Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.511x, což odpovídá cca 78.842-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Malé předvelikonoční rozjímání nad postavou Ježíše Krista
                Dovolím si lehce rozjímat nad biblickou postavou Žida Ježíše Krista. Jako pramen použiji knihu „Ježíš tajemný muž z Betléma“, kterou napsal Jan Bauer.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.4.2019 v 15:40, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 14. 04. 2019

Související články

Rada pro rozhlasové televizní vysílání vynadala Nově. Uráží prý Ježíše Krista
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) vynadala televizi Nova za reklamu, ve které hraje hlavní roli napodobitel Ježíše Krista. Jen se jmenuje Twisto a pomáhá lidem, kteří mají nouzi o peníze. Poskytuje jim půjčky, které ovšem lidé budou muset stejně zaplatit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Žádné uprchlíky tady nechceme. Nejde o milosrdenství, ale o pud sebezáchovy. Putovali jsme v Polsku k soše Krista a toto jsme se dozvěděli od našich sousedů
REPORTÁŽ Jde o pud sebezáchovy. Podívejte se na teroristické útoky, násilnosti a strach v západní Evropě. Poláci ve světě bordel nedělají. To řekli ParlamentnímListům.cz poutníci, kteří se vydali k obří soše Ježíše Krista do polského Świebodzinu. Poláci totiž většinově odmítají přijímat uprchlíky z Afriky a Blízkého východu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Děláte bordel, fašisti. Jak se to chová ČT? Válka o vlajku v pochvě a Ježíše na divadle už zasáhla veřejnoprávní TV
Policie předá případ sobotního narušení inscenace s postavou znásilňujícího Ježíše do přestupkového řízení pravděpodobně v tomto týdnu. Aktivisté protestovali v Brně proti hře přímo na jevišti. Policie musí událost nejprve administrativně zpracovat, což několik dní potrvá, řekl ČTK policejní mluvčí Pavel Šváb. A sociální sítě zatím žijí reakcemi. A kritika se snáší i na veřejnoprávní Českou televizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Vít Klíma: Renesance Atentátu jako nástroje politického boje?
Atentát je, byl a bude nedílnou součástí politiky. První jeho dokumentovaná oběť je datována až do doby před narozením Ježíše Krista.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Náhodně objevený gotický reliéf Krista se stane u Salvátora průvodcem postní dobou
V Akademické farnosti u Nejsvětějšího Salvátora byl představen šest století starý gotický reliéf zobrazující Ježíše Krista v Getsemanech. Tento loni náhodně objevený fragment se v kostele Nejsvětějšího Salvátora stane průvodcem postní dobou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Robert Troška: Toto je naše země, pane profesore Halíku
Vážený profesore Halíku, ve svém posledním vyjádření vyzýváte k přijímání migrantů, jejich odmítnutí prý podle vás představuje větší urážku Krista než zvrácené divadelní představení zobrazující Ježíše znásilňující muslimku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Herman (KDU-ČSL): Je třeba si tyto tragické události stále připomínat
Bývalý ministr kultury a v současnosti kandidát do Evropského parlamentu za KDU-ČSL Daniel Herman opět navštívil svůj rodný kraj a postaral se o netradiční počin. Gymnáziu v Jírovcově ulici v Českých Budějovicích vrátil kdysi vyhozenou hlavu Ježíše Krista.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Au. Tohle napsal Jiří Ovčáček o Elišce Wagnerové
Končící senátorka Eliška Wagnerová zvolená s podporou Zelených podala trestní oznámení na extremistickou skupinu Slušní lidé, která v Brně narušila kontroverzní divadelní představení „Naše násilí, vaše násilí“, v němž představitel Ježíše Krista znásilňuje muslimku a jedna z hereček si z vaginy vytahuje vlajku. Celá věc pokračuje...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Eva Kislingerová: Ani JUDr. Ježíš Kristus nemá nejmenší šanci stát se u nás ústavním soudcem
Předseda PS, právník Roman Vondráček, umí pobavit. Jednou hraje v prostorách sněmovny, které považuje paní Němcová za posvátné, na kytaru a k tomu zpívá. A pak pro změnu vzkáže z Vatikánu, v reakci na senátní debakl kandidáta na ústavního soudce profesora Aleše Gerlocha, že i kdyby prezident Zeman navrhl místo něj Ježíše Krista, tak tímto Senátem neprojde.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 29.3.2019 v 07:41, zobrazit podobné
VIDEO Věřící ženu sprostá divadelní hra v Brně rozplakala. Informace a materiály, které jinde neotisknou
Policie předá případ sobotního narušení inscenace s postavou znásilňujícího Ježíše do přestupkového řízení pravděpodobně příští týden. Aktivisté protestovali proti hře přímo na jevišti. Policie musí událost nejprve administrativně zpracovat, což několik dní potrvá, řekl ČTK policejní mluvčí Pavel Šváb. A sociální sítě zatím žijí reakcemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist