Byla zima, tak to odnesla i ona. Nové informace o vraždě Jána Kuciaka
Dnešní vydání MF Dnes přineslo zprávu o tom, jak probíhala vražda slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Podle všeho celá událost trvala jen čtyři minuty. Kušnírová pak byla podle policejní verze zavražděna „navíc”, byla zima, a tak nebyla na archeologických výzkumech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 09:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2018

Související články

Nové informace o vraždě Jána Kuciaka: Ukázalo se, že...
Na povrch vyplouvají další skutečnosti v případě vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. S definitivní platností se potvrdilo, že Kuciak i jeho přítelkyně Martina Kušnírová byli sledováni ještě před vraždou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Hloupí Češi a Slováci... Zásadní vyjádření k vraždě Jána Kuciaka
Přestože se jejich názory rozcházejí, slovenským politikům se kvůli nim asi nebude dobře spát. Bývalý ředitel slovenského Úřadu boje proti korupci Jozef Šátek a italský investigativní novinář Antonio Papaleo poodhalují svoje úvahy o vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky. Šátek podrobně zanalyzoval, co mohlo vraždě předcházet a jak se odehrála.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Všechno jinak? Vrzající dveře, zrezlý plot, rozpité kafe na stole. Nové informace o vraždě novináře na Slovensku. Promluvila žena, co znala jeho ženu
Slovenský premiér Robert Fico si po oficiální tiskové konferenci promluvil s novináři a předal jim dosud utajované informace o vraždě jejich kolegy Jána Kuciaka. Jednou z vyšetřovacích verzí je, že ho nechala zabít italská mafie údajně napojená na slovenské politiky. Jenže podle Fica je tu i jiná možnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Zatýkání vrahů Jána Kuciaka: Nové informace přináší známý právník. A kolegyně zabitého
Slovenská elitní policie dnes ráno na jihu Slovenska zatkla osm osob podezřelých z únorové vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 09:35, zobrazit podobné
„Fico je podezřelý z účasti na organizovaném zločinu!“ Další vývoj v případu Jána Kuciaka
Vražda Jána Kuciaka a jeho snoubenky vyvolává otřesy na slovenské politické scéně. Opozice mluví dokonce o politické vraždě a vyzývá premiéra Roberta Fica k odstoupení. Ten odstoupit odmítá a vyčítá opozici, že jen zneužívá smrti dvou mladých lidí k polickému boji. Vyšetřovatelé mezitím prověřují nové stopy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Nové zprávy kolem vraždy Kuciaka a jeho snoubenky: Zvažovalo se zabití i těchto dvou vlivných lidí
Kromě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové měli být zavražděni také bývalý ministr vnitra Daniel Lipšic a elitní prokurátor. Podle všeho se na jejich vraždě měla domlouvat právě čtveřice obviněných z vraždy Kuciaka a Kušnírové. Informaci přinesl server sme.sk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Rána na Slovensku: Proč jste šel k Sorosovi, udeřil Fico na Kisku po vraždě Kuciaka
Slovenský premiér Robert Fico znovu vystoupil k vraždě Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Obvinil svou hlavu státu Andreje Kisku z toho, že nezná ústavu. A zeptal se prezidenta, proč se sešel s Georgem Sorosem. Slovenští novináři se premiérovi vysmáli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Vražda Jána Kuciaka: Policie obvinila podnikatelku
Slovenská policie zadržela v souvislosti s vraždou novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky další osobu. Údajně jde o podnikatelku, která mluví velmi dobře italsky. V tuto chvíli slovenská policie žádá o uvalení vazby na tři muže, kteří měli ve vraždě dvou mladých lidí sehrát klíčovou roli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Zamyšlení Ondřeje Neffa: O vraždě Jána Kuciaka a Andreji Babišovi
Publicista Ondřej Neff se na serveru Neviditelný pes zamyslel nad případem vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a nad kauzou možného finančního podvodu firmy Čapí hnízdo, kde hraje hlavní roli český předseda vlády Andrej Babiš (ANO). Zaujalo ho, že Kuciakova vraha se zřejmě už podařilo chytit, zatímco Babišova kauza se podle všeho nijak nehýbe kupředu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Tak ten už nepromluví... Muž, jehož portrét zveřejnili kvůli vraždě Kuciaka, měl prý spáchat sebevraždu
V případě vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky došlo k dalšímu vývoji. Jeden z mužů, kterého policie v souvislosti s případem zadržela, údajně spáchal sebevraždu. Informoval o tom server deníku Pravda s odvoláním na další slovenské zdroje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist