Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2018
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 811x, což odpovídá cca 42.317-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Brutální přestřelka Grebeníčka s Němcovou. Když mu jmenovala zločiny komunismu, setřel ji: Není to historička. To je jako já kdybych fušoval lékařům do řemesla
Vřavu rozpoutal v Poslanecké sněmovně poslanec KSČM Miroslav Grebeníček. Po jeho slovech totiž vystoupila velmi emotivně poslankyně za ODS Miroslava Němcová a nastala přestřelka, do níž se zapojili i další poslanci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 17:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 11. 07. 2018

Související články

VIDEO Francouzská historička znovu zvedne tlak všem odpůrcům komunismu: V Československu žádný teror nebyl. A podle mě to nebyla ani totalita
Historička Muriel Blaive v minulých dnech rozvířila diskusi kvůli svému prohlášení, že díky výzkumu zjistila, že v druhé polovině padesátých let tehdejší poststalinská diktatura vedla debatu s obyvatelstvem a snažila se nevyvolat revoluci. Rozhovor s ní přinesl server Britské listy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Žádný teror tu za komunistů nebyl, vystoupila francouzská historička. Nakládá jí za to Džamila Stehlíková
Někdejší ministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková se pustila do francouzské historičky Muriel Blaive. Francouzka by podle Stehlíkové neměla zpochybňovat činy, které mají komunisté na svědomí. Sama si žila ve svobodné Francii a nemuselo ji trápit, co se v Československu děje, ale jako Francouzka by si nepochybně nedovolila zpochybňovat nacistické zločiny v její vlasti. Neměla by to proto dělat ani s komunistickými zločiny v Československu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Vymejvání mozků
  Tak jsem dnes nějakým omylem v televizi zhlédla kousek pietního shromáždění k uctění obětí komunismu. Třináctého května? Oběti komunismu? No bylo tam asi 40 lidí, z toho asi 10 politiků – zaznamenala jsem M. Němcovou z ODS…
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.5.2017 v 14:40, zobrazit podobné
Slavný režisér Stone dostal posměšnou cenu. Za naivní podporu komunismu
V roce 1994 byla založena nadace Obětí komunismu. Sídlí v hlavním městě Spojených států a klade si za cíl vysvětlovat zločiny, které byly páchány ve jménu komunistické ideologie. Nadace uděluje také anticenu tvůrcům, kteří naivně propagují komunismus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Odpovědi Miroslava Grebeníčka (KSČM) k Únoru roku 1948
Komunistického poslance, bývalého předsedy KSČM Miroslava Grebeníčka se ParlamentníListy.cz otázaly na okolnosti „Vítězného února 1948“ v souvislosti s aktuálním vyjádřením strany k tomuto datu. A zde jsou jeho odpovědi:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Oldřich Rambousek: Vlastenectví jako pozůstatek komunismu u nás?
Nedávno jsem jednomu dospívajícímu mladíkovi položil otázku, zda vůbec ví, co je to vlastenectví. A jeho odpověď mne vůbec, ale vůbec neudivila.Je to prý relikt (pozůstatek) komunismu u nás. Když jsem mu vysvětlil, že u nás žádný komunismus neexistoval, prstem si ukázal na hlavu, čímž zřejmě ukončil další debatu na toto téma.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Mladé tváře KSČM zažily socialismus jen ve školce. Padesátá léta nechme historikům, vyzývají
Patří k nejmladším političkám KSČM, dobu před rokem 1989 téměř nezažily a zločiny komunismu nechtějí příliš rozebírat.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 4.7.2018 v 06:36, zobrazit podobné
Více času na pacienta: Lékařům s administrativou pomůže umělá inteligence
Společnost CompuGroup Medical (CGM) přichází s dalším nástrojem, kterým chce lékařům usnadnit a zefektivnit jejich práci. Využije k tomu analytický software HarveyX z produktového portfolia skupiny Comimpex postavený na platformě umělé inteligence IBM Watson. Ten lékařům pomůže se stále narůstající zdravotnickou administrativou a tím jim poskytne více času na to nejdůležitější – na péči o pacienta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Němcová: Žijeme v nejúžasnější době, v jaké kdy Češi žili. Máme bezvadné podmínky k životu. I chudí se mají lépe než za komunismu
ROZHOVOR Nenechte si manipulátory, jako je Andrej Babiš nebo Tomio Okamura, vnutit představu, že za komunismu bylo líp, protože to není pravda, vyzývá české občany bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny za ODS Miroslava Němcová. „Ať nevěří těm, kteří křičí, jak tady bylo všechno za minulých let rozkradeno, když přitom jeden z těch, kteří to kritizují, Andrej Babiš, se stal multimiliardářem. Žijeme v nejúžasnější době, v jaké kdy česká společnost žila,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz jedna z nejvýraznějších českých političek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Ministr Jurečka: Chceme k řemeslu přitáhnout mladé lidi
Ministr zemědělství Marian Jurečka se zúčastnil zahájení veletrhu Řemesla Praha a Roku řemesel. Projektu, který má atraktivně představit tradiční řemesla a přitáhnout k nim zejména mladé lidi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2016 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist