Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.946x, což odpovídá cca 153.718-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
ANO představilo kandidátku do Bruselu. Najdete tam dvě europoslankyně i bývalého Piráta
V čele kandidátky hnutí ANO pro volby do Evropského parlamentu budou vedle europoslankyně Dity Charanzové její kolegyně z Evropského parlamentu Martina Dlabajová a ekonom Martin Hlaváček. Čtyřkou bude poslankyně ANO Radka Maxová a pětkou někdejší pirátský lídr z Mariánských Lázní Ondřej Knotek. Novinářům to dnes oznámila Charanzová poté, co složení kandidátky odsouhlasili členové vedení hnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 22:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 14. 03. 2019

Související články

Europoslankyně ANO vzkazuje z Bruselu: KSČM pro EU není problém. Ale pokud by vládu podporovala SPD, bylo by mnohem hůř
Česká europoslankyně Dita Charanzová, která byla zařazena mezi dvacítku žen, jež hýbou Bruselem, je přesvědčena o tom, že případná vláda, která má být složená z ANO a ČSSD a opírající se o podporu komunistů, by v Bruselu nebyla vnímaná jako problém. Podstatně hůř by však podle ní bylo, pokud by přišla jiná alternativa, ve které by nějakým způsobem figurovalo hnutí SPD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Jarošová (SPD): Eurovolby 2019 jsou za humny
Hnutí ANO oznámilo, že jejich kandidátku do letošních eurovoleb povede dosavadní europoslankyně, paní Dita Charamzová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Hnutí ANO rozvířilo poklidnou hladinu libereckého bazénu
Hnutí ANO v Liberci představilo minulý týden volební program a kompletní kandidátku pro nadcházející komunální volby. Přivítalo také premiéra Andreje Babiše v doprovodu Milana Hniličky, vládního zmocněnce pro sport.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Lidská práva Afričanů v Evropě. Europoslankyně Konečná promluvila o tom, co schválili v Bruselu
Z PROFILŮ Lidé z Afriky jsou prý v EU diskriminováni a europoslanci proto v rezoluci vyzývali členské země k nápravě. Evropský parlament přijal koncem března usnesení o základních právech lidí afrického původu v Evropě. Pro toto usnesení hlasovala drtivá většina Evropského parlamentu. V souvislosti s hlasováním europoslankyně Kateřiny Konečné (KSČM) v této věci ji pak čtenář ParlamentníchListů.cz požádal o bližší vysvětlení, proč chce realizovat Kalergiho vize. Europoslankyně jej ihned vyvedla z omylu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Sehnalová (ČSSD): Projekt železniční tratě Drážďany-Praha byl představen v Bruselu
Zastoupení Svobodného státu Sasko v Bruselu představilo dosavadní pokrok přípravě části budoucí vysokorychlostní tratě spojující Drážďany a Prahu, která je součástí transevropské dopravní sítě. Setkání se zúčastnili zástupci českého ministerstva dopravy, saský ministr dopravy i koordinátor tohoto koridoru označovaného jako Východní/ Východostředomořský (Orient/East-Med) koridor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Vzpoura proti Sobotkovi: Jihočeskou kandidátku opustil její lídr. A nejen on
Volební kandidátku jihočeské sociální demokracie opustil její lídr Stanislav Mrvka. Stejně tak učinili i Jindřich Florián a Josef Eigner. Všichni reagovali na vyškrtnutí bývalého hejtmana a předsedy jihočeské ČSSD Jiřího Zimoly. Právě Zimola odstoupení Mrvky potvrdil ČTK. Na uvolněná místa v kandidátce se nyní posunou náhradníci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Redaktorka z HN chtěla udělat bombastický titulek... Europoslankyně Konečná vysvětluje text, který o ní vyšel. A to není rozhodně vše
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM) považuje rozhodnutí Evropské komise zažalovat Českou republiku, Polsko a Maďarsko za to, že nesplnily kvóty v přijímání uprchlíků, za hloupé. Má také jisté pochyby, jak bude v této záležitosti vyjednávat v Bruselu premiér Andrej Babiše (ANO). „Jaký může být vyjednavač někdo, jehož podnikání závisí na dotacích z EU? Babiš má v EU slabiny a všichni o tom ví,“ říká europoslankyně. A že by byla zastánkyní rychlého přijetí eura, jak měla uvést pro Hospodářské noviny? Pravda je prý zcela jiná a její vyjádření bylo překroucené.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2017 v 06:35, zobrazit podobné
CzechTourism: České léčebné lázeňství se představilo v Dublinu a Londýně
Českou republiku jako ideální destinaci pro péči o zdraví představilo zahraniční zastoupení agentury CzechTourism na mini roadshow v Dublinu a v Londýně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Lidovci plánují získat čtyři křesla v Bruselu. Kandidátku vedou známé tváře
Pro členství České republiky v Evropské unii lidovci nevidí alternativu, řekl na dnešní tiskové konferenci k zahájení kampaně europoslanec a lídr kandidátky KDU-ČSL pro květnové volby do Evropského parlamentu Pavel Svoboda. Jsou pro projekt evropské integrace. Dvojka kandidátky Tomáš Zdechovský věří, že lidovci získají čtyři mandáty. Teď mají tři. Kandidátku personálně podpoří další čtyři menší strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Úder AfD: Napadena europoslankyně. Hon na čarodějnice, hlásí krajan z Berlína
Europoslankyně Beatrix von Storch z Alternativy pro Německo byla napadena Antifou. Má rozmlácené auto, nyní je pod ochranou policie. ParlamentníListy.cz o napadení europoslankyně auta informoval aktivista AfD Zdeněk Chytra, žijící v Berlíně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist