VIDEO ,,Tak do prdele! Průser." Komunistka Konečná popsala fungování EU, že ostatní jen zírali
V rámci předeurovolebního klání se v debatě střetli kandidát SPD Ivan David a europoslankyně komunistů, Kateřina Konečná. A zatímco Ivan David plísnil Evropskou unii, Konečná se pustila do vlastních řad. „Pana David tady mluvil o věcech, které jsou primárně průserem českých vlád. A to českých vlád od roku 1989. My jsme si tu republiku nechali rozkrást, rozprodat,“ vidí europoslankyně kořen všeho zla. A v jadrném výrazivu pokračovala i při srovnávání s ostatními národy, které se přidaly v roce 2004 a při hodnocení vyjednávacích schopností Pavla Teličky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 09:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 06. 05. 2019

Související články

Nedovolíme Babišovi, aby si přisvojoval úspěchy jiných, vzkázala z rádia komunistka Konečná
Europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM) v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu popsala, co bude muset dělat předseda vlády Andrej Babiš, pokud si bude chtít udržet přízeň komunistů. Bez nich ztratí parlamentní většinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Koledujeme si o průser, varuje europoslankyně Konečná ohledně kauzy Skripal. A přidává velmi nepříjemnou zkušenost po jejím projevu o Rudé armádě
ROZHOVOR „Přeci nemůžeme hrát hru, ve které si někdo něco myslí a začne obviňovat bez důkazů. Jestliže na takovou hru přistoupíme, koledujeme si o průser,“ varuje důrazně europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM). Sama se stala obětí útoků na sociální síti po projevu, v němž připomněla zásluhy Rudé armády při osvobozování. „Vojáci zemřeli, abychom žili v míru a my si jich nedovedeme vážit,“ řekla také v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Chceme v EU posílit demokracii, hlásí komunistka Konečná
Komunisté jdou do květnových evropských voleb s cílem vrátit víc suverenity členským státům Unie, zavést legislativní pravomoc Evropského parlamentu a zvětšit odpovědnost Evropské komise. Novinářům to při dnešním zahájení kampaně řekla jednička kandidátky europoslankyně Kateřina Konečná. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Nikdo nesmí urážet polovinu lidstva. Komunistka Konečná si se Zuzanou Bubílkovou notovala nad šovinistickým polským europoslancem
Moderátorka Zuzana Bubílková přivítala v pondělní Kauze dne Na Rádiu Impuls komunistickou europoslankyni Kateřinu Konečnou. Rozebíraly spolu tresty pro poslance Evropského parlamentu a rovnost žen a mužů. Konečná zdůraznila, že nelze tolerovat, aby někdo beztrestně urážel druhou polovinu společnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Komunistka pálí do lidovců kvůli sudetským Němcům: Herman je provokatér!
Komunistka Monika Hoření se ve stranických Haló novinách ještě jednou vrátila k návštěvě ministra kultury Daniela Hermana (KDU-ČSL) a tvrdě ho za to zkritizovala. Schytal to i šéf lidovců Pavel Bělobrádek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
VIDEO, které včera v Londýně náhodou natočil vrcholný politik. Na mobil z taxíku
Svědkem atentátu u britského parlamentu byl i bývalý polský ministr zahraničí Radoslaw Sikorski. Jak si všímá MF Dnes, na sociální síti zveřejnil video, jež pořídil z taxíku. Média již také popsala pachatele celého útoku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
To je za hranou šílenství. Kateřina Konečná vyzývá ke kontrole fungování BIS. Má tyto pochybnosti
ROZHOVOR „Je moc hezké, že se oči bruselského ostříže Junckera stále dívají do Sýrie, Ukrajiny, Libye, Turecka, Venezuely, ale občas by se měly zatoulat i na životy občanů EU,“ říká komunistická europoslankyně Kateřina Konečná. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz promluvila ohledně dvojí kvality potravin v zemích EU a v té souvislosti o obrovském selhání jednotného trhu. Vyjádřila se ke smlouvě o společném partnerství mezi Německem a Francií a zmínila možnost ještě výraznějšího válcování států, jako například právě České republiky, při rozhodování o podobě EU. Promluvila také o vojácích v Afghánistánu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Juncker dostal v debatě „čočku“. „To není fér," protestoval Pospíšil
Volby do Evropského parlamentu jsou dveřmi a server TN.cz se rozhodl otevřít politickou arénu, ve které se mělo utkat osm zástupců českých politických stran. Většina hostů tvrdě kritizovala současného předsedu Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Nešetřili ho komunistka Konečná, Dita Charanzová z ANO nebo Jan Zahradil (ODS). Jiří Pospíšil (TOP 09) Junckera částečně hájil. A pak dostal slovo Jan Hrnčíř z SPD, který účtoval s celou EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Bonzáci, nazvala europoslankyně Piráty. Petříček vždy se zpožděním 24 hodin zopakuje, co řekly USA
Komunistická europoslankyně Kateřina Konečná se ve středečních Dvaceti minutách Radiožurnálu vyjádřila k varování Bezpečnostní informační služby, že Rusko a Čína prosazují v Česku nepřijatelným způsobem své vlastní zájmy. Komunistka českou kontrarozvědku ani trochu nešetřila. Stejně tvrdá byla i vůči českým Pirátům. Pár slov přidala i k údajnému střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO), na který upozorňují právníci Evropské komise.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist