Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.774x, což odpovídá cca 196.922-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Pozvracené záchody a extremisté? Jiné informace o pochodu v Polsku, než přinesla média. A VIDEO
V neděli, čtrnáct dní po České republice, slavili i v Polsku sto let od obnovení státnosti. V zemi, kde se opozice nedokáže shodnout s vládou prakticky na ničem a díky svým konexím v Bruselu v čele s Donaldem Tuskem úspěšně vykresluje dnešní Polsko jako ukrutnou pravicovou diktaturu, však ani toto výročí neproběhlo v klidu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2018 v 09:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 12. 11. 2018

Související články

VIDEO z USA: Statný černoch, příznivec Trumpa, se postavil protestujícím a totálně je rozsekal. Aktivistka na něj ječela a on...
Internetem koluje krátké video z pochodu za práva žen v Los Angeles, na kterém exceluje černošský příznivec prezidenta Donalda Trumpa. Svojí výřečností a selským rozumem přivádí kolemjdoucí účastníky pochodu za práva žen k nepříčetnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Rozklad NATO a vítězství Ruska? Vážná informace, kterou česká média přehlížejí
Novinářka Markéta Kutilová v nedávné minulosti přinesla zásadní informace o řádění tureckých jednotek v syrském městě Afrín, kde si Turci vyřizovali účty s menšinou Kurdů, se kterou mají problém i přes hranici ve své zemi. Nyní má o Afrín velké obavy i vzhledem k události, kterou média spíše přehlédla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
VIDEO Martha Issová proti nenávisti: Láska a přijetí pro lidi všech barev pleti!
Herečka Martha Issová, jež má kořeny v Sýrii, promluvila o toleranci a čeho nechce litovat. Video s ní přinesla Organizace pro pomoc uprchlíkům. Issová se v minulosti mimo jiné zviditelnila klipem Přemluv bábu, kde s hercem Jiřím Mádlem přemlouvali občany, aby volili pravici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2018 v 07:35, zobrazit podobné
VIDEO Karas z ČT na mrazu: Mlátil do auta, mával mikrofonem, sníh mu padal na hlavu, kamera se potila
Vtipné video s redaktorem České televize Miroslavem Karasem se šíří i v Polsku, kde vzniklo. Při natáčení reportáže tam totiž došlo k mnohým zajímavým situacím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
V Saské Kamenici demonstrují pravicoví extremisté, rozhlašují do světa mainstreamová média. Samotný premiér ale řekl něco zcela jiného
V Saské Kamenici se včera opět konala demonstrace, kterou svolalo hnutí Pro Chemnitz. Obyvatelé města se následně setkali se saským premiérem, který mimo jiné označil za nespravedlivé, pokud jsou všichni nespokojení občané města označováni za pravicové extremisty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
František Kašpárek: Saská Kamenice poté
Účastníky pochodu k uctění památky zavražděného Němce média označila dílem za ultrapravici a dílem za narkomany. Každý, kdo sledoval záznamy z této akce, a viděl zástupy „obyčejných“ lidí, si může udělat jasnou představu, kam až jsou mainstreamová média schopna zajít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Evropské environmentální organizace kritizují Polsko za masakr stromů
Počátkem tohoto roku vešel v Polsku v platnost zákon, který polská média překřtila na Lex Szyszko podle jména jeho navrhovatele – ministra životního prostředí Jana Szyska. Neziskové organizace v Polsku popisují dění v posledních čtyřech měsících jako masakr stromů a upozorňují na nevratné poškození životního prostředí v Polsku. Po několika měsících protestů se podařilo prosadit v zákoně alespoň dílčí změny, které by měl brzy podepsat polský prezident. K dění v Polsku nyní vydaly společné komuniké významné evropské environmentální organizace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Strhující informace: Vládci Kosova mají strach z Donalda J. Trumpa. V Srbsku padly výroky, které stojí za to číst. Bude veselo
Schyluje se na Balkáně po téměř dvou dekádách k další válce? Během víkendu se mezi Srbskem a jednostranně vyhlášeným Kosovem strhl konflikt. Nechybělo málo a tekla krev. Česká média o všem přinesla útržkovité a místy nepřesné informace. ParlamentníListy.cz zmapovaly celou situaci přímo v srbských médiích v prohlášeních tamních politiků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Donald Trump se vypořádal s protestujícími po svém. Madonně a dalším vzkázal...
Server PoliticusUSA přináší informace o pochodu žen, který se postupně proměnil ve výrazný protest proti novému prezidentovi USA Donaldu Trumpovi. Jen ve Spojených státech se prý pochodu účastnilo asi 2,9 milionu lidí. Podle všeho šlo o vůbec největší protesty v historii USA. Proti Trumpovi se protestovalo i v dalších částech světa včetně Prahy. Donald Trump si to ovšem nedal líbit. Všem protestujícím vzkázal...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Americká média dostala další facku z Bílého domu
Prezident USA Donald Trump zkritizoval média za to, že podhodnotila účast na jeho inauguraci. Informaci přinesla agentura Reuters.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist