Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2019
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.711x, což odpovídá cca 193.635-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
To ještě nic není. Ukázalo se, kolik migrantů se dá do pohybu. Posaďte se
Evropská unie čelí migrační vlně už několik let. V porovnání s rokem 2015 už výrazně zeslabila. Z Evropy už se lidé dokonce vrací do svých domovů. Zato v Americe migrace nabírá na obrátkách. Z Jižní a Střední Ameriky míří k hranicím USA karavany tisíců migrantů. Server Časopisu Euro tvrdí, že je to teprve začátek. Podle odhadů expertů se dá do pohybu až 150 milionů lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2018 v 13:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 08. 11. 2018

Související články

Desítky milionů nových migrantů k nám. To není žádné strašení, ale informace od úředníků ministerstva vnitra. Poslanec naléhavě varuje
ROZHOVOR “Bohužel se domnívám, že skutečný masový exodus nás, jako Evropu, ještě čeká. Desítky milionů nových migrantů se brzy mohou dát do pohybu směrem na starý kontinent. A to není jen žádné mé strašení, ale přenesená konstatace tvrzení zodpovědných úředníků ministerstva vnitra na Výboru pro evropské záležitosti PS PČR, jehož jsem místopředsedou,” varuje poslanec KSČM Jiří Valenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe: Švédské volby nastavily zrcadlo české společnosti. A není to pěkný pohled
Nedávno proběhlé švédské parlamentní volby budily značný zájem, protože byly dalšími v sérii voleb v Evropě, které měly ukázat o kolik narostl vliv protiimigračních a protievropských stran, které ve Švédsku reprezentují na parlamentní úrovni Švédští demokraté. Nakonec se ukázalo, že posílení Švédských demokratů o necelých 5 procent ve srovnání s posledními volbami bylo menší, než se čekalo ve světle přílivu zhruba 160 tisíc migrantů do…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 13.9.2018 v 09:41, zobrazit podobné
Hamáček předstoupil před novináře k výsledkům ve volbách: Není to katastrofa, ale ani důvod k oslavám
Komunální volby ještě nejsou definitivně uzavřeny. Stále se sčítají hlasy. Předseda ČSSD Jan Hamáček však už spolu s dalšími kolegy předstoupil před novináře a volby zhodnotil. Podle vicepremiéra a ministra vnitra Hamáčka se ukázalo, že ČSSD rozhodně není stranou na odpis, což někteří zlí jazykové tvrdili. Jenže se také ukázalo, že sociální demokraté ztratili velké množství voličů ve větších českých a moravských městech. V pražském zastupitelstvu možná neusedne ani jeden sociální demokrat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
BIS novičok odhalila, prezident není velezrádce
Ještě STANaři ani nestačili zažalovat  Miloše Zemana za velezradu, jíž se měl dopustit  zpochybněním  nevratného kroku nedůvěryhodné vlády, a to jejího prohlášení, že s novičokem nic společného nemáme, a už se ukázalo, že máme.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.3.2018 v 12:40, zobrazit podobné
Petr Mach se rozpálil do běla: Nenecháme si nadávat do xenofobů! Aby nám někdo nutil tisíce migrantů, které není možné prověřit
REPORTÁŽ „Jsme jednoznačně pro to, aby v České republice zůstala česká koruna jako naše měna. Druhá důležitá věc je, aby vláda vyjednala výstup ze společné migrační a azylové politiky. Aby nám nikdo nediktoval, koho musíme přijmout,“ objasnil lídr Svobodných Petr Mach na besedě v Liberci. „U nás žijí legálně stovky tisíc cizinců. Nenecháme si nadávat do nějakých xenofobů. Je ale naprosto v rozporu s našimi pravidly a azylovým zákonem, aby nám někdo nutil dva, tři či kolik tisíc migrantů, které není možné prověřit,“ vysvětlil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Tak to tady ještě nebylo. Čtveřice migrantů udělala něco, nad čím zůstává rozum stát
Server The Local hlásí bizarní pokus migrantů, jak se dostat do kýžené Velké Británie. Čtveřice albánských migrantů byla zajištěna policií těsně před tím, než se pokusila vzlétnout v malém letadle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Tomáš Haas: Věci se dávají do pohybu
A co nám k tomu řekne zahraničně politický expert Strany mírného pokroku v mezích zákona, který nás ochrání před povinnými kvótami migrantů a zreformuje Evropu?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOP 09 se staví proti Zaorálkovi kvůli omezení pohybu pracovníků
TOP 09 se dnes vymezila proti výrokům ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD) o možném omezení pohybu pracovních sil. Podle opoziční strany by takový krok poškodil českou ekonomiku. Zaorálek o omezení pohybu pracovníků mluvil v souvislosti s britským rozhodnutím opustit Evropskou unii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Ivan Vyskočil pro PL: Pokud vyhraje Zeman, v což doufám, „pražská kavárna“ bude řvát jak postřelené prase a Kalousek bude zabalený v tibetské vlajce demonstrovat. A Svěrák a Holubová...
ROZHOVOR „Mohu si pozvat jen tolik hostů, kolik se mi jich ke stolu vejde, a jen tolik, pro kolik mám jídlo. A rozhodně mi žádný z hostů nebude diktovat, který obraz mám sundat ze zdi svého bytu, aby ho to neuráželo,“ říká ohledně přílivu migrantů do Evropy oblíbený herec Ivan Vyskočil a dodává, že Evropa prostě není nafukovací. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zhodnotil některé události roku 2017 a prozradil, proč volil Andreje Babiše a bude volit Miloše Zemana. Promluvil i o „pražské kavárně“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist