Když platit jednou nestačí: sdružení mistrů zvuku se hlásí o slovo
Ochranná asociace zvukařů OAZA se hlásí o slovo a podle informací ParlamentníchListů.cz finišuje jednání se skupinou dobře známých českých komerčních rádií o systému poplatků za reprodukovanou hudbu. Poplatky za užití autorských práv se v Česku neplatí pouze autorům, ale i tzv. uměleckým zvukařům či mistrům zvuku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 18:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 14. 03. 2019

Související články

Miroslav Kulhavý: Thereza May řekla Dost! Bude to stačit?
Nestačí, musí následovat činy. Také nestačí se opět semknout, nenechat se zastrašit a poslat zvláštní jednotky do ulic; a už vůbec nestačí pokrytecké slovo od muslimů: odsuzujeme! „Dost“ bych věřil Izraelcům, kteří na palestinský teror odpovídají patřičným způsobem a všichni vědí, že 100% přijde odplata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Ekonomka Šichtařová se chytá za hlavu z toho, co platí od ledna na Islandu. Opět jde o rovnost pohlaví
Ekonomka Markéta Šichtařová se zase jednou nestačí divit, co se to ve světě děje. Tentokrát ji zarazilo, co se odehrává na Islandu. Začal tam totiž platit zvláštní zákon, který má pomoct ženám. Ekonomka má ovšem za to, že z dlouhodobého hlediska zákon ženám spíše uškodí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
„Už mě serou! Všichni. Hlavně TOPka.“ Kvůli Ondráčkovi zahřmělo v uměleckých kruzích
Rodina dokumentaristky Heleny Třeštíkové se zase jednou hlásí o slovo. Snacha této slavné české režisérky, spisovatelka Radka Třeštíková, napsala na sociální síti facebook pár řádek ke zvolení komunisty Zdeňka Ondráčka předsedou sněmovní komise pro kontrolu GIBS. Radka Třeštíková však účtuje zdaleka nejen s Ondráčkem a s blokem ANO, SPD a KSČM, ale také s demokratickými stranami, které selhaly, když Ondráčkovo zvolení dopustily. Mladá žena pravila, že ji tito politici „serou kompletně všichni“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Taxikáři dál tlačí na vládu kvůli Uberu. Zavedení EET jim opravdu nestačí
Sdružení českých taxikářů nadále vyzývá vládu k razantním krokům vůči společnostem typu Uber a Taxify. Závazek evidovat tržby řidičů v EET, který společnost Uber ve čtvrtek podepsala, sdružení vnímá jako hru o čas. Po vládě proto chtějí vypnutí aplikací společností Uber a Taxify. V prohlášení to uvedl předseda sdružení Petr Polišenský, taxikáři podle něj opět zvažují protesty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Sdružení na pomoc dětem s handicapy: Esa klasické hudby zahrají pro Motýlek
Tři sta stojí vstupenka na jedinečný koncert, kdy díla starých mistrů zazní v podání věhlasného houslisty Václava Hudečka a talentovaného klavíristy Lukáše Klánského. Oba umějí svým mistrovstvím okouzlit diváky bez rozdílu věku. Přidejte se i vy a staňte se publikem benefičního koncertu pro Motýlek dne 2. 11. 2017. Třemi sty tak zajistíte jednu specializovanou terapii jednomu dítěti s handicapem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
ČEZ: Jednou stopou pro Kryštofa
Kdy se 6x1 rovná 111 111? Když motorkáři jedou Jednou stopou pro Kryštůfka z Krupky a Kačenku z Litvínova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Oldřich Rambousek: Takzvaný demoblok ve sněmovně chce lidem pokazit Vánoce
Skutečně už mám současné opozice ve sněmovně plné zuby. Ono nestačí, že ODS, TOP, STAN a lidovci mají na svědomí megatunel, který platí a ještě dlouho bude platit daňový poplatník?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Krainer (STAN): Sedmdesát let od chvíle, kdy jsme si začali ubližovat
Zoufale bychom potřebovali morální autority v plné síle. Někoho, kdo by vystoupil a Okamurovi, Skálovi, Semelové a dalším slizům jednou větou vyčinil: "Poslouchejte, vy pacholci, když jste ještě nebyli na světě, já bránil tuhle vlast. Proti takovým jako jste vy! Neopovažujte si brát slovo vlastenectví do úst!"
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
SOŠ Jarov: Počet studentů řemeslných oborů roste. Poptávku ale stále nepokryjí
Zedníci, klempíři, tesaři, malíři, kominíci – přestože se na řemeslné obory hlásí stále víc uchazečů, absolventi poptávku stále nestačí pokrýt – tisíce řemeslníků chybí napříč všemi obory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist