Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.185x, což odpovídá cca 114.010-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Rusko je slabé a upadá. My ho neohrožujeme, říká exšéf NATO
Bývalý generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen se rozhovořil v Respektu o bezpečnosti Evropy, Rusku i poprasku kolem Číny. Rozšíření Severoatlantické aliance před 20 lety považuje za správné a odmítá tvrzení, že tento fakt rozlítil Rusko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 11:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 02. 2019

Související články

Rusko je slabé a válku s NATO nechce, uvedl český generál
Generál Karel Řehka, zástupce velitele Mnohonárodní divize severovýchod v polském Elblagu a autor knihy Informační válka, je přesvědčen, že Rusko nechce válku. „Je slabší než NATO a ví to,“ řekl Řehka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Odborník: Rusko je slabé, bez plynu jsou ztracení, mazání příspěvků nic neřeší
Na Info.cz se tentokrát řešily tzv. ruské dezinformace. Pavel Štrunc si pozval datového analytika Františka Vrábela. „Málokdo ví, jak je Rusko ve skutečnosti slabé,“ svěřoval se analytik. Prohlásil, že Rusko vede informační válku, protože ví, že v ostatních odvětvích Západu nemůže konkurovat. A Vrábel se pustil i do Facebooku a západních politiků, kteří řeší témata, jež většinovou veřejnost nezajímají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Rusko je nešťastné ze současného světového řádu, říká generál Pavel. A pokud jde o NATO...
Rusko nesdílí stejné hodnoty jako Západ, a proto není spokojené se současným uspořádáním světa a vede konfrontační politiku vůči Severoatlantické alianci. Na konferenci Stratcom summit v Praze to dnes řekl předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel, který označil Rusko za jednu ze dvou největších aktuálních výzev pro alianci. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Rusko přeceňujeme, Putin má slabé karty, říká Madeleine Albrightová
Pozvání do pořadu Výzva přijala bývalá ministryně zahraničí USA Madeleine Albrightová. Komentovala současné hrozby pro NATO. Vladimir Putin podle ní hraje se slabými kartami, ale neustálá pozornost Západu ho prý posiluje. Když byl prezidentem Havel, bylo podle ní Česko vnímáno v USA jako morálně velikánská zem. A v budoucnu je podle ní nutné, aby se lidé o politiku více zajímali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Rusko prodává Turecku S400. A co NATO?
Prodejem ruského protiraketového systému členskému státu NATO vstupují Severoatlantická aliance i Rusko na neznámé území.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Putin přiznal, že Rusko chtělo vstoupit do NATO
Někdy v roce 2000 v Moskvě, prezident Putin prý navrhl americkému prezidentovi Billovi Clintonovi, že by Rusko mohlo vstoupit do NATO a Clinton prý nebyl proti.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.6.2017 v 11:40, zobrazit podobné
Čeští vojáci bojovali na cvičení NATO proti sobě. Jedni byli „ti zlí, co napadli Lotyšsko“
Jak Rusko, tak NATO pravidelně pořádají vojenská cvičení. Rusko na letošní rok chystá největší cvičení za posledních 40 let, kterého se má účastnit na 300 tisíc vojáků a obrovské množství obrněné techniky. V členském státu NATO – v Lotyšsku teď nedávno jedno cvičení skončilo. Zúčastnilo se ho na deset tisíc lidí. Přestože jde jen o zlomek síly, se kterou se chystá cvičit Rusko, šlo o jednu z největších operací poslední doby. A část českých vojáků v něm sehrála roli „těch zlých“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Vít Klíma: NATO nebude řešit nevyřízené slovanské křivdy
Na rusko-ukrajinských hranicích už je tolik zbraní, že by bylo s podivem, kdyby nedošlo mezi oběma protivníky k nějakému nechtěnému střetu. Jako viník bude samozřejmě označen ruský prezident, Vladimír Putin a v souvislosti s tím se objeví se dvě výrazná pokušení. Pokušení první: slovanské vlády, kryté štítem NATO, budou chtít vyprovokovat Rusko k odvetě a tím i ke konfliktu s Američany. Pokušení druhé: Západ se pokusí využít Rusko – ukrajinskou…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 28.12.2018 v 05:41, zobrazit podobné
Šedivý o atentátu na Skripala: Stojí za tím Rusko, tvrdí
O tom, zda má NATO důkazy, že Rusko stojí za atentátem na bývalého dvojitého agenta Sergeje Skripala, diskutoval v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu Českého rozhlasu český velvyslanec při NATO Jiří Šedivý. Zároveň také hovořil o tom, zda Česko odsuzuje útok stejně ostře jako Francie, Německo či USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Výbušná slova exšéfa Vojenského zpravodajství. Ke kauze Nagyová, Trumpovi a Rusku, propagandě i rozšiřování NATO
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Zahraniční politika USA a NATO musí respektovat bazální zájmy dalších hráčů, v Evropě především Ruska, říká bývalý ředitel Vojenského zpravodajství Petr Pelz. „Snahy o přijetí Ukrajiny, Gruzie a některých dalších států do NATO nesmyslně Rusko znervózňují, přesuny vojenských kontingentů stále blíže k Ruským hranicím jsou pouhou provokací, z vojenského hlediska Alianci navíc oslabující," dodává generál a někdejší velvyslanec České republiky v Afghánistánu.Vede proti nám Rusko informační válku? Stávají se české zpravodajské služby nástrojem politiků? A kauza Nagyová? Tyto i další otázky zodpovídá Petr Pelz v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist