Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.458x, což odpovídá cca 180.434-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Projekt Chvíle pro Senát chce podpořit demokracii v nadcházejících volbách
Občanské iniciativy Společně to dáme, Mantinely demokracie a Milion chvilek pro demokracii přichází se společným projektem. Na webu Chvíle pro Senát vytvořily přehled informací o všech kandidátech z 27 volebních obvodů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 17:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 27. 09. 2018

Související články

DSZ podporuje 22 kandidátů v senátních volbách
Demokratická strana zelených /DSZ/ se rozhodla v nadcházejících volbách do Senátu Parlamentu České republiky podpořit tyto kandidáty:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Jednadvacet senátních finalistů podepsalo závazek k ochraně demokracie
Závazek k ochraně demokratických hodnot v rámci projektu Chvíle pro Senát podepsalo 53 adeptů z původních 236 kandidátů na senátory. Jednadvacet z nich postoupilo do nynějšího finále senátních voleb. Podepsaný závazek může být určitým vodítkem pro voliče, uvedl dnes Lukáš Kraus z výzvy Mantinely demokracie, která projekt připravila společně s iniciativami Společně to dáme a Milion chvilek pro demokracii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2018 v 12:35, zobrazit podobné
DSZ podporuje kandidátku Luďku Tomešovou v doplňovacích senátních volbách
Demokratická strana zelených /DSZ/ se rozhodla v nadcházejících doplňovacích volbách do Senátu Parlamentu České republiky podpořit ve volebním obvodě číslo 39 (Trutnov) kandidátku č.1 Luďku Tomešovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Proč podpořit sociální demokraty v nadcházejících komunálních volbách
ČSSD je zárukou stability a transparentnosti. Proč nezkusit podporu sociálním demokratům, nechť ukáží, že jsou lepší než současná radniční koalice v Uherském Hradišti. Slibujeme, že změnu k pozitivnímu poznáte ihned.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Jan Štern: Volby 2017 znamenají velký regres naší společnosti
Podle posledních průzkumů by nedemokratické, antisystémové a populistické strany ANO, KSČM a SPD měly mít v nadcházejících volbách nadpoloviční většinu hlasů blížící se téměř ústavní většině. Dvacet osm let po Sametové revoluci, která nám přinesla demokracii, je nadpoloviční část naší společnosti buďto znechucená demokracií a hledá nedemokratickou a populistickou alternativu, nebo není schopná nedemokratičnost populistů rozeznat a nebo jí…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 16.10.2017 v 17:41, zobrazit podobné
Haramul: Starosta Březiněvsi Jiří Haramul míří do Senátu
Lidé z Prahy 8 ho znají jako starostu Březiněvsi, Jiří Haramul má však v nadcházejících volbách vyšší cíl – míří na Senát. Proč se rozhodl kandidovat a s čím do voleb jde?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Miliardář Dědek chce ukázat Starostům, že spolupráce s Babišem je možná
Miliardář Dalibor Dědek se rozhodl, že v nadcházejících parlamentních volbách podpoří hnutí STAN a bude za něj kandidovat. Dříve však podporoval hnutí ANO Andreje Babiše. Jak uvádí server Novinky.cz, Dědek nyní chce, aby hnutí STAN přehodnotilo vůči Babišovi svůj negativní postoj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Dalibor Dědek: Obdivuji na Babišovi energii buldozera. Převzal socialistický podnik a nezkrachoval. Koalici s ním klidně udělám
Byznysmen a miliardář Dalibor Dědek se rozhodl v nadcházejících parlamentních volbách podpořit hnutí STAN. Netají se však ani se svým obdivem vůči šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi, vůči kterému se však leckteří členové hnutí vymezují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Vážený advokát, který dokonale poznal Babišovo hnutí: Líbí se mi na Babišovi, že poslal komunisty na smetiště dějin. A s totalitou to nebude tak horké, i to ANO je pytel blech
ROZHOVOR Je pravda, že velká část tohoto národa si nezvykla žít v demokracii, že se jí život v demokracii příčí nebo že se jí líbí žít pod vládou silné ruky, říká právník Milan Hulík, který v minulém režimu obhajoval disidenty. Před pár lety sám „nalítl“ na sliby Andreje Babiše, ale na rozdíl od řady jiných hnutí ANO brzy opustil. „Na školení na Čapím hnízdě byli nějací speciální odborníci z agentury, která se také podílela na volbách, a ti nás učili, že správný kandidát má před volbami říkat, co lidé chtějí slyšet, a po volbách dělat, co chce on. Čili podrazit voliče,“ popisuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Babišovu volební strategii, která ve volbách vyšla. A hovoří o rizicích omezování demokracie, jež chce budoucí premiér prosadit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Má ČSSD podpořit Zemana? Jandák je pro, zato Dienstbier se rozjel: Jeho pomstychtivost už pocítili...
Prezident Miloš Zeman sice ještě neoznámil, zda bude kandidovat v nadcházejících prezidentských volbách, ale jeho případná kandidatura je již nyní předmětem diskusí. Server Deník.cz v této otázce vyzpovídal exministra kultury Vítězslava Jandáka a exministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera. Ač oba z jedné strany, ČSSD, na podporu případné Zemanovy kandidatury mají rozdílný názor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist