Podívejte, jak se Sověti vraždili navzájem. Aktivista Peszynski slaví Den vítězství po svém
Aktivista Tomasz Peszynski nabídl v číslech trochu jiný pohled na druhou světovou válku. Na číslech ukázal, kolik sovětských vojáků zemřelo rukou jejich sovětských soudruhů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 17:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 08. 05. 2019

Související články

Prase! útočí na Andreje Babiše ,,proslavený" aktivista
Liberální aktivista a bloger Tomasz Peszynski se na svém facebookovém profilu vyjádřil nelichotivě k premiéru Andreji Babišovi (ANO). Není to poprvé, co se Peszynski nevybíravě vyjadřuje k českým politikům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
FOTO Tomasz Peszynski dostal přes ústa
Občanský aktivista Tomáš Peszynski sdílel na svém facebookovém profilu videa ze svého napadení. Došlo k němu na demonstraci proti vystoupení ukrajinské klavíristky Valentiny Lisicy v rámci festivalu Dvořákova Praha.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Aktivista Peszynski „onálepkoval“ Markétu Šichtařovou. Ekonomka mu to takto drsně vrátila
Aktivista Tomasz Peszynski zaútočil na ekonomku Markétu Šichtařovou. Označil ji za šiřitelku dezinformací. Dáma se muži, jenž se často zaklíná Evropskou unií, vysmála.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Záchrana kluků v Thajsku: Tomasz Peszynski do toho zatáhl Putina. A vyzývá ,,lidi, lidi, zítra před sněmovnou červené trenky”
Aktivista Tomáš Peszynski se včera na svém facebookovém profilu vyjádřil k záchraně thajských chlapců a jejich trenéra. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Tomáš Peszyński: Musíme tepat Donalda Trumpa i v Česku! Pomůže nám to při obraně demokracie
Nad tím, proč je dobré kritizovat Donalda Trumpa i v Česku, se na svém blogu na serveru Respekt.cz zamýšlí aktivista Tomáš Peszyński.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
VIDEO Musíte vidět. Rozzuřený majdanista Peszynski svolává protest proti ruským zločincům a gangsterům
Zločinci. Gangsteři. Ruský imperialismu. Postavme se na odpor. Takto ostře burcuje aktivista Tomasz Peszynski známý svým silným odporem k Rusku. Peszynski uvedené výrazy použil na video z pražského Václaváku, kam prý svolává protest proti Nočním vlkům, ruským motorkářům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Ať Zeman nezvítězí už v prvním kole. Ať máme ještě jednu šanci, začal se modlit aktivista Peszynski
Aktivista Tomasz Peszynski, který celých pět let tepe Miloše Zemana, má zřejmě nervy napjaté k prasknutí. Naznačuje to alespoň jeho profil na sociální síti facebook. Mimo jiné se modlí za to, aby se odehrálo ještě druhé kolo volby prezidenta. Dodává však také, že celkově vidí výsledek prezidentských voleb černě, což znamená, že Miloš Zeman podle jeho názoru zvítězí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Rozzuřený aktivista Peszynski s přáteli najížděl autem do lidí na zastávce. Podívejte se k tomu na FOTO
Aktivista Zdeněk Chytra se na sociální síti vyjádřil k aktivitě občanského aktivisty Tomáše Peszynského, jenž se dnes zapojil do aktivity skupiny Kaputin, jež vyslala do ulic Prahy automobil Kaputin car. Auto táhnoucí za sebou housenku symbolizovalo alegorii Škůdci demokracie. Babiš, Orbán, Kaczyński, Fico, Erdogan, Zeman, Trump, Putin – všechny tyto politiky auto zmiňuje – housenky s jejich jmény požírají list „demokracie“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Manifestace žen vzbudila rozruch: Ovčáček se vysmál Kerrymu, Peszynski nazval Trumpa prasetem a pohádal se s diskutérem
Manifestací za práva žen a demonstrací proti novému prezidentovi USA Donaldu Trumpovi se v mnoha místech světa zúčastnil více než milion lidí, předně samozřejmě žen. Událost okomentoval nejen občanský aktivista Tomáš Peszynski, ale i hradní mluvčí Jiří Ovčáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Katastrofa TOP 09? Kalousek to nevzdává, zato přišla nečekaná slova od vám známého...
Občanský aktivista Tomasz Peszynski se na svém facebookovém profilu pozastavil nad posledním průzkumem, který ukazuje, že do Poslanecké sněmovny by prošlo sedm stran, ale TOP 09 nikoliv. K výsledku strany se již vyjádřil na serveru Novinky.cz sám předseda strany Miroslav Kalousek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist