Vedení ANO rozhodne o vyloučení obviněných brněnských politiků
Předsednictvo hnutí ANO na dnešním večerním jednání rozhodne o vyloučení brněnských politiků Jiřího Švachuly a Petra Liškutina, kteří skončili ve vazbě kvůli podezření z korupce na radnici městské části Brno-střed. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 06:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 14. 03. 2019

Související články

Žalobce rozhodl o stížnostech všech obviněných v kauze Čapí hnízdo, výsledky sdělí v pátek
Rozhodnutí zastupitelství rozeslalo advokátům obviněných do datových schránek, těm, co datové schránky nemají, ho poslal běžnou cestou.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 3.5.2018 v 17:36, zobrazit podobné
Patočka s odvoláním neuspěl, vyloučení z ČSSD platí
Důvodem Patočkova vyloučení bylo vyvolání referenda o nádraží v Brně v roce 2016.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 26.1.2018 v 06:36, zobrazit podobné
Chrudimáci: Jak to vypadá po prvním týdnu jednání
Chtěli bychom své voliče informovat o tom, jak to vypadá po prvním týdnu povolebního vyjednávání o nové koalici pro vedení města Chrudim. Pro nás volbami komunikace s voliči rozhodně neskončila a chceme s vámi nadále otevřeně řešit chrudimskou politiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Řecký soud bude jednat o dvou Češích obviněných ze špionáže
Řecký soud začne ve středu jednat o případu dvou Čechů obviněných ze špionáže, Martin Pezlar a Ivan Buchta do země odlétají v pondělí. Sdělili to dnes ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Z cizího krev neteče aneb naprostí ignoranti ve vedení národní banky
Guvernér České národní banky prohlásil, že rozhodně nekrvácí ani on ani ostatní členové bankovní rady. Nevím, proč měl tak nutkavou potřebu sdělit veřejnosti, že členům vedení národní banky jdou pravidelně obrovské platy a případně mají zajištěno takové odchodné, na které normální člověk nevydělá ani za celý svůj život. Takže rozhodně tito papaláši, jako všichni jim podobní nekrvácí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Ředitelství silnic a dálnic: GPS navigace bude pro řidiče nově dostupná i v brněnských tunelech
Ředitelství silnic a dálnic společně s českou komunitou Waze a izraelskou společností Waze připravuje v brněnských tunelech instalaci Waze Beacons (majáky), které určí polohu řidiče v tunelu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Vaše Věc: Seriál chyb vedení ČSSD na pokračování
Předseda ČSSD Sobotka a tu a tam i další členové vedení této strany zdůrazňují, že v souvislosti s přípravou prezidentských voleb bude uspořádáno v ČSSD referendum, v němž se rozhodne, kterého kandidáta strana podpoří. Je to jednak ukázka alibismu vedení této strany, ale je to také chyba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Jeden z Afričanů obviněných ze skupinového znásilnění v Praze byl propuštěn na kauci. Jedenadvacetiletý Alžířan prý pojede domů, kde se o něj postarají rodiče
Server Novinky.cz informuje o tom, že jeden z šestice Alžířanů obviněných ze skupinového znásilnění irské občanky v Praze byl ve čtvrtek 17. srpna propuštěn na kauci a podle všeho zamíří domů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
V ČT bylo dusno. Proti sobě nastoupili Onderka a vyloučený Patočka
Nově zvolený poslanec a bývalý primátor Brna Roman Onderka by mohl kandidovat do vedení ČSSD, vyzval ho k tomu městský výkonný výbor. Naopak palec dolů ukázala víkendová konference Jakubovi Patočkovi, rozhodla o jeho vyloučení ze strany sociálních demokratů. Důvodem byl jeho podíl na organizování loňského referenda o poloze brněnského hlavního nádraží a také to, že postoj strany k této věci kritizoval. Na detaily se politiků ptal moderátor David Borek v pondělním pořadu Události, komentáře na ČT.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Soud rozhodl v kauze údajného tunelování DPP: Rittig, Dvořák i zbytek obviněných osvobozeni
Soud zbavil obžaloby všech 17 obviněných v kauze údajného tunelování pražského dopravního podniku (DPP). Podle soudce Petra Hovorky nebyl žalovaný skutek, ze kterého státní zastupitelství vinilo mimo jiné bývalého šéfa DPP Martina Dvořáka a lobbistu Iva Rittiga, trestným činem. Rozhodnutí není pravomocné, lze se proti němu odvolat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist