Za příchod Babiše můžeme všichni. Sám bych spoustu věcí udělal jinak, říká Kalousek
Nejsem příčinou toho, že pravice více nespolupracuje, i kdybych se zastřelil, nic to nevyřeší, tvrdí Miroslav Kalousek v rozhovoru pro Aktuálně.cz.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 11.1.2019 v 05:36, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 01. 2019

Související články

Můj vliv na Babiše přeceňovali. S Krnáčovou už bych šla na kafe, říká Kleslová z ANO
"Samozřejmě jsem udělala chyby, spoustu, jako každý člověk. Ale ne takové, abych za ně musela tolik zaplatit," říká Kleslová.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 25.9.2018 v 05:36, zobrazit podobné
Všichni demokraté se musí spojit, burcuje Kalousek. Jinak se prý můžeme probudit kdesi v Bělorusku
„Koalice demokratických stran je menší zlo než oligarchie východního typu,“ míní v rozhovoru pro Deník.cz předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Ten chce v nadcházejících volbách získat se svou stranou alespoň 12 procent hlasů. Ve vládě by pak v žádném případě nezasedl s hnutím ANO, KSČM a SPD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
To jsou věci: Kalousek si dělá srandu z Jiřího Drahoše. A je kvůli tomu zle
Legraci si udělal na svém twitterovém profilu expředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Jeho terčem byl neúspěšný prezidentský kandidát Jiří Drahoš, jenž v minulých dnech založil apolitický spolek Společně pro Česko. Následně se však rozpoutala debata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Antonín Seďa, donedávna poslanec ČSSD: Být panem prezidentem, za řadu věcí z kampaně bych se styděl. A těm zmláceným novinářům by se měl omluvit
ROZHOVOR „Řada chyb Jiřího Drahoše pramenila z jeho politické nezkušenosti a některé pak udělal i naprosto zbytečně, mám tím na mysli jeho neochotu jít do diskuse na NOVĚ, jinak jsem také postrádal nějaký ‚pozitivní‘ program Jiřího Drahoše, protože s vymezováním se vůči současnému prezidentovi si nemohl vystačit,“ konstatoval nedávný dlouholetý poslanec Parlamentu ČR Antonín Seďa (ČSSD). K volební kampani Miloše Zemana pak ještě dodal: „Pan prezident opakovaně vzkazoval, že žádnou kampaň nevede, takže za její průběh zřejmě mohou jeho nejbližší spolupracovníci. Přesto být panem prezidentem, tak bych se za řadu věcí z ní styděl a za útok na média v jeho štábu by se měl určitě omluvit.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Nesmíme dopadnout stejně jako Západ, jinak zanikneme. Zhouba a téměř neřešitelný stav. A Babišovi bych přál… Topolánek nám řekl věci, které byste od něj možná nečekali
ROZHOVOR „Západ, jak jsme ho znali, už neexistuje. Většina zákonů týkajících se politické korektnosti či cenzury na sítích by byla ještě před deseti lety naprosto nepředstavitelná,“ říká Mirek Topolánek. Hovořili jsme s ním o tom, jaké ohrožení pro nás znamená masová imigrace, radikální islám a multikulturalismus, i o tom, jaký má být úkol vlády Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Shodili jste Topolánka, shoďte i Babiše, vyzval Kalousek ČSSD
Představitelé TOP 09 předstoupili před veřejnost a promluvili o pokusu na vyslovení nedůvěry vládě. Předseda poslaneckého klubu této strany Miroslav Kalousek se vrátil do minulosti, a jak se obrazně říká, sociálním demokratům omlátil Andreje Babiše (ANO) o hlavu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
O tom, že Sobotka to vzdal.
Ale kdyby udělal to, do čeho ho tlačil Kalousek s Fialou a vyhodil Babiše z vlády a dovládl bez ANO, za parlamentní podpory ODS a TOP, pak by poškodil před volbami ČSSD daleko víc..
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.5.2017 v 14:40, zobrazit podobné
Kalousek si dnes udělal srandu z výrobků Andreje Babiše. No ale včera pravil...
Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek je také bývalým předsedou lidovců a někdejší stranická konfese v něm zjevně ulpěla i po změně politického dresu. Dnes se například rozhodl ctít popeleční středu a držet předepsaný půst. Pomohou mu k tomu prý výrobky z produkce jeho úhlavního politického rivala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Coufal (Soukromníci): ANO si v Olomouci vymění pozice s ČSSD a můžeme v klidu pokračovat
"Klidně bych si tipl, že kromě ukončení pár trafik pro beneficienty ČSSD nenastanou skoro žádné změny. Tradiční vazby zůstanou zachovány, ANO si prostě vymění pozice s ČSSD a můžeme v klidu pokračovat," říká Bohuslav Coufal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Smrt Mrázka, vyšetřování skupiny kolem Babiše... V té pozici, ve které jsem byl, se dozvíte spoustu věcí. Topolánek vypustil ohromující slova
Někdejší předseda vlády a šéf ODS se v internetové televizi vyjádřil k povolebnímu vyjednávání a chování Andreje Babiše. Vítěz voleb má prý na stole asi 30 variant koalic, ale ve skutečnosti o koalici nestojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist