Babiš prý čistí Úřad vlády. Od lidí, kteří řeší EU
Úřad vlády v příštích měsících opustí tři vysocí úředníci, kteří v současné době jednají s Bruselem. Píší o tom Hospodářské noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2018 v 09:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 25. 09. 2018

Související články

Premiér Babiš: Úřad vlády má víc objektů, které mí předchůdci moc neotvírali
U příležitosti Dne české státnosti uspořádal Úřad vlády ČR v pátek 28. září 2018 den otevřených dveří v Lichtenštejnském paláci v Praze. Jedná se o další akci, kterou se Úřad vlády ČR zapojil do oslav 100. výročí vzniku Československa. Návštěvníky přišel krátce pozdravit i český premiér Andrej Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Žádné daně nevyšovat nebudeme, nestrašte lidi! Babiš se po jednání vlády rozpálil před novináři
Ministři Babišovy vlády a sám premiér Andrej Babiš (ANO) předstoupili před novináře po pravidelném zasedání vlády. „Nestrašte lidi,“ nabádal Babiš média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Úřad vlády šetří, tři roky po sobě opakovaně snížil náklady na své hospodaření
Úřad vlády ČR se důrazně ohrazuje proti lživému tvrzení předsedy hnutí ANO Andreje Babiše. Ten v rozhovoru pro deník Právo zkritizoval Úřad vlády ČR kvůli údajné nehospodárnosti. Úřad vlády přitom, jak vyplývá i z pravidelně zveřejňovaných výročních Zpráv o činnosti Úřadu vlády, zavedl za současné vlády účinná úsporná opatření. Pro vedení Úřadu vlády ČR je šetrná správa a snižování provozních nákladů jednou z hlavních priorit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš prozradil, jak funguje Úřad vlády za Sobotky: 1,3 miliardy ročně na lidi jako Špidla a Pícl. Utrácí se za chlebíčky, fidorky...
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš v rozhovoru pro Právo přiznal, že poté, co skončil v čele Ministerstva financí, měl pocit nespravedlnosti. „Když o vás někdo opakovaně lže a ta lež se stává pravdou,“ podotkl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Hamáček čistí Lidový dům od Sobotkových lidí. Jako první se prý musel balit ekonomický expert Pícl
Středeční deník Právo informuje o velkém úklidu, který probíhá v sídle ČSSD – v Lidovém domě. Ze svých pozic jsou odstraňováni lidé, kteří radili expremiérovi Bohuslavu Sobotkovi. Jeho nástupce Jan Hamáček si buduje vlastní tým poradců. Kdo dostane šanci?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Úřad vlády letos podruhé otevře Lichtenštejnský palác veřejnosti
U příležitosti Dne české státnosti uspořádá Úřad vlády ČR v pátek 28. září 2018 den otevřených dveří v Lichtenštejnském paláci v Praze. Jedná se o další akci, kterou se Úřad vlády ČR zapojuje do oslav 100. výročí vzniku Československa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Petr Lukeš: Už dost lidé! Zastavím vás! Já, vaše Matka příroda!
Neuvěřitelně různorodé jsou zájmy lidí. Řeší svou práci, svou kariéru i svou dovolenou. Řeší svou rodinu, své děti a svůj důchod. Řeší své auto a svůj nejnovější mobil. A tak dále a tak dále.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Babiš: Je třeba dostat do práce lidi, kteří pracují „načerno“
Nejnižší nezaměstnanost v české ekonomice je problém, stejně jako zneužívání sociálních dávek. Je třeba dostat do práce lidi, kteří pracují „načerno“. Na shromáždění manažerů, podnikatelů a zaměstnavatelů sdružených v Konfederaci zaměstnavatelských a podnikatelských svazů to dnes řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Úřad vlády se potřetí připojí ke kampani Česko svítí modře na podporu osob s autismem
V noci z pondělí 2. dubna na úterý 3. dubna 2018 se Strakova akademie zbarví do modra. Úřad vlády ČR se připojí k pátému ročníku celorepublikové osvětové kampaně Česko svítí modře, kterou pořádá platforma Naděje pro Autismus. Letošním mottem je „Navzdory osudu“ a projekt svou záštitou podpořil i předseda vlády Andrej Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Karel Kramář je součástí naší historie
Úřad vlády České republiky zpřístupnil v sobotu 7. dubna 2018 poprvé v tomto roce Kramářovu vilu veřejnosti. Příležitost navštívit rezidenci českých premiérů si nenechalo ujít 567 zájemců. Dne otevřených dveří se zúčastnil také předseda vlády Andrej Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist