Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
ČT v ohrožení? Písařovicová otevřeně o tom i Moravcovi
Z vyslýchající se stala vyslýchaná. Daniela Písařovicová z ČT zavítala do Osobnosti Plus na Českém rozhlase. Uvedla, že si na rozdíl od Václava Moravce nemyslí, že člověk nemůže chodit k volbám, aby byl jako moderátor nestranný. Došlo i na otázky ohledně ohrožení ČT. „Připadá mi, že může být Česká televize do budoucna ohrožena, ale v tuto chvíli to tak nevímám,“ řekla k tomu moderátorka Událostí, komentářů. Ohrožení podle ní pochází od těch, kdo křičí o neobjektivitě ČT.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2019 v 11:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 24. 04. 2019

Související články

Nečas? Slušný. Ale Kalousek... Písařovicová v ČT jen koukala a hádala se s političkou ANO
Moderátorka Daniela Písařovicová přivítala ve studiu Událostí, komentářů České televize místopředsedkyni ANO Jaroslavu Pokornou Jermanovou a místopředsedu ODS Miloše Vystrčila. Bavili se spolu o špercích pro Janu Nečasovou, dříve Nagyovou. Pokorná se pořádně rozjela. Písařovicová jí vstupovala do řeči a v těch chvílích ve studiu houstla atmosféra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Šokující zvěst o Moravcovi a Fridrichové: Jsou v ohrožení. A nejen oni
Poslanec hnutí ANO a někdejší moderátor hudebního pořadu Medúza Aleš Juchelka by rád reguloval vyjadřování veřejnoprávních novinářů na sociálních sítích. Argumentuje tím, že přísné úpravy pro vyjadřování novinářů ve veřejném prostoru platí v celé řadě zemí, včetně např. Velké Británie. Server Forum24.cz varuje, že Juchelkovi nejde o nic menšího, než o umlčení nepohodlných pracovníků ČT, kupříkladu Václava Moravce či Nory Fridrichové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Petice: Ne ohrožení pitné vody pro 140 tisíc lidí. Ne těžbě štěrkopísku
?Nesouhlas s rizikem ohrožení pátého největšího zdroje pitné vody v ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
V ČR zatím bude dál platit první stupeň ohrožení před terorismem
V Česku bude zatím nadále platit první stupeň ohrožení před terorismem. Zatím nejsou informace, že by se situace v zemi měla zhoršovat, řekl ČTK ministr vnitra Lubomír Metnar. První stupeň ohrožení v zemi trvá rok a tři čtvrtě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Velká Británie snížila nejvyšší stupeň ohrožení
Stupeň ohrožení terorismem poklesl ve Velké Británii z nejvyššího kritického na závažný, jenž považuje hrozbu útoku sice za velmi pravděpodobnou, hrozba však nepředstavuje bezprostřední nebezpečí. Uvádějí to zahraniční média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Šafrův časopis hovořil s Danielou Písařovicovou. Třeba o tom, jak je ČT „hyperkorektní“
Moderátorka České televize Daniela Písařovicová se v rozhovoru pro server Forum24.cz rozhovořila o tom, že politickému tlaku na média nesmíme ustupovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Piráti podporují Chartu Aliance pro otevřené vzdělávání
Česká pirátská strana se jako první politická strana připojila k Chartě Aliance pro otevřené vzdělávání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Kriminalisté požár v Hostivaři vyšetřují jako obecné ohrožení z nedbalosti
V souvislosti se včerejším případem požáru haly a skladových prostor v pražské Hostivaři vyšetřovatelé zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu obecné ohrožení z nedbalosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Metnar odsoudil útok ve Francii, stupeň ohrožení zvyšovat nebude
Ministr vnitra Lubomír Metnar odsoudil útok na jihu Francie, při kterém zřejmě zemřeli dva lidé. Novinářům to řekl po jednání s eurokomisařem pro vnitro Julianem Kingem. Dodal, že bezpečnostní stupeň ohrožení terorismem v Česku se zvyšovat nebude, policie ale podle něj přijme bezpečnostní opatření, která budou souviset i s blížícími se velikonočními svátky. V Česku už dva roky trvá první stupeň ohrožení terorismem, tedy zvýšená bdělost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Plat Václava Moravce? Šéfkontrolor Rozhlasu Kňourek to rozstřelil: Vyhlašte sbírku "Zvyšme Moravcovi plat!"?
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Pokud jsou platy v České televizi tak směšné, není důvod, proč je nezveřejnit. Mohli bychom pak třeba udělat veřejnou sbírku s názvem „Zvyšme Moravcovi plat!“ Tak reraguje znovuzvolený člen Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek na nářky radního ČT Zdeňka Šarapatky, zavilého to obhájce veřejnoprávní netransparentnosti, který brojí proti těm, co se dožadují odtajnění platů novinářů z Kavčích hor. Na serveru forum24 Zdeněk Šarapatka politoval zaměstnance ČT poukazem, kolik milionů berou hvězdy z BBC, a přesto se najdou troufalci, co chtějí vědět, na jaké platy se veřejnost lidem z České televize skládá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist