Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.201x, což odpovídá cca 114.845-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Kůrovec žral a žral, nikdo nic nedělal. Unikl výbušný státní dokument
Lidové noviny přinesly zprávu o protokolu o kontrole České inspekce životního prostředí, která ukazuje, že vedení Lesů ČR dalo kůrovci dost času pustošit české lesy. Napadené stromy jsou totiž na místě ponechány i deset týdnů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 08:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 06. 05. 2019

Související články

Balaštíková (ANO): Nesprávně nastavená motivace?
Kůrovec - brouk, který unikl rozlišovací schopnosti zodpovědných.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Kupka (ODS): Nová krajská koalice převolila i Výbor regionální rady, aby nikdo nedělal potíže
Komentář na facebookovém profilu k vyjmutí farmy Čapí hnízdo z evropských peněz
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
„Mrázek to přeháněl. Žral a ještě k tomu mlaskal, až mu od huby lítalo.“ Mrazivé svědectví policajta z Bartolomějské, kterému kmotr ničil život
EXKLUZIVNĚ ParlamentnímListům.cz se podařilo kontaktovat a zmapovat příběh elitního policisty, který stál coby šéf operativců u počátků vyšetřování hospodářské kriminality spojované s kmotrem českého podsvětí, zavražděným Františkem Mrázkem. Vyšetřovateli Romanu Pavlíkovi zasáhla kauza výrazným způsobem do života a přiměla ho k odchodu od policie. Mrázek prý dal elitnímu policistovi na výběr „buď – anebo“, svěřil Pavlík vůbec poprvé médiím, co stálo za jeho odchodem od policie. A jak si žije Pavlík, který dle svého názoru v 90. letech zachránil vyšetřovací spis Mrázkovy hospodářské kauzy před zničením? Kvůli úrazu je v invalidním důchodu a špatně napsaný zákon ho připravil o policejní výsluhy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
MHMP: V posledních týdnech se v některých médiích objevila řada nepřesných a zavádějících informací ke Správě pražských hřbitovů, na které bychom rádi reagovali
„Před nějakou dobou se mezi novináři objevil jakýsi interní dokument, který měl údajně původní audit znehodnotit. Nikomu z radních, a tím pádem ani mně, ale nikdo takový dokument nepředal. Když jsem se o tento dokument zajímal, bylo mi řečeno, že se jedná pouze o interní podkladový materiál,“ uvedl radní Daniel Hodek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Unikl tajný dokument: Donald Trump by se měl mít na pozoru. Soros a další potichu spřádají zásadní věci
Americký server Media Equalizer přináší informace, podle kterých se údajně snaží demokraté a neziskové organizace financované Georgem Sorosem v rámci utajené kampaně delegitimizovat administrativu prezidenta Donalda Trumpa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Unikl dokument z okolí Tomia Okamury. Ukazuje, kde má předseda vážný problém
Lidové noviny získaly interní analýzu, kterou si po volbách nechalo udělat Okamurovo hnutí SPD. A analytická hvězda redakce Ondřej Koutník jí náležitě rozebral. Z jedné z formulací v analýze například vyvozuje, že se Okamurovcům do budoucna doporučuje lhát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Státní úřad pro jadernou bezpečnost: Národní program monitorování
Dne 1. ledna 2019 vešel v platnost dlouho připravovaný dokument – Národní program monitorování. Je to závazný dokument pro osoby podílející se na monitorování radiační situace na území České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Lesy Praha: Loni nás potrápilo sucho i kůrovec
Sucho, kůrovec, vítr i dřevokazné houby. To jsou některé z překážek lesníků, se kterými se během své práce snaží vypořádat, aby vypěstovali kvalitní a zdravé lesy. Ani těm pražským se v loňském roce škodliví činitelé bohužel nevyhnuli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Cenzura? V pozadí prý stojí George Soros. Unikl dokument
V poslední době je velmi aktuálním tématem cenzura na sociálních sítích, samozřejmě maskovaná řadou moderních hesel, jako regulace fake news nebo boj proti dezinformacím. A nejen u nás, ale například i v USA, kde je jakékoliv omezování svobody slova ještě více šokující novinkou než u nás. Za takto razantní změnou mediální kultury samozřejmě musí být mimořádně velký tlak. A nyní se podařilo odhalit, kdo tento tlak vytváří.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Získali jsme výbušný dokument ke kauze Jiřího Fajta, kterého Zeman odmítl jmenovat profesorem. Odhaluje obrovské odměny, pochybná autorství a zcela zásadní problém
Šéf Národní galerie (NG) Jiří Fajt žaluje prezidenta Miloše Zemana u Ústavního soudu kvůli tomu, že nebyl jmenován profesorem. Hlava státu argumentuje tím, že si Fajt de facto řekl o úplatek ve formě sponzorského daru na svůj plat. ParlamentníListy.cz nyní získaly informace o tom, kolik Fajt pobírá. Jde o milionové odměny a možná i další, dosud neznámé, částky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist