Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.043x, což odpovídá cca 263.137-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
VIDEO Dva kritici EU za jedním stolem: Je tu dlouhodobý záměr ovládat lidi, už od počátků Unie. Juncker to řekl jasně
Regionální televize uspořádala k příležitosti blížících se voleb cyklus debat kandidátů do Evropského parlamentu. Hosty byli tentokrát Ivan David, lídr kandidátky SPD, a František Matějka, předseda Strany nezávislosti České republiky. Oba kandidáti jsou nespokojení s úrovní demokracie v EU. A došlo i na citáty Jeana-Claudea Junckera.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 20:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 02. 05. 2019

Související články

Měkká síla EU už nestačí, potřebujeme evropskou obranu, řekl Juncker
V dnešním světě nestačí k zajištění bezpečnosti měkká síla, Evropská unie potřebuje účinnou obrannou politiku, řekl na bezpečnostní konferenci v Praze šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker. Jeho slova přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Juncker chválil Ukrajinu do nebes. Ale měl by se podívat na tyto vážné informace
V Bruselu se konal již dvacátý summit, kterého se zúčastnili představitelé Ukrajiny a Evropské unie. Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker si nemohl Ukrajinu vynachválit, ale izraelští aktivisté naproti tomu upozorňují, že jsou v této zemi jasně patrné neonacistické tendence.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Ondřej Neff: Juncker nechápe. Ano, nechápe. A to je ten hlavní problém
Publicista Ondřej Neff v textu na serveru Neviditelný pes připomíná, že na půdě EU se stále vedou spory o kvóty na přerozdělování migrantů. Zatímco Italové či Řekové jsou jasně pro trvalé přerozdělování běženců, země střední Evropy jsou jasně proti. Mezi oběma tábory to pořádně jiskří a předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker nechápe proč. A to je podle Ondřeje Neffa možná ten největší problém Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2017 v 14:35, zobrazit podobné
VIDEO Uznávaný vědec a profesor, který dostal vyznamenání od Zemana, promluvil. Kritici prezidenta budou zuřit
VIDEO UVNITŘ Vyznamenání od prezidenta Miloše Zemana si vážím víc, než podobných ocenění ze zahraničí. Říká to vědec v oblasti informatiky a kybernetiky Vladimír Mařík, který byl jedním z 39 laureátů nejvyšších státních vyznamenání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Ohromující VIDEO: Juncker málem podpálil manželku prezidenta
O končícím předsedovi Evropské komise Jeanu-Claudu Junckerovi zlé jazyky tvrdí, že pije trochu víc alkoholu, než je zdrávo. A proto se čas od času potácí. Juncker podobné drby důrazně odmítá s tím, že mívá problémy se stabilitou a s chůzí. Teď má Juncker na krku další přešlap. Málem zapálil manželku rwandského prezidenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Kritici vedení ČSSD z platformy Zachraňme ČSSD chtějí přímou volbu předsedy
Kritici současného vedení ČSSD zastoupení v nedávno vzniklé stranické platformě dnes v Táboře potvrdili, že na únorovém mimořádném sjezdu strany v Hradci Králové navrhnou změnu stanov, aby bylo možné zvolit nového předsedu ČSSD přímo všemi členy. Sjezd by se měl změnit na takzvaný permanentní, tedy měl by trvat delší čas. Novinářům to po ukončení setkání řekl bývalý jihočeský hejtman Jiří Zimola, který je jedním z těch, kteří stojí za nedávným vznikem platformy pojmenované Zachraňme ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
U vás se žije tak chudě, říká Česku Juncker a slibuje nám skoro 600 miliard. Ale chce u nás vidět „evropského ducha“ v oblasti migrace
Česká republika by z Evropské unie měla obdržet do roku 2020 590 miliard korun. „Pro chudé Čechy pošleme miliardy,“ okomentoval to šéf Evropské unie Jean-Claude Juncker. Zároveň také uvedl, že bohatí obyvatelé západních států Evropské unie si nedokážou představit, jak žijí ti chudší – například lidé ze severu Moravy. Píše o tom server Blesk.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Budeme zachraňovat celou Afriku, aby měl pan Juncker klidné spaní?
Tak jsme se dozvěděli, že prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker nemůže kvůli běžencům klidně spát. Asi se bude divit, ale další desítky milionů lidí v Evropě také nemůžou spát – lidí co volí protimigrační strany.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.12.2017 v 06:40, zobrazit podobné
,,Politici nadávají na EU, ti mohou za to, že lidi nechtějí Brusel," tlačil novinář kandidátu na Hrad. A ten ho rozsekal, zde je VIDEO
Na facebookovém profilu prezidentského kandidáta Jiřího Hynka (Realisté) se objevilo video, v němž novinář Hynka zpovídá na téma Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Juncker zase vrávolal při chůzi, prý kvůli ischiasu
Premiér Andrej Babiš (ANO) vyrazil na počátku týdne na evropsko-africký summit do Vídně. A nebyl zdaleka sám. Zahraniční média zaznamenala, jak předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker vrávoral při chůzi na schodech. Prý kvůli zánětu sedacího nervu. Ve Vídni se objevil také maďarský premiér Viktor Orbán. Přijel odhodlán prosadit zde jeden názor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist