách na StB za šokující, deník The Daily Telegraph otiskl informace o skandálu na první straně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničí: Prohlášení k mezinárodnímu dni svobody tisku
Světový den svobody tisku se připomíná 3. května každoročně od roku 1993. Svoboda slova a tisku jsou nezbytným předpokladem dobrého vládnutí, informovaného rozhodování a zodpovědnosti vlád před svými občany. Uplynulé roky zřetelně ukázaly, jak silný vliv mohou mít na naše životy i mezinárodní dění dezinformační útoky a falešné zprávy. Toto poznání nám však současně umožnilo uvědomit si důležitost nezávislých a profesionálních médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Italské volby vyhrál Putin, píší ve světě
Ze světa i nadále přicházejí reakce na výsledek parlamentních voleb v Itálii, kde uspěli euroskeptici a kritici liberální přistěhovalecké politiky. Mimo jiné se objevují názory, že jedním z vítězů voleb je Vladimir Putin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Jaroslav Bašta prý ví, kdo opravdu vyhrál letošní slavíky. Raději se podívejte sami
Bývalý diplomat v Rusku a na Ukrajině v komentáři pro První zprávy.cz konstatoval, že letošní anketu Český slavík ve skutečnosti vyhrál sovětský diktátor Josif Vissarionovič Stalin. Jak na to Bašta přišel?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.12.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Putin vrací, co Gorbačov zrušil. A v Česku je slyšet řev
Téměř po třiceti letech Putin prostřednictvím prezidentského dekretu v armádě obnovil takzvanou hlavní politickou správu, která v sovětské éře řídila práci komunistických politruků. Ta byla zrušena před 27 lety právě s rozpadem Sovětského svazu. Podle agentury TASS orgán povede náčelník západního vojenského okruhu, čtyřiapadesátiletý generálplukovník Andrej Kartapolov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Obsah novoročního dopisu Trumpovi. Putin tím říká velmi důležitou politickou pozici, osvětluje Cyril Svoboda
ROZHOVOR „Trump nechce podle mého názoru hrát roli svobodného světa, který by vedl i zápasy o udržení západního způsobu vládnutí ve světě. Tím otevírá prostor jiným. Potom určitě prezident Vladimir Putin využije tento prostor. A udělal by chybu, kdyby tak neučinil,“ analyzuje situaci v Sýrii Cyril Svoboda (KDU-ČSL), bývalý ministr zahraničí. Putin podle něj navíc v novoročním dopise americkému prezidentovi jasně ukazuje, že nejdůležitějším partnerem Ruska není Evropa, ale Spojené státy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Rusové vážně věří, že se jim za Putina žije lépe, připustil americký investigativec. Vrátil zemi hrdost
Ruský prezident Vladimir Putin drtivě vyhrál ruské prezidentské volby. Hlas mu odevzdalo více než 75 procent hlasujících. Politik, který fakticky řídí Rusko nepřetržitě od roku 2000, má tak před sebou ještě šest let v úřadu hlavy státu Ruské federace. Server Info.cz přinesl úvahu o tom, proč je Putin ve své zemi tak populární.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Sebevražda sociální demokracie
Bohuslav Sobotka vyhrál v posledním půl roce mnoho bitev. Jeho protivníci v ČSSD byli zadupáni do země. Vyhrál střet s prezidentem, vyhrál střet s Babišem. Takový premiér má při růstu ekonomiky do voleb dobře našlápnuto. A ejhle!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.6.2017 v 22:40, zobrazit podobné
Tři bomby o Rusku a Západu. Jedna důležitější než druhá, mnohé nepotěší
Hned tři zajímavé zprávy přicházejí ze světa ohledně Ruska. Vladimir Putin chce soudržnou a prosperující Evropu. Zítra se má setkat s rakouským kancléřem Kurzem. O čem budou jednat? Kurzův koaliční partner Strache volá po zrušení protiruských sankcí. Setká se Putin s Trumpem? Co když do hry vstoupí americké národní zájmy?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 14:34, zobrazit podobné
TOPlist