Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 23x, což odpovídá cca 1.200-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Radní ODS sepsala výbušný text: Kam na prázdniny? Do Německa, aby mě tam někdo osahával. Do Anglie, kde pobíhají pomatenci s kyselinou. Do Francie, do Holandska...
Jiné tváře ODS. Za Marka Černocha, bývalého člena hnutí Úsvit, už ODS vynadáno dostala. Nyní dostane znovu vynadáno asi za svou radní Kláru Cingrošovou, která působí na Praze 4. Ta se dosti odvážně pustila do komentování dění v ostatních zemích v radničním časopise Tučňák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 17:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 11. 07. 2018

Související články

Rozvoral (SPD): Mnichovská dohoda byla zrada na občany Československa a na jeho suverenitu
V těchto dnech si připomínáme 80. výročí kapitulace Československé republiky před diktátem Anglie, Francie, Itálie a Německa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Bartoš (Piráti): ČR musí bezodkladně podpořit kroky k zastavení invaze Turecka do severní Sýrie
ČR by se měla okamžitě připojit k postupu Anglie, Francie a Německa a jít cestou okamžitých jednání a podpory kroků k zastavení invaze Turecka do severní Sýrie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Británie se zařadila mezi země s největším počtem útoků kyselinou. Lékař Vladislav Rogozov líčí ze Spojeného království, jak se na to pokoušel reagovat Scotland Yard
Z BRITÁNIE DO BOHEMIE Lékař Vladislav Rogozov je vděčný osudu, že ho obdaroval hned dvěma domovy. Prvním je Česko a druhým Anglie. Mít dva domovy považuje za velmi dobrou příležitost vnímat každou zemi zblízka, a přitom s určitým nadhledem a perspektivou země druhé. Je optimistou a věří, že Česká republika má stále jedinečnou příležitost vyvarovat se negativních jevů, které dnes můžeme vidět v jiných vyspělých zemích. V tomto pokračování seriálu rozhovorů upozorňuje, že Velká Británie se zařadila mezi Pákistán, Bangladéš a Indii, tedy země s největším počtem útoků kyselinou na světě. Scotland Yard rozdal londýnským policistům lakmusové papírky, ale nepomohlo to.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Smrtící útok kyselinou na Slovensku: Žena byla napadena při venčení psa. Nepřežila
Devětatřicetiletá Adriana nepřežila útok kyselinou. Zemřela za pár hodin poté, co se tragédie stala. K události došlo na Slovensku v Nových Zámcích, kde mladá žena venčila psa. Píše o tom server Blesk.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
FN Brno: Periodický audit DIAS opět potvrdil vysokou kvalitu zdravotnických pracovišť nemocnice
Ve dnech 25. – 27. března proběhl ve FN Brno periodický audit kvality mezinárodní akreditační a certifikační autoritou Det Norske Veritas dle evropského akreditačního standardu pro zdravotnická zařízení DIAS a normy ISO. Audit provedli 4 auditoři (z Holandska, Anglie a Slovenska).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Ještě než Marine Le Penová dorazí do Prahy... Znalec Francie sepsal text, který se jí týká
Publicista, analytik a znalec Francie Josef Brož sepsal před příjezdem šéfky francouzské Národní fronty Marine Le Penové do Prahy text, v němž připomíná vše podstatné, co se kolem této političky odehrálo a odehrává. Po neúspěšných prezidentských volbách a ztrátě popularity tato politička znovu šplhá nahoru. Stokrát pohřbívaná, stokrát oživlá. Le Penová vstává z popela jako bájný Fénix, domnívá se Brož.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Kdo by znásilňoval obézní nikotinistku sledující fotbalovou ligu, když může znásilňovat anorektickou vegetariánku sledující přednášky o genderismu... Ostré bilancování roku s Martinem Konvičkou
ROZHOVOR „Nelze příliš doufat ve změnu u volebních uren. Británie nejspíš spolu se Švédskem a podobnými zoufalci samovolně odpluje ke břehům Pákistánu. Státy Beneluxu možná dospějí k nějaké problémové koexistenci libanonského či indického typu. O osudu Francie a Německa rozhodnou války,“ sumíruje události posledního roku aktivista Martin Konvička. Podle jeho slov Západoevropany neprobudí ani to, když jim teroristé zabíjejí ženy a děti, nebo páchají atentáty přímo před sídly vlád. Jde o tak pokročilý stupeň kulturní degenerace, že je na čase přemýšlet nad Evropou bez zemí a národů, které se kdysi jmenovaly Francie, Anglie, Nizozemsko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.12.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Komunitní centrum Prádelna na Smíchově nabízí přes prázdniny speciální program, říká radní Lachnit
ROZHOVOR Kromě výletů bývají tradiční součástí letního programu také workshopy a návštěvy uměleckých ateliérů, výstav. V loňském roce tak senioři navštívili například restaurátorskou dílnu Dagmar Ježkové, řekl ParlamentnímListům.cz radní Prahy 5 Petr Lachnit (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Generál Šándor po výhrůžkách Erdogana důrazně varuje a upozorňuje na nebezpečí spojené s tureckými komunitami v Evropě
ROZHOVOR „Vyslat ministra zahraničí do jiné země, aniž by se tak řešily vzájemné vztahy, jen k agitaci turecké menšiny, mi přijde jako zcela jasné vybočení z diplomatických mantinelů,“ uvádí generál Andor Šándor, bývalý šéf vojenských zpravodajců v ČR a bezpečnostní expert. K postupu Francie, která na rozdíl od Německa a Holandska vpustila turecké politiky do své země, aby mohli ovlivňovat emigranty ve prospěch Erdogana, pak ještě dodává:“Já si myslím, že to je jen další důkaz toho, že neexistuje žádná společná zahraniční strategie či politika Evropské unie. Tyto odlišné postoje určitě nejsou ku prospěchu Evropy.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jaroslav Kmenta sepsal výbušný text o Babišovi. Týká se začátků jeho podnikání
Novinář Jaroslav Kmenta se v magazínu Reportér zaměřil na to, kde se vzaly peníze pro start podnikání Andreje Babiše. Odpověď prý může ležet v Maroku, kde Babiš v osmdesátých letech pracoval jako obchodní delegát vyslaný státním podnikem zahraničního obchodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist