Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.452x, což odpovídá cca 180.120-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
A teď se ukáže, co ti lháři! Profesor, pobouřený českými médii, upozorňuje občany na zásadní událost
NEKOREKTNÍ PROFESOR Informace na webových stránkách veřejnoprávního rozhlasu o svérázném britském aktivistovi, který si říká Tommy Robinson, velice pobouřila profesora Masarykovy univerzity Ivana Holoubka. Pro ParlamentníListy.cz to uvedl v rámci svých pravidelných rozhovorů. Vadilo mu, že se Český rozhlas s Tommym Robinsonem „nestranně“ vypořádal už v titulku, kde jej označil „krajně pravicovým extremistou“, protože po takové dehonestaci lze už pak o daném člověku napsat v podstatě cokoli. Proto je zvědav, jak to dopadne s pozváním kanadského psychologa Jordana Petersona Univerzitou Palackého v Olomouci. Narážíme totiž pořád na informování systémem polopravd, pololží, lží s politicky korektní přísadou pravdy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 10:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 15. 04. 2019

Související články

Jak ČT plní svou veřejnoprávní roli: Pozve si koho chce, ostatní „ nechá vykecat“ v nějakém nezajímavém čase, všiml si profesor
NEKOREKTNÍ PROFESOR Lidi od politiků odděluje silná bariéra médií, politických neziskových organizací a dalších zprostředkovatelů. A tak rozšířit informaci o hlasování europoslanců proti vlastní zemi, tak aby to mělo znatelný vliv na chování voličů, je v době ohromného informačního přetlaku nesmírně obtížné. V souvislosti se zvolením tří kandidátů koalice TOP 09 a STAN na to upozorňuje profesor Masarykovy univerzity Ivan Holoubek, který ve volbách do Evropského parlamentu vedl hnutí Vědci pro ČR. Zároveň poukazuje na to, jak svévolně si Česká televize počínala při výběru hostů do tzv. superdebaty, když od veřejnoprávních médií by očekával více péče o demokracii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Notáři působící v Česku nebudou muset být jen českými občany
Notáři, kteří chtějí působit v Česku, nemusí být výhradně českými občany. Mohou mít občanství některého z dalších států Evropské unie nebo Evropského hospodářského prostoru. Změnu přináší novela notářského řádu, kterou dnes podepsal prezident Miloš Zeman. Informoval o tom Hrad v tiskové zprávě. Informaci převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.12.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Co slyšíte o Rusku. Čemu nemáte věřit. Poplatky na ČT. Profesor a vážné vzkazy
NEKOREKTNÍ PROFESOR Levicoví liberálové svým chováním stahují celou Evropu do podivných vizí postdemokratických, neomarxistických a tedy utopických režimů. Západ v kulturním a dobrém slova smyslu stojí na jiných základech. Profesor Masarykovy univerzity Ivan Holoubek upozorňuje, že v tomto smyslu jsou to právě levicoví liberálové, kdo je protievropský a jejichž politická kultura je zavrženíhodná. Vědec také poukazuje na mediální masáž, kdy je před volbami do Evropského parlamentu obrovská částka vyčleněna na vysvětlení toho, co je správné. Ze strany veřejnoprávních médií jde o přesnou ukázku toho, jak se to dělat nemá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Tohle chování České televize je nepřijatelné! „Nekorektní profesor“ Holoubek se zarazil nad nedávnou manipulativní zprávou ze zahraničí
NEKOREKTNÍ PROFESOR Když se na demonstraci proti ovládnutí justice objevil mezi protestujícími i Mirek Topolánek, vybavil si profesor Masarykovy univerzity v Brně Ivan Holoubek, že to byl právě expremiér, kdo této zemi a ODS vnutil Lisabonskou smlouvu. Smlouvu, která nás připravila o ohromný díl suverenity ve prospěch razantního nárůstu pravomocí EU. V souvislosti s probíhajícími peticemi k České televizi uvádí, že selhávají členové Rady ČT a RRTV a že je namístě chtít zásadní reformu kontrolních mechanismů veřejnoprávních médií. Takovou, aby obsah zpráv nebyl poplatný politikům či aktivistickým redaktorům nebo jiným zájmovým skupinám. Nedojde-li k ní, ptejme se po smyslu veřejnoprávních médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Zeman promluvil o idiotech s portréty Putina a ozval se pobouřený divák. A pak prezident odhalil, co zamýšlí podnikat s Ivanou Trumpovou
Druhý den návštěvy v Karlovarském kraji zakončil prezident Miloš Zeman diskusí s občany města Sokolov. Řeč přišla i na idioty či Brexit. A co si prezident myslí o Romech? I to sdělil návštěvníkům setkání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
„Postarat se o všechny občany.“ Režisér profesor Jiří Svoboda a jeho postoj umělce. Babiš, Soros, EU a ČT jinak
ROZHOVOR Jak vidí profesor Jiří Svoboda novou vládu poté, co uplynuly zhruba dva týdny od získání důvěry? A jaké problémy ji čekají? Na to známý režisér a někdejší politik odpovídá pro server ParlamentníListy.cz. Upozorňuje též na vliv neziskovek. Nestabilitu podle něho vytváří i „globálně působící ‚údy‘ finančního spekulanta Sorose, jehož nadace rozdaly v průběhu posledních třiceti let více než 13 miliard dolarů na aktivity tzv. neziskových organizací,“ sděluje Jiří Svoboda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Zásadní otázky bez odpovědi aneb hledá se vláda s důvěrou
Právě probíhají prezidentské volby a já dodneška nevím odpověď na zcela zásadní otázku, kterou profesor Drahoš nikdy jasně nezodpověděl...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.1.2018 v 20:40, zobrazit podobné
VIDEO To se zase nebude líbit na Kavčích horách ani Jakubu Jandovi. Slavný profesor s úsměvem o Chovancově „úřadu pravdy“ i o ČT
Jeden z nejrenomovanějších českých teoretiků médií, profesor Jan Jirák, odpovídal webu Ceskamedia.cz v rozhovoru týkajícím se novinek v současném mediálním světě. Zejména snah hledat pravdu a bojovat s dezinformacemi. Profesor Jirák má z takových pokusů velký strach, hrozí podle něj nenávratným poškozením naší svobodné společnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Dá si pět piv... Kubera na téma internet, důchodci a dezinformace
Jana Bobošíková, kdysi známá novinářka, ale také europoslankyně, v pořadu JB Talk internetové televize XTV zpovídala předsedu Senátu Jaroslava Kuberu (ODS). Dozvěděla se od něj, že 30. výročí sametové revoluce bychom měli oslavit opravdu ve velkém, protože má pro nás tato událost zásadní význam. Prozradil také, kdy mu Miloš Zeman oznámil, že s ním končí. Nakonec se tvrdě opřel do médií a do řetězových e-mailů, které občas píšou lidé po pěti pivech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Profesor Gerloch poučil nový úřad pro kontrolu volebních kampaní. Jde o Zemanovy výjezdy do krajů
Ústavní expert z Univerzity Karlovy profesor Aleš Gerloch se postavil za prezidenta Zemana. Když teď hlava státu jezdí po krajích a debatuje s občany, nejde prý o předvolební kampaň. Proč nejde o kampaň, vysvětlil profesor Gerloch občanům, ale také Úřadu pro kontrolu hospodaření politických stran a hnutí v rozhovoru pro server iRozhlas.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist