Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
181522 
So291623 
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.025x, což odpovídá cca 157.840-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Klienti H-Systému: Díky Čunkovi, že říká pravdu
Klienti H-Systému vděčí senátoru Jiřímu Čunkovi, že odkrývá pravdu o H-Systému, která je nepohodlná nejen pro konkurzního správce, ale bohužel i pro několik klientů, kteří vsadili na pomoc advokátky Marvanové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 17:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2018

Související články

Klienti H-Systému: Otevřený dopis panu Jiřímu Čunkovi
Sdružení Klinetů H-Systému reaguje na lživá tvrzení senátora Jiřího Čunka, který se spolčil se zločincem Petrem Smetkou, který ukradl daňovým poplatníkům, klientům H-Systému a věřitelům přes dvě miliardy korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Jiří Čunek má v den voleb velký problém. Podvedení klienti H-Systemu hovoří
Server ParlamentníListy.cz přinesl otevřený dopis senátoru Jiřímu Čunkovi (KDU-ČSL). Napsalo jej sdružení klientů H-Systemu, jež reaguje podle svých slov na lživá tvrzení senátora. „Ten se spolčil se zločincem Smetkou, který ukradl daňovým poplatníkům, klientům H-Systemu a věřitelům přes dvě miliardy korun.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Otevřený dopis panu Čunkovi
SDRUŽENÍ KLIENTŮ H-SYSTÉMU REAGUJE NA LŽIVÁ TVRZENÍ SENÁTORA ČUNKA, KTERÝ SE SPOLČIL SE ZLOČINCEM SMETKOU, KTERÝ UKRADL DAŇOVÝM POPLATNÍKŮM, KLIENTŮM H-SYSTÉMU A VĚŘITELŮM PŘES 2 MLD. KORUN
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
V kauze H-System došlo na očekávanou ústavní stížnost
Nedávno Nejvyšší soud rozhodl, že se asi 60 rodin – bývalých klientů H-Systemu – musí vystěhovat z domů, v nichž žijí, a konkurzní správce Josef Monsport může jejich majetek využít k alespoň částečnému uspokojení nároků všech věřitelů H-Systemu. Klienti Bytového družstva Svatopluk se však odmítli vystěhovat. Oznámili, že proti verdiktu podají ústavní stížnost. A jak řekli, tak také udělali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Jitka Albrechtová: Imigranty NE přijmeme
Albrechtová je vítač a zrádce. Toto slýchá kandidátka na prezidentku ČR 2018 denně. Jak to tedy skutečně je s jejími výroky? Má pravdu ona nebo její kritikové? S úsměvem říká: Já mám pravdu a vy ne!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): V kauze H-System zaplatí za nečinnost bývalých vlád ODS a ČSSD všichni občané
Klienti H-Systemu po verdiktu Nejvyššího soudu, že se mají vystěhovat ze svých bytů, rozpoutali kauzu, která hýbe celou republikou. Do vyřešení problému se zapojil i prezident Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Anife Vyskočilová: Hidžáb? Když tak miluješ islám, tak si zůstaň doma. My tu žijeme v 21. století. A Trump má pravdu, za prachy si šáhneš na každou ženskou
„Je mi divné, když někteří migranti utíkají jenom do Německa, do Švédska, či do Anglie. Asi si myslí, že tam peníze padají z nebe a lidi tam nepracují a dostávají všechno jen tak,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz herečka, podnikatelka a bývalá manželka herce Ivana Vyskočila Anife. Nebojí se říct svůj názor na Miloše Zemana, ale ani na amerického prezidenta Donalda Trumpa: „V mnohém mají oba dva pravdu a kdybych byla Američanka, tak bych volila Trumpa. Dělají z něj lumpa, ale přitom v mnohých věcech říká pravdu. Třeba v tom, že si za prachy můžete sáhnout na co chcete...“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Ministerstvo vnitra: Díky Národnímu informačnímu systému IZS jsou záchranáři rychlejší a efektivnější
Národní informační systém integrovaného záchranného systému (NIS IZS), jehož realizaci kontroloval Nejvyšší kontrolní úřad, umožňuje dokonalejší příjem tísňových volání, efektivní vysílání sil a prostředků, a hlavně koordinaci a rychlou komunikaci mezi jednotlivými složkami integrovaného záchranného systému. To vše přispívá ke zvýšení kvality veřejné služby poskytované občanům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Zakladatel H-Systemu promluvil v tisku. Velmi nepěkné věci vynesl na konkurzního správce Monsporta
Zkrachovalá firma H-System měla před dvaceti lety dostatek peněz na to, aby vyplatila více než tisícovku klientů, říká odsouzený zakladatel firmy Petr Smetka. Podle jeho slov měl H-System v té době ve svém majetku nebo na základě předkupních smluv pozemky za čtyři miliardy korun. Z toho, že nakonec postižení klienti obdrželi jen desítky tisíc korun, viní správce konkurzu, který rozprodal majetek výrazně pod cenou, informoval server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2018 v 08:34, zobrazit podobné
Josef Mrázek: Chceme šťastný stát, a tak odmítáme důchodovou hloupost ministra Pilného a omyl pana Smrčky
Pan ministr měl být rád, že byl jmenován šéfem rozpočtu díky tomu, že umí trochu počítat, a nemusel prozrazovat svou zaostalost v oboru důchodových systémů. Ale nezdržel se, a tak uvedl v omyl pana Smrčku, který má stejně zcestné představy, a tak se článkem přihlásil k ministrovi s tím, že zajisté mají oba pravdu. Píšu již několik let články vysvětlující, proč je pravda docela jiná, ale tito pánové je nemusí číst.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist