Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.868x, což odpovídá cca 201.827-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Tragédie v Moskvě: Oni tahali kufry! šokuje expert důvodem, proč v letadle uhořelo 41 lidí
Jak informovaly Novinky.cz, dopravní letadlo ruské společnosti Aeroflot muselo v neděli vpodvečer nouzově přistát na letišti v Moskvě a po dosednutí začalo hořet. Podle upřesněných informací z vyšetřování příčin neštěstí přežilo pouze 37 lidí ze 78 na palubě. A proč tomu tak bylo? Jedna z možností, která se nabízí, je zdržení, které způsobili cestující, kteří si s sebou chtěli vzít svá příruční zavazadla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 11:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 06. 05. 2019

Související články

Proč BIS nepřizná, že to je mnohem horší? Izraelský expert promlouvá o islámském extremismu u nás
ROZHOVOR Do Islámského státu mířilo desetkrát více lidí než informuje BIS. O tom je přesvědčen bezpečnostní expert David Bohbot, který v tomto směru upozorňuje, že se jedná v mnoha případech o mladé, slušně zaopatřené lidi, kteří konvertovali k islámu. Ze zprávy BIS je pak udiven, proč se věnuje jen problematice zpravodajců z Ruska a z Číny, jako by z jiných zemí nebylo ani jednoho agenta. Pokrytečtí Evropané protestují proti Izraeli, ale jeho bezpečnostní informace by rádi. Razantně se také vypořádává s palestinskou otázkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Obrovská tragédie v Polsku. Pět dívek uhořelo při únikové hře. Prezident Zeman poslal kondolenci
Za uhořením pětice patnáctiletých dívek během únikové hry v Polsku stojí elektrické rozvody neodpovídající standardům a nedbalé bezpečnostní postupy, uvedl v sobotu velitel polských hasičů Leszek Suski. Český prezident už svému polskému protějšku poslal kondolenci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Baránek (Soukromníci): Sklapnout kufry a čekat? Ne, takto Soukromníci nepřemýšlejí
Máme za sebou dvoje klíčové volby, parlamentní a prezidentské. Zdálo by se tedy, že karty jsou nezvratně rozdány. A těm, kteří nesouhlasí se Zemanem a Babišem nezbývá nic jiného než podlehnout depresi z beznaděje, sklapnout kufry a čekat, jak to dopadne. Bohudík mezi ně nepatříme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
VIDEO Jarek Nohavica zase mnohé naštve: Jde o Tibet, dalajlámu, Rusko a ošklivé ženy
Zpěvák Jaromír Nohavica vyvolal rozruch, když si vloni v Moskvě přebíral Puškinovu medaili za zásluhy o česko-ruskou kulturní spolupráci z rukou Vladimira Putina. Nyní možná některé lidi opět nadzdvihne. Důvodem je jeho nejnovější píseň.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Naše děti hořely a my se jen dívali
Vypůjčil jsem si titulek z webu Tapolitika.cz, který se zabývá Ruskem. Je to hrůza, co se stalo v ruském městě Kemerovu, kde při požáru obchodního centra uhořelo 64 lidí z toho 41 dětí. Viníkem je tamní šlendrián.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Policie v Moskvě zatýkala na vzpomínkové akci k Československu
Policie na Rudém náměstí v Moskvě zadržela tři účastníky dnešní vzpomínkové akce na 50 let starý protest takzvaných osmi statečných proti invazi do Československa. Informoval o tom ruský opoziční list Novaja Gazeta. Dnešní manifestace se v ruské metropoli zúčastnilo asi 30 lidí, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Proč vám tohle nikdo neřekl?! Končící šéf Českého rozhlasu Vltava utratil na 200 milionů korun. Výsledek jeho práce vás šokuje
ParlamentníListy.cz získaly barvité informace z jednání Rady Českého rozhlasu. Ta se ve středu uskutečnila v Hradci Králové. Jedním z témat, které Rada zařadila na svůj program, byl i osud Vltavy, jejíž šéfredaktor před několika dny skončil na své pozici. Ačkoli jde o jasnou (personální) kompetenci generálního ředitele této veřejnoprávní instituce, několik jedinců, a to včetně spolupracovníků ČRo, jeho krok zpochybňuje. Důvodem mohou být obrovské peníze, jimiž Petr Fischer disponoval v rámci svého rozpočtu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Expert na vojenskou historii propral maršála Koněva. Celá řada sovětských velitelů by si podle něj pomník zasloužila více
Politici a vojáci si včera připomněli konec války v Evropě na pražském Vítkově. Dnes jej vojenskou přehlídkou na Rudém náměstí v Moskvě oslavili i Rusové. O tom, jaké datum je to správné a proč u nás po 73 let staré události pořád vzbuzuje tento den tolik emocí, hovořil v pořadu Interview na ČT24 vojenský historik, ředitel odboru pro válečné veterány Ministerstva obrany Eduard Stehlík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Německý expert na Afghánistán promlouvá: Chodí k nám negramotové z venkova. Začleňujeme lidi, kteří přišli ze středověku
Expert na Afghánistán Reinhard Erös poskytl rozhovor německému deníku Wochenblatt, ve kterém kritizuje kancléřku Angelu Merkelovou za její přistěhovaleckou politiku. Zároveň také tvrdí, že v Afghánistánu žije mnoho vzdělaných mladých lidí, ale do Německa odjíždějí hlavně ti negramotní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Skála (KSČM): Bezvýchodná past, zdrcující obžaloba
Sebevražd v existenční pasti, do níž umí lidi vhánět postkomunismus, už bylo víc. Ta poslední, k níž došlo v Napajedlech, však nemá obdoby. Život si vzal pan Jaroslav Janota. Důvody popsal v blogu na iDnes. Příčiny tragédie šetří policie. Část fakt je nesporná. Ta druhá se teprve prověřuje. Bere-li si kdo život, proč by měl lhát? Závěť Jaroslava Janoty nahání husí kůži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist