Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.511x, což odpovídá cca 78.842-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Primátor ANO si prý užíval tři týdny v Karibiku během sněhové kalamity. Ženy, víno, zpěv a prachy? Všechno je jinak
Naše redakce obdržela před časem hned z několika stran informaci, že primátor Jablonce nad Nisou Milan Kroupa (ANO) chvíli po nástupu do funkce odjel na tři týdny na dovolenou do Karibiku. Jenže Jablonec se zrovna v té době potýkal se sněhovou kalamitou, a navíc finišovala jednání o novém dopravci pro město a okolí. Náš zdroj také uvádí, že na zmíněné dovolené dělal primátorovi společnost podnikatel Jiří Vařil. Podle zákulisních informací je právě Vařil napojen na společnost, jež zakázku na městského dopravce získala. Informace o společné dovolené však jablonecký primátor pro ParlamentníListy.cz popřel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2019 v 13:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 18. 02. 2019

Související články

Primátor Děčína, člen ANO, si dva týdny po zvolení objednal superb za milion. Výběrové řízení trvalo den
Děčínský primátor má dva týdny po svém zvolení nového superba. Na výběr dodavatele stačilo 24 hodin. V ten samý den, kdy termín pro podání přihlášek skončil, už sepisovali objednávku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Piráti: V plzeňském městském obvodu 1 nezvládají náledí a popadané stromy
Na jednání zastupitelstva v městském obvodu 1 proběhla debata na téma náhlé sněhové kalamity, která postihla celou Plzeň včetně Košutky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Auta, ženy, pivo a zpěv. Toť moderního muže svět...
Poté, co premiér Spojených arabských emirátů a vládce Dubaje Maktoum oznámil, že jak Dubaj, tak i Abu Dhabí budou povinně stavět kostely či alespoň modlitebny pro, do té doby nenáviděné křesťany, velmi se mi ulevilo.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.6.2017 v 12:40, zobrazit podobné
Nejlepší mladé víno je to se syslí známkou! Svatý Martin přiveze i „syslí“ víno z nové vinařské obce
Známkou Sysli na vinici se pyšní další moravská vinařská obec. Tentokrát je to obec Miroslav v Jihomoravském kraji, kde se syslům dlouho dařilo na sportovním letišti. Vinaři AGRODRUŽSTVA Miroslav, kteří vyrábí víno pod značkou VÍNO PERK, vytváří vhodné podmínky, díky kterým se sysli začali šířit i do okolních vinic a sadů, které obklopují obec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Šokující reportáž z Francie: Hon na ženy. Nemohou ven samy, nesmí nosit sukně, skupiny agresorů je uráží na ulici!
V jedné ze čtvrtí v centru Paříže probíhá podle deníku Le Parisien hon na ženy. Primátorka Anne Hidalgová pak přiznala, že o problémech ví již týdny. „Jsme odhodlaní konat,“ řekla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Pražský zubař daroval sto tisíc na kampaň Drahoše. Miluje prý jeho zpěv
Už více než 600 tisíc korun se nastřádalo na kontě prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše. Ten zřízení účtu přitom oznámil teprve před necelými dvěma týdny. Jeden z největších darů pak poslal pražský dentista Jiří Petr. Píše o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
František Dostál: Prachy a zase jen prachy. Eden už v Praze končí?
Fotoblog Františka Dostála
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Ženy a gayové jsou podřadní? Kde je ČT? Kde je Člověk v tísni? Kde jsou neziskovky a LGBT aktivisté? Tady nám to skřípe...
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Za užitečného idiota a koně Ruska je označován kdekdo, kdo nedrží hubu a krok za lepší zítřky s EU a nikdy jinak,“ říká komentátor Tomáš Vyoral ke kritice generála Hynka Blaška, nově zvoleného europoslance. Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty je podle něj příkladem charakteru, který „za prachy zapře mámu a udá tátu“. Vyorala rovněž zaujaly výroky ředitele Muslimské unie Mohameda Abbase, který gaye přirovnal k alkoholikům a hájil to, aby ženy neměly stejná práva jako muži. Diví se, jak je možné, že ještě není slyšet hlasitý protest proti těmto výrokům, které mohou urazit většinu populace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
MZV důrazně nedoporučuje cesty do Karibiku a na Floridu
V souvislosti s hurikánem Irma, který se přibližuje přes karibské ostrovy směrem k jižní části Floridy, MZV důrazně nedoporučuje cesty do Karibiku a na Floridu (zejména do její jižní části).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
V ZOO Zlín na vás čeká Sněhová královna
Zámek Lešná se tento víkend proměnil v sídlo Sněhové královny. Nabízí speciální pohádkové prohlídky nejen pro nejmenší návštěvníky. Jeden ze zámeckých sálů se promění v pokoj Sněhové královny. Mocná vládkyně zimy, která dokáže člověka zmrazit jediným dotekem, bude procházet i ostatními komnatami a salonky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist