Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.458x, což odpovídá cca 180.434-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Docent Ján Gronský: Češi zcivilizovali Slovensko, ale upřeli mu autonomii. Putin je pro Rusko ten pravý. Přepadnout Irák můžeš, zabrat Krym ne? Zeman, to je strašné
STO LET REPUBLIKY Období normalizace, hlavně sedmdesátá léta, byl hnusný autoritativní režim, ale můžeme se bavit o tom, zda není horší režim, který v současné době panuje v členské zemi NATO, v Turecku. To říká při zamyšlení nad sto lety od vzniku Československa ústavní právník a pedagog z Právnické fakulty Univerzity Karlovy docent Ján Gronský, který vidí nebezpečí pro naši schopnost zachovat si ten zbytek suverenity, jaký ještě máme, v zakořeněném přesvědčení Němců, že oni jsou zodpovědní za to, jak bude vypadat Evropa. Podle jeho názoru se prezident Miloš Zeman často pohybuje na hraně, ústavně ji nikdy nepřekročil, ale způsob jeho chování snižuje prezidentský úřad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2018 v 05:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 22. 10. 2018

Související články

Co vám Prima teprve přehraje: Putin s režisérem Stonem probral nové informace o Sýrii
Vladimir Putin vysvětlil známému americkému režisérovi Oliveru Stoneovi, z jakého důvodu se ruská armáda angažuje v Sýrii. Rusko o další Libyii či Irák rozhodně nestojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Kohlíček vysvětluje cestu na Krym: Chtěl jsem vidět, zda je to tam tak strašné, jak píší česká média
Komunistický europoslanec Jaromír Kohlíček vyrazil spolu se svým stranickým kolegou Josefem Skálou na ukrajinský poloostrov Krym ovládaný v současnosti Ruskem. Europoslanec v rozhovoru pro server PrvníZpávy.cz tam prý jel proto, aby se přesvědčil, zda je to na Krymu opravdu tak strašné, jak to údajně tvrdí česká média. A co tedy zjistil? Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Vraťte Krym, udeřila na Rusko Trumpova velvyslankyně v OSN. Dříve sankce zrušeny nebudou, dodala
Vrátíte-li Krym Ukrajině, zrušíme sankce. Takto ostře vystoupila vůči Rusku nová stálá zástupkyně USA v OSN Nikki Haleyová. Ta zároveň obvinila Rusko z eskalace konfliktu na východě Ukrajiny. Informaci přinesl server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Rusko se bojí pravdy o komunistických zločinech, zavírá archivy
Zatímco Ukrajina dělá pravý opak a nedávno zveřejnila archiv komunistického gestapa KGB. Ruský prezident Vladimír Putin však nechal uzavření sovětských archivů z nepochopitelných důvodů prodloužit.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.9.2018 v 18:40, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Rusko se bojí pravdy o komunistických zločinech, zavírá archivy
Zatímco Ukrajina dělá pravý opak a nedávno zveřejnila archiv komunistického gestapa KGB. Ruský prezident Vladimír Putin však nechal uzavření sovětských archivů z nepochopitelných důvodů prodloužit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Rusko volí prezidenta. Putin oznámil, co by považoval za úspěch
Ruská federace si znovu volí prezidenta. Prakticky nikdo nepochybuje o tom, že ve volbách zvítězí úřadující prezident Vladimir Putin, který Rusko ovládá od roku 2000. Otázkou je snad jen to, jak moc předstihne své soupeře. Sám Putin novinářům oznámil, co by považoval za úspěch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Ne Putin, ale Trump či nová vláda v Itálii zlikviduje EU a možná i NATO
Václav Moravec i Petr Pavel mají za koníčka hysterii před dezinformacemi, které údajně organizuje Rusko a před tím, jak chce Putin zničit naši úspěšnou Evropskou unii a mírumilovné NATO. Nádherně si notují nejen v tom, co tvrdí, ale především v tom, co zamlčují a co vyvrací jejich téze, jak je Putin a Rusko odmítané.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Putin přiznal, že Rusko chtělo vstoupit do NATO
Někdy v roce 2000 v Moskvě, prezident Putin prý navrhl americkému prezidentovi Billovi Clintonovi, že by Rusko mohlo vstoupit do NATO a Clinton prý nebyl proti.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.6.2017 v 11:40, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Rusko stále zaostává a Putin je pouhá slibotechna
Čísla jsou jasná a nejdou okecat. Rusko nevzkvétá, za posledních dvacet let opustilo zemi osmnáct milionů obyvatel a příjmy Rusů stagnují. Prezident Putin sice slibuje zdvojnásobení ruského HDP, ale realita je jinde.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Vít Klíma: Měl Vladimír Putin razantně odpovědět?
Noviny Gazeta Wyborcza píší, že po té co Vladimír Putin nijak nezabránil útoku koalice, ocitl se na sociálních sítích pod palbou svých spoluobčanů za to, že je příliš "měkký". Někteří dokonce píší, že americký útok byl pro Rusko „pořádnou fackou“. Jiní si zase stěžují: "Ano, bombardují a budou bombardovat a Rusko v reakci svolá brífink. Umíme jen žvanit. Putin zklamal, už ho nebudu volit. Ukázal se slabý“.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 20.4.2018 v 12:41, zobrazit podobné
TOPlist