Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.322x, což odpovídá cca 173.337-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Drzost. Seniory ožebračil stát, je to parazit, říká mladý autor. Soukromé soudnictví by prý fungovalo
Martin Urza, jehož názory jsme vám před nedávnem představili, mimo jiné také na začátku října diskutoval v pořadu Na ostří nože s Lukášem Jelínkem, politologem z Masarykovy demokratické akademie o demokracii. Osopil se na Jelínka, když naznačoval, že i on participuje na státu. „Vy, kteří jste ta banda, která se snaží a která má ten násilný aparát nás všechny donucovat k tomu, abychom žili po vašem, má ještě tu drzost tady říct, že to jsme my všichni,“ hřímal na politologa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 20:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 19. 10. 2018

Související články

Placení daní je nepřijatelné. Povinná úcta k vlajce je zvěrstvo. Mladý autor Urza vyzývá, abychom změnili stát
Anarchokapitalista Urza se rozhodl nastínit občanům, proč považuje stát za totalitní, a tím i nebezpečný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Maříková (SPD): Kalousek ožebračil stát a teď z občanů dělá vlastizrádce
Miroslav Kalousek (TOP 09) hrozí občanům za právo podílet se na správě veřejných věcí vlastizradou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Státní nemocnice a důchody nepotřebujeme, říká mladý autor. Vše vyřeší trh. Kdo na to nemá, obrátí se na charitu
V Čechách se najde mnoho rozličných názorů na spektru levice a pravice. Ale některé jsou opravdu neotřelé. Jedním z těch, kteří by rádi změnili celý dnešní systém, je Martin Urza, autor knihy Anarchokapitalismus. Ať jde o zdravotnictví, školství či důchody, Urzovým řešením je volný trh. Za to ho kritizoval například Jaroslav Fiala z webu A2larm. Lidé na knihu plnou Urzových myšlenek přispěli několika miliony korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
BPI - Obrana domova: Jsme suverénní stát, drzost představitelů EU nezná mezí
Sdělovací prostředky přináší informace o tom, že Jean-Claude Juncker, šéf Evropské komise hrozí zahájením řízení pro porušení nedodržování uprchlických kvót. Drzost představitelů EU nezná mezí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Je to zrůdnost. A Evropská komise potvrdila poskytnutí dotace! Lukáš Wagenknecht vypráví, na co narazil při zakládání webu Dotační parazit
ROZHOVOR Kde končí naše peníze? Komu a na co stát a Evropská unie přispívá? To se někdy nedozvíme. Politici a státní úřady zatím neměli příliš zájem, aby o tom veřejnost dostala přehledné informace, proto vznikly webové stránky Dotační parazit, cz., na kterých je možné získat informace o poskytnutých dotacích z veřejných peněz. „Je potřeba tlačit na to, aby bylo vidět, jaké firmy stát podporuje. Platíme daně a máme právo vědět, co se s našimi penězi dělá,“ řekl ParlamentnímListům.cz předseda neziskové organizace Centrum of Excelence for Good Governance a bývalý náměstek ministra financí Lukáš Wagenknecht, který za celým projektem stojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Hannig (Rozumní): David Rath aneb Nejlepším myslivcem je bývalý pytlák
Mnozí se mě ptají, co říkáš na toho Ratha – to je drzost, co? Má odpověď většinou zní, no, drzost to sice je, ale jen ho nechte, ať mluví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Marvanová (STAN): To je od Andreje Babiše nehorázná drzost
Andrej Babiš mě nehorázně napadl, jak si dovoluji vyjadřovat se ke kauze H-Systém. Je to od něj neuvěřitelná drzost! Navíc vůbec nereaguje na smírné řešení, které jsem navrhla pro nápravu křivd způsobených všem klientům H-Systému!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Na zvýšení platů chce stát příští rok přidat osm procent, podle podnikatelů je to moc
Na růst platů ve veřejné sféře by měl stát příští rok dát průměrně o osm procent peněz víc než letos. Platové tarify ale neporostou plošně. Zvýšení u jednotlivých profesí chce vláda v pátek projednat s odbory. Do platů by mělo putovat o tři miliardy korun víc, než vláda původně plánovala. Navrhovala nejdřív 22,3 miliardy korun. Podle podnikatelských svazů je navrhovaný růst vyšší než v soukromé sféře, nynější dohodu vládní koalice ANO a ČSSD proto kritizují. Analytici upozornili, že vznikne tlak na další růst platů v soukromé sféře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Petr Bílek: Psaní je drzost
Celý život se živím zveřejňovaným slovem. Pečoval jsem o ně jako redaktor v knižním nakladatelství, redigoval jsem je jako šéfredaktor v časopisech. Postupem času jsem se odhodlal i k tomu, že jsem vstoupil do veřejného prostoru jako autor. Leccos jsem vyprávěl také v televizi a rozhlase.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Šedesát procent lidí dalo najevo, že nechce vulgárního, proruského prezidenta. Pan Drahoš je slušný a inteligentní, bude respektovat Ústavu, věří mladý jihočeský lidovec Heller
ROZHOVOR „60 % voličů dalo jasně najevo, že chtějí změnu. Že nechtějí proruského a vulgárního prezidenta,“ říká k výsledkům voleb mladý lidovec Šimon Heller. Dlouholetý odpůrce Miloše Zemana ale také v rozhovoru pro ParlametníListy.cz připustil, že by se přece jen našla témata, ve kterých by se se současným prezidentem shodli. „Například pozitivní postoj k Izraeli,“ říká Šimon Heller.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist